Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tempomat


Qni

Recommended Posts

ez igy van! a többi visszajelzö pedig a fordulatszámmérö lapjában van. ami megkevert az az h olyan berendezés hibáját irja a computer amilyen elméletileg nincs az autoban,vagy van csak már elbarkácsolták? ezért gondoltam h ami visszajelzö van a müszerfalon az jelent is valamit. mert hát ugye az is szokás h ha valaminek a visszajelzöje világit abbol kiveszik az égőt.

Hello, az valoszinü hogy a hatso ködlámpa viszajelzöje lesz, az elsö ködlampa viszajelzöje a világitás kapcsoloban van.

ÜDV

Link to comment
Megosztás:

A 97.09-ig nem volt a műszerfalon visszajelzője az első ködlámpának, csak a kapcsolóban. Amúgy ha nagyon megfigyeled, akkor a benyásoknál van egy téglalap ikon egy vonallal, ami csak Japánban volt bekötve, mégis benne van az európaiakban is. Én is egy Teches átvizsgálást javasolnék, bár elképzelehtő, hogy bekakilt a tempomatos indexkar, és bontóban csa simát tudott szerezni ez előző gazdi.

Link to comment
Megosztás:

kösz az egyértelmü választ! a tech egyébként megegyezik a hibakodkiolvasoval,vagy ez egy külön berendezés?

A 97.09-ig nem volt a műszerfalon visszajelzője az első ködlámpának, csak a kapcsolóban. Amúgy ha nagyon megfigyeled, akkor a benyásoknál van egy téglalap ikon egy vonallal, ami csak Japánban volt bekötve, mégis benne van az európaiakban is. Én is egy Teches átvizsgálást javasolnék, bár elképzelehtő, hogy bekakilt a tempomatos indexkar, és bontóban csa simát tudott szerezni ez előző gazdi.
Link to comment
Megosztás:

Hello, az valoszinü hogy a hatso ködlámpa viszajelzöje lesz, az elsö ködlampa viszajelzöje a világitás kapcsoloban van.

ÜDV

Bár Kori utalt rá, de pl faceliftben csak műszerfalon, óra alatt van ködlámpa visszajelző, első hátsó...

charlie - Tech meg hibakódolvasó az esetedben ua :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

táéglalap ikon vonallal van az enyémbe is. mint megtudtam a katalizátor tulhevülésekor világit,és csak a japánba szánt változatoknál. amugy ha egy autoban elö van készitve a tempomatbekötés akkor a kuplungnál a kapcsolo is benn van vagy az csak olyanban van amibe be is épitették a tempomatot?

A 97.09-ig nem volt a műszerfalon visszajelzője az első ködlámpának, csak a kapcsolóban. Amúgy ha nagyon megfigyeled, akkor a benyásoknál van egy téglalap ikon egy vonallal, ami csak Japánban volt bekötve, mégis benne van az európaiakban is. Én is egy Teches átvizsgálást javasolnék, bár elképzelehtő, hogy bekakilt a tempomatos indexkar, és bontóban csa simát tudott szerezni ez előző gazdi.
Link to comment
Megosztás:

táéglalap ikon vonallal van az enyémbe is. mint megtudtam a katalizátor tulhevülésekor világit,és csak a japánba szánt változatoknál. amugy ha egy autoban elö van készitve a tempomatbekötés akkor a kuplungnál a kapcsolo is benn van vagy az csak olyanban van amibe be is épitették a tempomatot?

a kuplunkapcsoló nincs minden autóban benne, csak ha szükség van rá más rendszereknek is. Pl: mai dízelekben bent van Az enyémbe bent volt és csak kapcsolót vettem (y20DTH) 2002 de azonos évjáratú benzinesek hiába voltak előkészítve a kuplung kapcsoló, és a tech programozás is hiányzott.

Link to comment
Megosztás:

a kuplunkapcsoló nincs minden autóban benne, csak ha szükség van rá más rendszereknek is. Pl: mai dízelekben bent van Az enyémbe bent volt és csak kapcsolót vettem (y20DTH) 2002 de azonos évjáratú benzinesek hiába voltak előkészítve a kuplung kapcsoló, és a tech programozás is hiányzott.

........hú, most látom ez Omega B forum........bocs én fiatalabb opelokra gondoltam

Link to comment
Megosztás:

  • 7 months later...

sziasztok,

2.0 16 szepeles (1998as évjárat) automata omegához keresek tempomat kapcsolót (4 eres a vezeték)

nézegettem a német e-bayt de ott főleg dizelekhez van (a 2 eres), és szállitással drágállom, gondoltam futok itt is egy kört.

köszi

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

2.0 16 szepeles (1998as évjárat) automata omegához keresek tempomat kapcsolót (4 eres a vezeték)

nézegettem a német e-bayt de ott főleg dizelekhez van (a 2 eres), és szállitással drágállom, gondoltam futok itt is egy kört.

köszi

én rendeltem onnan de sajna a minősége elég silány. 3db-ból 2jó. A vezetéke négyeres, mert 3kapcsoló vezérli a tempomatot.

de pl nekem az Astraban az R gomb nem megy, persze lehet hogy csak elkötöttem...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Sziasztok

2.5td-nél 2 vezetékes a tempomat kapcsoló!

A gondom az vele, hogy ha vissza felé szeretném léptetni a sebességet nem csinál semmit felfelé jó és lekapcsolni is lehet.

?? van valami vélemény?

valaki járt már így?

Gyárilag ilyen, a diesel nem tudja lefelé léptetni a tempomattal a sebességet, csak felfelé.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.