Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

III. Hungarian Blitz Weekend 2007


forumadmin

Recommended Posts

Tényleg nem akarok belefolyni...mert nem akarok ezzel megbántani senkit...de a Népautófest - Kunmadaras - nem klubbos rendezvény volt...vagy? Részemről tényleg ennyi nem akarom szítani a hangulatot...Hemit meg tényleg nem akarom bántani, hisz elég sokat tett...nem is neki szól...inkább (beleértve magamat is, hogy tavaly ez senkinek nem jutott eszébe)

...

..

.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 597
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sajnálom, hogy tavaly mikor Tomnak elvették a forgalmiját, vagy coupe 100 ezres gépét lopták el a Blitzen..akkor nem indult ilyen kezdeményezés...

Ettől függetlenül mint ahogy már írtam, én is sajnálom a történteket...

Igen nagy gáz volt tavaly az is. Nem kívántam kinek a szarabb versenyt rendezni elhiheted. Annak örülök, hogy baleset nem történt. Egyszerűen elfáradtam, mással kellene foglalkoznom. Én is sajnálom, kb 4-500ezer körül mozog amit buktunk értékekben. Nem kértem, hogy nekem gyűjtsenek, sőt vissza is utasítom a felajánlásokat, mert nem a tagok tehetnek a történtekről. S picit megalázó is lenne számomra. Ami zavar, a barátom noteszán található képek. Azokat nem lehet pótolni... Erről csak én tehetek, ennek ellenére nagyon szépen köszönöm, de nem élek a felajánlással. Nem terveztem gyüjtés magamnak.

Link to comment
Megosztás:

Megpróbálom röviden, tömören értékelni a találkozót.

A népautó fest, egy marketingfogás volt, hogy több ember eljöjjön, mert az nagyobb bevételt hoz. Ez sajnos nem hozta meg a várt eredményt, ezért a jövőt illetően, ezt még átgondoljuk.

Maga a találkozó meglátásom szerint az eddigi, legalacsonyabb színvonalú Blitz-Weekend volt, persze nem véletlenül... Nem az van a háttérben, hogy nem tanultunk az eddigi találkozók hibáiból, meg hogy ehhez még újakkal is megfűszereztük a találkozót, hanem pont a régi hibáinkból tanulva jutottunk ide :wacko:

Szóval, a találkozó fő szponzora, a Gombos, kizárólagosságot kért tőlünk, mint Opeles támogató, cserébe igért egy bizonyos összeget. Ekkor jött a hidegzuhany a találkozó előtti pénteken, hogy nem tudnak kijönni, nem hoznak hostesseket, nem hoznak OPC autó(ka)t, és a beígért összeg felét tudják adni. Ezután szombaton történt egy halálos baleset kunmadarason, ami miatt félő volt, hogy kudarcba fullad a gyorsulás... Ekkor egy csomó programot visszamondtunk (koncertek, sztriptíz, topp-less kocsimosás stb, 5 fizetett rendező). A következő azaz az utolsó héten, beszéltem a gombos kereskedelmi igazgatójával, és annyit mondtam, hogy megértem hogy megszabdalták az ő költségvetésüket, de ha időben szólnak, akkor keresünk még szponzorokat, a hiányzó összegre. Ezt megértette, és megkaptaptuk a teljes beígért összeget, valamint a közben általuk beléptetett 14 tag után járó tagdíjat. Azaz csütörtökön leadhattunk náluk egy számlát, 8 napos átutalási határidővel. Ezt az összeget, addig amíg az utalás megjön, A Blitz megfinanszírozta. Tetejébe egy OPC-t is kivertem belőlük :unsure:

Ezen felül én megfinanszíroztam az SZJA 1% után várható összeget (erről még nem kaptam tájékoztatót, az APEH-tól, ez 1-2 hét kérdése, így a tavalyi ~280e-re számítok). Ezekkel, meg a többi szponzori pénzzel, klubvagyonnal, a baleset miatti médiafelhajtás okán otthon maradtakkal a találkozó 40 EUR hasznot hozott.

Mindensetre Abádszolókra többet nem megyünk :lol:

A jelenlegi tervek a következők:

- a következő Blitz-Weekend mellé nem szervezünk népautó fesztet

- a találkozót Délegyházán szeretnénk megrendezni (már tárgyalok egy kempingel), a gyorsulást és szlalomot pedig Tökölre tervezzük. Ez a Gombosnak is tetszik, igéreteik szerint, sokkal aktívabban részt vennének a találkozó szervezésében

- a gyorsulásra meghívnánk (korlátozott számban) Chevrolet és SAAB-osokat. Mindezt a több résztvevő miatt, de legalább GM-hez tartoznak mindannyian, és ezt a Gombos is 100%-ig támogatja.

Remélem minden kérdés, bizonytalanság tisztázásra került.

