Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Elkészültem a Hic bácsi által számomra kijelölt feladattal.

Ugyan nem 100% a szépsége, és így persze az elkészültsége sem... de 99%-nak vehetjük, így bemutatom, hogy mit sikerült kihoznom a tervből a valóságban.

...

ui: tudom, hogy ki kéne porszívózni a csomagteret...

Hát ez sokkal jobb lett kinézetre, mint gondoltam... a rögzítést hogyan oldottad meg? (nehogy elszabaduljon) Túl hamar kész lett, mit fogsz most csinálni a hosszú téli estéken? :) :lol:

Majd még fabrikálni kell az erősítő köré egy kis keretet, hogy ne legyen körben hézag... :)

Na és persze hogyan szól? No, majd megyünk év végére Hajdúszoboszlóra, ha összejön beugrok és meghallgatom.... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez sokkal jobb lett kinézetre, mint gondoltam... a rögzítést hogyan oldottad meg? (nehogy elszabaduljon) Túl hamar kész lett, mit fogsz most csinálni a hosszú téli estéken? :) :lol:

Majd még fabrikálni kell az erősítő köré egy kis keretet, hogy ne legyen körben hézag... :)

Na és persze hogyan szól? No, majd megyünk év végére Hajdúszoboszlóra, ha összejön beugrom és meghallgatom.... :D

A rögzítés megoldása folyamatban... rájöttem, hogy kihagytam a számításból. :)

amúgy a csomiháló rögzítési pontjai pont mögötte vannak... majd ahhoz lesz akasztva. :D

Egyelőre élvezem, hogy van basszus a kocsiban! :) Majd a beállításokon még lehet finomítani, de már így is teccik. Köszi az útmutatást és minden más segítséget! A szoboszlós dolog kapcsán meg küldök PÜ-t

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

tanácsot szeretnék kérni...egy cimbora szeretne a kocsijába a gyári helyre hangszórót...hátsó ajtó lábnál 13 vagy 16 nemtom.. elöl sajnos marad neki a gyári komponens szett és a móka kedvéért gyári fejegységről hajtva...

a kérdés h hátra 2 utas vagy 3 utas hangszóró kerüljön ? én a 2 utast javasoltam de kiváncsi lennék ti mit mondtok :lol:

Link to comment
Megosztás:

tanácsot szeretnék kérni...egy cimbora szeretne a kocsijába a gyári helyre hangszórót...hátsó ajtó lábnál 13 vagy 16 nemtom.. elöl sajnos marad neki a gyári komponens szett és a móka kedvéért gyári fejegységről hajtva...

a kérdés h hátra 2 utas vagy 3 utas hangszóró kerüljön ? én a 2 utast javasoltam de kiváncsi lennék ti mit mondtok :)

Szerintem felejtse el a hátsó hangszórót.... inkább elölre tegyen egy jobb szettet. A kutyát nem érdekli, hogyan szól hátul a zene - csak a sofőr számít. Ha utas van. úgyse tolja neki a hangot, amúgy meg csak a sztereó hangképet b@ssza el egy hátsó szettel. Mintha háttal ülne a színpadnak a koncerten... :lol:

De ha már nem tudod lebeszélni, akkor kétutast - a koax hangszórók amúgy is "hmm..hmm..." kategória, a háromutas koax meg csak parasztvakítás....

Link to comment
Megosztás:

Hic Mester! Sajnálom, hogy a múltkor nem jött össze a tali, és nem tudtad meghallgatni, hogy milyen is lett a láda hangzása.

Ha megyek valamikor felétek, akkor majd szólok. Annyit viszont elárulok, hogy mióta kész van, azóta a nejem folyamatosan mondogatja, hogy: "jéééé ebben a zenében ilyen hangok is vannak? ez tök jóóó!" :lol:

Köszi a segítséget még1x! :)

Link to comment
Megosztás:

Hic Mester! Sajnálom, hogy a múltkor nem jött össze a tali, és nem tudtad meghallgatni, hogy milyen is lett a láda hangzása.

Ha megyek valamikor felétek, akkor majd szólok. Annyit viszont elárulok, hogy mióta kész van, azóta a nejem folyamatosan mondogatja, hogy: "jéééé ebben a zenében ilyen hangok is vannak? ez tök jóóó!" :lol:

Köszi a segítséget még1x! :)

Szívesen! Akkor biztos nem lett rossz, mert ezek szerint megjelentek az 50Hz alatti hangok is :)

A rögzítésen még filózom, csavarozni biztos lehet, de talán hevederes megoldással könnyen bontható lenne, tehát ha kell, hamar kiszedhető. Ötlet: a kárpitot lehet, hogy inkább ragasztani kéne, nem tűzni, és akkor kicsit jobban meg tudod feszíteni, hogy a hajtás nyoma ne látszódjon, meg a sarkoknál is jobban ívre lehet húzni (ez az anyag kicsit nyúlik, így jól alakítható)

Link to comment
Megosztás:

valami hasonlót sejtettem...van a 10ezres kategória,meg a 20tól induló kategória... :)

és a gyári végülis annyira nem rossz...csak sajnálok 20-30 ezret egy szettért,annyiért már ládákat is kapni :lol:

Hát igaz-igaz.... a legegyszerűbb és leggyorsabb megoldás feldobni a hangzást az autóban a mélyláda. Gyakorlatilag az emberek 90%-ának ez meg is felel.

