Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AGR szelep lezárás


bszemethy

Recommended Posts

Egy valamit nemértek,

nekem is olyan AGR-em van mint semseyp cartársnak (gondolom :lol:),

viszont nekem motorféknél,magas fordulaton (általában lejtő) sárgalámpa is van szinte mindig, mikor olyan helyen járok.

Ez lehet AGR miatt?

Nekem még sosem volt sárga lámpám, pedig le van zárva, és gyakran használom a motorféket. Úgy tudom, csak azoknál villan a lámpa, ahol elektromos csati is megy az AGR-re, és figyeli a nyomásváltozást. De majd valaki okosabb megmondja a tutit :sowwy: .

Link to comment
Megosztás:

Akkor tisztítani és utána lezárni.(ha még nincs)Én is előtte vagyok.

Hali.

Megnéztem, elég fos helyen van ez a szelep.

Szerintem ott a másik csavarnál, amelyik nem látszik, ott bontani is kell dolgokat.

Na akkor én megyek és nekiugrok. Majd jelentkezem mire jutottam!

SZIASZTOK! Köszi mindenkinek.

Link to comment
Megosztás:

Ott van az a másik csavar is a másik oldalán csak nagyon rossz helyen,alig hozzáférhető.

Mi is szerdán esünk neki,hogy megtisztítsuk és lezárjuk.

Hali.

Majd ird meg hogy tudtad kivenni az alsó csavart.

Nekem nem jött össze, nem tudtam rátenni a torx fejre a racsnis hajtószárat.

Nem fért oda sehogy sem.

Érdekes mert felül amihez hozzáfértem, ott egy hatlapfejü 8-as csavar van, alul pedig egy torx.

45-ös fej megy bele. Ha jól emlékszem.

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Majd ird meg hogy tudtad kivenni az alsó csavart.

Nekem nem jött össze, nem tudtam rátenni a torx fejre a racsnis hajtószárat.

Nem fért oda sehogy sem.

Érdekes mert felül amihez hozzáfértem, ott egy hatlapfejü 8-as csavar van, alul pedig egy torx.

45-ös fej megy bele. Ha jól emlékszem.

Lehet venned kéne olyan készletet, ami nekem van, imbuszkulcs készlet, de torx fejjel. Azzal lehet beférnél oda is.

Ilyesmi.

Link to comment
Megosztás:

A '95-ös c16nz motorom van, amin elvileg régi fajta agr-nek kellne lennie ha jól sejtem (vákumos). Viszont az enyémen már az a fajta van amibe az 5pólusú csati megy bele. Ez lehetett rajta gyárilag is vagy talán cserélhették már?

Csak mert ha jól sejtem ezt egy kicsit bonyolultabb elzárni mint a régebbi fajtát?

Link to comment
Megosztás:

Ok. Sorry. X16SZ. Eddig abban a hitben éltem, hogy C16NZ. :sowwy:

Megnézted a forgalmiban?

Egyébként ezt úgy tudod lezárni, hogy leveszed a szelepet, és a csonkra csinálsz egy fém alátétet (lehetőleg ne alu legyen), ami olyan alakú, mint a tömítés, de a középső lyukat nem fúrod ki rajta, csak a csavarlyukakat. Ezzel a lemezzel és alatta az eredeti alátéttel visszarakod a szelepet, és kész is. Nálad jó eséllyel még hibakódot se fog generálni miatta a motorvezérlő. De ha problémázna rajta, akkor se kell foglalkozni vele.

Link to comment
Megosztás:

Megnézted a forgalmiban?

Egyébként ezt úgy tudod lezárni, hogy leveszed a szelepet, és a csonkra csinálsz egy fém alátétet (lehetőleg ne alu legyen), ami olyan alakú, mint a tömítés, de a középső lyukat nem fúrod ki rajta, csak a csavarlyukakat. Ezzel a lemezzel és alatta az eredeti alátéttel visszarakod a szelepet, és kész is. Nálad jó eséllyel még hibakódot se fog generálni miatta a motorvezérlő. De ha problémázna rajta, akkor se kell foglalkozni vele.

Köszi szépen.

Ha hazamegyek hétvégén és lesz egy kevés időm megpróbálkozom vele. Aztán meglátjuk mennyivel lesz jobb utána.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.