Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

X típusról és X típus erősített oldalfalú kivitel közül ki melyiket választaná? A különbség abban áll (ha jól szedtem össze eddig az infókat), hogy az erősített oldalfalú kevésbé kúszik kanyarban,ergo stabilabb, jobban tűri a padkázást, viszont nagyobb tömegű,így nagyobb lesz a rugózatlan tömeg,romlik kicsit az autó gyorsulása és lassulása...(nagyobb ugye a 'lendkerekek' tömege) jól gondolom?

Magyarországra erősítettet vennék mindenképp... :( :P

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hol kapok? Télire nem ragaszkodom az aluhoz, ilyenkor ne ez legyen a szép:) Igazából nem tudom,mi a különbség a G és a H astra lemezfelni között...mire kell figyelni felnivételnél? Buta kérdés,de mi az az osztókör,amit mindig mondtok? Az,h 4 vagy 5 csavaros majd megnézem... amúgy köszi az infót minderről mindenkinek... nem is tudtam,hogy ha cserélgetem a gumit,akkor ereszteni fog.. szerintem jövőre veszek P7et tavasszal,a mostani nyári már nem túl mély barázdás, hamar fel is úszott zuhogó esőben pályán (100körül már nem igazán lehetett kormányozni...) tényleg, a gumigyártók mikor szoktak új modelleket piacra dobni? (Akkor vsz. automatice olcsóbb lesz a tavalyi,nem?!? No meg Michlein ígér üzemanyagtakarékos új fejlesztést)

pl az érdi májer gumis mutatott nekem 20e-ért egy szettet - de azt inkább hagytam, mert annyira nem illett volna a H formájához, de 30-ért már jópárszor láttam netszerte. vadászni kell...

az osztókör az a csavarok száma és egymástól mért távolsága ha jól rémlik. ezenfelül van még vmi ET szám is, ami a mélységre vonatkozik, de azt nem igazán tudom hogy mi és milyen kellene nekünk... :(

én most télinek Goodyear UG7+-t vettem, úgytudom ez is erősített falú. igazából egy "amatőr utcai versenyző" - mint mi :P - aligha hinném hogy észrevenné a különbséget, amit a súlytöbblet okoz - viszont a kanyarban elmászást tuti. nekem a skodán még az alufelni se tűnt fel, pedig arra azt mondják hogy az azért faxa mert könnyebb lesz tőle a rugózatlan tömeg, és az is 1200 kilós kocsi volt...

Link to comment
Megosztás:

...az osztókör az a csavarok száma és egymástól mért távolsága ha jól rémlik. ezenfelül van még vmi ET szám is, ami a mélységre vonatkozik, de azt nem igazán tudom hogy mi és milyen kellene nekünk...

Az osztókör (ahogy a nevében is benne van) annak a körnek az átmérője, amin a csavarok középpontja elhelyezkedik. Pl. 4x100 azt jelenti, hogy 4 csavaros, és 100mm-es átmérőjű körön helyezkednek el a csavarok középpontjai (páros számú csavar esetén ez egyenlő az egymással szemközti csavarok középpontjának távolságával).

Az ET azt mondja meg, hogy a felni képzeletbeli függőleges felezővonala hány mm-re van a kerékagy felfogatási helyétől. Képpel:

ET.jpg

Link to comment
Megosztás:

én most télinek Goodyear UG7+-t vettem, úgytudom ez is erősített falú. igazából egy "amatőr utcai versenyző" - mint mi :cry: - aligha hinném hogy észrevenné a különbséget, amit a súlytöbblet okoz - viszont a kanyarban elmászást tuti. nekem a skodán még az alufelni se tűnt fel, pedig arra azt mondják hogy az azért faxa mert könnyebb lesz tőle a rugózatlan tömeg, és az is 1200 kilós kocsi volt...

Nekem is UG7 a télim, de nagyon vékonyfalúnak tűnik :P .

Az alufelnitől nem nagyon lesz könnyebb a kereked :( . Néhány hozzászólással előrébb belinkeltem egy Totalcar-os cikket, ott erről is írnak.

Link to comment
Megosztás:

Ellenben mutatósabb - ...van is éppen 4 db RH 15-ös, 4x100-as alum eladó, olcsón, télikeréknek ideális. (nyárinak se rossz, csak nekem 16-os van nyárra) Opel központosítóval, kifejezetten Astrára, nam gagyi, nem üt, nem ráz. Mivel az acélfelni darabja 10 felett van utángyártva, újonnan, annyiért odaadom én is... :P

Na, ennyit a bizniszről.. :(

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Csak azért, hogy Te is megkapd amit anno Én: szép, szép de könyörög az autó egy ültetésért :) :)

nem fogok ültetni ......

elég sokat használom a csomagtartót+a hátso üléseket és már igy is elég necces....

az utfekvése az +ki....ott jó kanyarban főleg..

igy hogy kitőlti a kerékjáratot teljesen szerintem egy ültetés főlős kiadás lenne.....még vizuálisan is

méretek:17"215

/45

a hátso kerék kilog vagy 1cm a sárvédőből szélességében...

ezért sem valosodhatna+ az ültetés....vagy csak költséges átalakitással....

http://kepfeltoltes.hu/view/080201/DSC0237...ltoltes.hu_.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Szétnéztem, és azt találtam hogy a Toyo mellett már a Bridgestone (Firestone) és Yokohama honlapján is elérhetőek a gumik tömegre vonatkozó adatai. :huh:

A Dunlop, Michelin, Goodyear, Pirelli, Continental, Avon, Vredestein, Uniroyal, Falken még nem képes ezeket az adatokat elérhetővé tenni. <_<

De itt azért lehet találni adatokat az elmaradottakról is: http://www.tirerack.com/tires/tirebran.jsp

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.