Ha azonban igényes zenét akarsz (ld. "ne csak nagyot, de jól szóljon"), akkor csak azt kell végiggondolni, hogy a zenét tulajdonképpen a közép/magas tartomány "viszi", valamint, hogy a hangforrás a sztereó térben a hallgató előtt helyezkedik el - ez zene, nem pedig házimozi, ahol hátsó effektek, meg ilyesmi előfordul.

A fentiekből már le is szűrheted, hogy valójában az első szett az autóhifi egyik legfontosabb része - az első szett karaktere, tudása, tisztasága alapvetően határozza meg a hangzást. Szóval erre nem kell sajnálni a pénzt... szerintem....

A fentiekből az is következik, hogy a hátsó szett teljesen felesleges. (na ja, az utas persze nem mindig így gondolja :) )

A mélyláda is fontos, mert a legjobb középmély/kick sugárzók sem képesek (autóban) igazán mélyre lemenni, tehát a frekvenciatartomány alját is reprodukálni kell valahogy - Mégpedig sajnos sokszoros teljesítménnyel, mert az autó kis belső tere nem partner a mélyhangoknak. Egy jó szub szépen telíti a hangzást, de nem befolyásolja a sztereó képet, tehát csak azt a tartományt adja, aminél már nem érzed, honnét is jön. De ehhez megintcsak kell a jó első szett, mert ha nem tud elég mélyre "lemenni", akkor vagy "lyukas" lesz a hangzás, vagy a szub lesz túlságosan "feltekerve" amitől tolakodó, brummogós lesz..... szóval oda lyukadunk ki, hogy kell az a jó első szett....

Link to comment
Megosztás:

szóval oda lyukadunk ki, hogy kell az a jó első szett....

igen,ez tény,csak ha egy egyszerű fejegységről,nem erősítőről hajtod meg,nem szól úgy,mint ahogy tudna :lol:

ezért nézem félve ezeket a drágább szetteket.

hátsó ajtóba vettem gyári hangszórókat,jónéhány hónapja,csak a beszerelésig nem jutottam még el :)

Link to comment
Megosztás:

igen,ez tény,csak ha egy egyszerű fejegységről,nem erősítőről hajtod meg,nem szól úgy,mint ahogy tudna :lol:

ezért nézem félve ezeket a drágább szetteket.

hátsó ajtóba vettem gyári hangszórókat,jónéhány hónapja,csak a beszerelésig nem jutottam még el :)

Igen, ezt én is észrevettem, beleugrott egy nem túl komoly 30e-es szett előre, de valahogy a fejegység már ezt sem olyan jól hajtja meg...

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt én is észrevettem, beleugrott egy nem túl komoly 30e-es szett előre, de valahogy a fejegység már ezt sem olyan jól hajtja meg...

Na ja, a hangszóró kiválasztásánál ugye nem mindegy, milyen az érzékenysége. Ha nem erősítővel hajtod, akkor egy 90dB alatti érzékenységű szett nem lesz meggyőző. A fejek manapság szóban 45-50W-os (valójában jó 22-25W-os) beépített erősítői nincsenek a helyzet magaslatán.

Szóval lehet lépésenként hifit építeni, de a jó eredményhez komplett rendszert kell csinálni. Nem kell az rögtön több százezres legyen, de legalább a komponensek egymáshoz legyenek válogatva...

30-ért egyébként már klassz szetteket lehet venni. Persze nem hangnyomásra, de pl. a Rainbow CSX265 szett fincsi 28790-ért....

Link to comment
Megosztás:

Na ja, a hangszóró kiválasztásánál ugye nem mindegy, milyen az érzékenysége. Ha nem erősítővel hajtod, akkor egy 90dB alatti érzékenységű szett nem lesz meggyőző. A fejek manapság szóban 45-50W-os (valójában jó 22-25W-os) beépített erősítői nincsenek a helyzet magaslatán.

Szóval lehet lépésenként hifit építeni, de a jó eredményhez komplett rendszert kell csinálni. Nem kell az rögtön több százezres legyen, de legalább a komponensek egymáshoz legyenek válogatva...