Link to comment
Megosztás:

Kár hogy ennyi szívás volt de nemértem miért mondta vissza a gombos, egy balesettől ennyire megilyedtek, hogy nem lesznek elegen vagy mi? Na mind1 gondolom van egy kis csalodottság benned de tuti jövöre is talizunk Blitzen :unsure:

A baleset körüli médiafelhajtás miatt nem jött el egy csomó ember, szerintem.

Ehhez a gombosnak semmi köze. Náluk a felsôvezetés kurtította meg a reklámra ill. támogatásra szánt keretet, de erre találtak megoldást, szerencsénkre.

Link to comment
Megosztás:

...Nem terveztem gyüjtés magamnak.

Semmi gond. A klubnak kérted kölcsön, a klubbon segítünk. Gondolom a klub számlaszámára nem csak a tagdíjat lehet fizetni...

No, akkor, bár munkám miatt nem tudtam ott lenni (amit iszonyatosan bánok, mert a buliképeken én is jól mutathatnék :unsure:) azért gratulálnék a szervezőknek, a leendő ifjú párnak és az ifjú párnak!!!

Link to comment
Megosztás:

Egyet kérdeznék még...

A Blitz klub-os rendezvény volt...ez tény...A Népautófest??? Hol lett hiány?

Ez tavaly is kérdés volt hasonló szinten...

Abádszalók kempingben lett hiány, név szerint:

minusz egy pénztárca, minusz egy fényképezőgép, minusz egy laptop, minusz egy PDA, minusz a hangosítás több alkatrésze, cca: 450ezer Ft.

Amit én magammal vittem váltópénznek, az nem érdekel, ennél sokkal többet is veszthettem volna, mondjuk a bal lábam.

Link to comment
Megosztás:

Mint a klub egyik társelnöke úgy gondolom, hogy ezekről a dolgokról előbb egy elnökségi ülés keretében kellene először társalogni. Majd amikor már mindannyian tisztán látjuk a dolgokat, akkor nyilvánosságra hozni az eredményt.

Addig teljesen felesleges a szót szaporítani, mert mindeki csak részinformációkat tud, vagy hallott.

Maradjon meg a topic a rendezvény élménybeszámolójának, a többiről majd később beszámolunk.

Link to comment
Megosztás:

Hú! Hamár élménytet kell beszámolózni, akkor leírnám a 31-es uton való megközelítést, amely nem volt semmi élmény és maradandó emlékeket hagyott bennem.

Csak röviden. Igazi hullámvasút feeling volt átkelni a tisza árterületi útjain, melyeket mintha bombák szaggattak volna szanaszét (Ültetés Rulez!). Igazán asszimmetrikusan kapta a cabrióm az út jobb és baloldalától a gödröket, nemkicsit jó téve ezzel a kasztni csavarodásának. A 60-as tábla ellenére nemigen lehetett annyival menni, hacsak nem szeretett volna az ember mélyrepülésben bevágódni az árokba. Néha szembe jött a helyi volán járat - tiszteltetem a lengéscsillapítóit- , de más nemnagyon. A csúcs az volt, amikor egy egysávos vasúti hídon kellett átkellni a tisza felett pár 100 méterrel. Tisztára mint egy világháborús filmben, amikor, már csak egy vasúti híd áll a folyó felett, mert a többit szétlőtték. Szóval az élmény azért megvolt. Mondanom sem kell, hogy visszafelé már nem ezen az úton mentem. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Tudjátok mi volt a legvadregényesebb? :lol: mikor péntek hajnalban kegyetlen éhség tört ránk, így elindultunk MrMantával a partra. Bátran. Nagyon bátran. Mert az éhség bátorrá tesz :) bár nem Afrikában voltunk, mégsem láttunk fehér embert :wacko: de mi azért mentünk és mindenhol kunyeráltunk, de már hajnal négykor ott sem volt kaja. És csak másnap derengett le, hogy valszeg azért bámultak ránk olyan furcsán, mert arrafele ilyenkor már nem megszokott a magyar ember :lol: viszont bántani sem mertek, pedig a hangulatuk igen keménykedőnek tűnt - csak egy kisnövésű ugrált előttünk alsógatyában, de mivel benne is csak sülthúst láttunk, így nem vettük magunkra. (Egyszerüen nem akartunk cigánypecsenyét enni. :o) viszont ő vagy meglátta a tekintetünkben lévő farkaséhséget és elszántságot, vagy egyszerűen feladta a keménykedést eredmény híjján. Másnap már nem mentem volna vissza. Ez is csak azért volt, mert a Tgabika által emlegetett Pénisz nevű kutyát is meg akartuk enni... mivel másnap már senki nem látta a kutyust, lehet, hogy meg is ettük :unsure: Ja! merthogy kaja nem volt már a parton sehol...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.