Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Felni, gumi - kicsit, vagy nagyot?


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 714
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

már hogy a francba ne lehetne kapni mr. :lol: igaz én csak 215/45 R17-ben láttam.

Az nekem nagy. :lol:

195/45R16, 215/40R16, vagy valami hasonló kellene.

Akik próbálták, azt mondták, hogy majdnem ugyanazt a köridőt futották a KU15-el a Nordschleifén, mint a Toyo R888-al. Viszont sokkal tovább bírja.

Ugye nem itthon találtál ilyent? :lol:

Link to comment
Megosztás:

nekem is mint Tom-nak toyo t1-r és én nagyon megvagyok vele elégedve.. 195/50 be nagyon nagyon jól tapad... lerajtolni még tényleg nem tudtak....

viszont ez tényleg csak 150Le és nem 300.. lehet oda minden kevés lenne...

ha 1x lesz 17es én oda is azt fogom venni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Csumi!!

Mondja már meg nekem vki hogy egy 96-os 1.6 16V Vectra B-re mi az a gumi és felniméret ami ideális!Most akarom átcuccolni az egészet csak azt se tom hogy kezdjem!4x100-as elosztású!15 vagy 16os felnire gondoltam de nem akarom h a sebesség és a gyorsulás rovására menjen!!!Thanks

Link to comment
Megosztás:

Csumi!!

Mondja már meg nekem vki hogy egy 96-os 1.6 16V Vectra B-re mi az a gumi és felniméret ami ideális!Most akarom átcuccolni az egészet csak azt se tom hogy kezdjem!4x100-as elosztású!15 vagy 16os felnire gondoltam de nem akarom h a sebesség és a gyorsulás rovására menjen!!!Thanks

195/65R15, 205/60R15, vagy 205/50R16, ezek a gyári méretek.

Link to comment
Megosztás:

Nah... időközbe meglett a kezelési útmutató és megnézted a gyári adatokat de ott csak 195/65 R15 V91 van feltüntetve maximumnak!!Most akkor nem vágom a dolgot!Ezt a gyári ET számot merre találom mer sehol nem leltem még rá!Vki help!!!!

A felnibe van beleütve, vagy beleöntve az ET-száma. A gyári általában ET49.

Link to comment
Megosztás:

Kint istenítik a Kumho KU15-öt. Én szívesen kipróbálnám, de a világon nem lehet kapni. ;)

Most meg egyelőre várok, mert nem tudom, hogy létezik-e egyáltalán 195/45R16, vagy 215/40R16 méretben.

15" meg 90%, hogy nem fog felmenni a Subaru fékekre. B)

Nekem tuti ez lesz,vagy a Regal Racer amit mutattál.Ami neked kell méret az nem létezik ku15-ben,csak a 205/45 r16 ami számításba jöhet.

Egyébként olvastam egy tesztet amiben a kevésbé sportos ku31 is elverte a tizenegy vetélytártását amiben igencsak voltak nagy nevek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.