30-ért egyébként már klassz szetteket lehet venni. Persze nem hangnyomásra, de pl. a Rainbow CSX265 szett fincsi 28790-ért....

Persze, tisztában vagyok vele. :lol: Ez is 90dB-es, szépen is szól, de érzésre még lehetne fokozni. Na majd meglássuk. Még egy csomó más is kell a kocsiba, szépen lassan...

Link to comment
Megosztás:

...

Ők megmondják a tutit :)

Az a gáz, hogy a hangszórókábelem picit vastagabb, mint amit ők +12V-nak használtak :lol:

...

Nem volt türelmem végigolvasni, de inkább hagyjuk is....

Feltűnt, milyen hévvel herótozza a srác a papírmembránt - gyakorlatilag a gagyival azonosítja.... azért nem ártana neki elmesélni, hogy a high-end hangszóróknál, sőt komoly szuboknál is a (préselt, impregnált)papírmembránt előszeretettel használják.... Más kérdés, hogy a szetteknál divatosabb ma a polipropilén, meg az alumínium. Persze ettől még lehet a Swift gyári hangszórója gagyi, mert a hangszóró nem csak a membránból áll... :)

Egyetértek a hangszóró-cserével, de miért koax? Megjegyzem a Hertz NEM felsőkategóriás cucc, de legalábbis a beépített koax biztosan nem, de ezen ne akadjunk fenn... (talján matéria, talán 5-6 éve jelent meg a piacon)

Érdekes a vattás okosság.... (keret alá csavarozva)... még sose láttam ilyen megoldást.

A kábelkötegről levett táp a szubnak merész... persze ez a beszerelőt és/vagy a szubot is minősíti....

Na mindegy, ha emberünk elégedett a hifivel, akkor végülis elérték a célt - használja egészséggel.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Ez a Su zu kis ez hüe. :huh:

Nemtudja,hogy az a hangszóró a Panasonic cég egy új generációs hangszórója amiben belül van a mágnes és kívül a tekercs.

Egyébként meg sztem nagyon jól szól a régebbiekhez képest főleg ha a navigációs fejegység van benne. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

Ez a Su zu kis ez hüe. :lol:

Nemtudja,hogy az a hangszóró a Panasonic cég egy új generációs hangszórója amiben belül van a mágnes és kívül a tekercs.

Egyébként meg sztem nagyon jól szól a régebbiekhez képest főleg ha a navigációs fejegység van benne. :unsure:

Eztetet én se tuttam... :huh:

De nem is ez a lényeg - tökmindegy hogy néz ki a hangszóró, ha az erősítő, ami meghajtja illik hozzá, akkor jól fog szólni. Jó, persze vannak korlátok, főleg hangerőben és terhelhetőségben, nade a gyári hifiket sosem 100dB feletti hangerőre tervezik, mert a vásárlók 90%-a a rádiót hallgatja rajta szolidan. Mindig ott bukik meg a mutatvány, amikor emeled a hangerőt és tűnik el a dinamika, csak kiabál a szett.... Ebben ludas a (beépített) erősítő és a hangszóró is - tehát ha valaki ennél többre vágyik, akkor válogat olyan komponenseket amik erre megfelelnek. Nyilván nem durrantasz oda 100W-al egy ilyen szpíkernek. De amíg a fejegységről hajtod, bizonyos határig a gyári hangszóró is megfelelhet.

Soxor úgy érzem, hogy mindenki az alapján méri le a rendszer hangzását, hogy milyen a mély tartomány, szép gömbölyű basszustól mindenki hanyattesik. ("Vazze, milyet szól, remeg a tükör") Na igen, a dinamikához fontos a jó mély, de igazából az életszerű hangzás kialakításában a magasak sokkal fontosabbak, már csak azért is, mert nagyban rajtuk múlik, milyen lesz a sztereó kép (térérzet). A kicserélt Suzi hangszóróval is inkább az volt a gond, hogy szélessávú darab, ami sohasem fog élethű magastartományt produkálni.

Nem véletlen, hogy sokan, amikor kicserélik a gyári hangszórókat, de még a fejről hajtják az újakat, arról számolnak be, hogy "sokkal jobb, szép tiszta, de nem az igazi, mintha nem szólna olyan nagyot" - na persze, mert olyan hangszórót választanak (merev membrán, erős cséve, nagy mágnes), amit hajtani kell, ha ki akarod hozni belőle a maximumot. Ezért tépem a szám mindig, hogy rendszerben kell gondolkodni, nem csak komponensek csereberélésében. Még ha így is indul, nem árt tisztázni a koncepciót előre, különben vég nélküli építgetés lesz belőle.... (ja, tudom, a suszternek is lyukas a cipője.... :D :lol: )

Bocs az agymenésért, biztos nagyon lefárasztok itt mindenkit.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.