Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

AUTÓHIFI


ViSoR

Recommended Posts

  • Hozzászólások 5,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Hát nem gyenge ;) De legalább nem kell a drága thai masszázsért fizetni :D Ha nagyon feltekerem az én hátamnak is kellemes már a ne mán :D

A bolhát ezzel nem lelőni lehet hanem újraéleszteni minden ütemnél :D (Már ha az elsőt túléli... :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Az adatlapjaikon leírtakra hagyatkozz, ne pedig a csomagolásra...

Az lesz a legtisztább, ha az RMS teljesítmény és a zenei teljesítmény is megegyezik... :rolleyes:

Az RMS az amit tartósan le tud adni az erőlködő, valamint amit a hangszóró eltud viselni hosszú távon.

A zenei teljesítmény meg az a maximum, amit egy pillanatig le tud adni az erősítő és amit a hangszóró el tud viselni egy rövid ideig.

Érthető amit leírtam, vagy csak nekem tűnik annak? :D ;)

Na igen..itt jön ki az apró betűs rész.. :D

Tiszta és világos...:D :D

Link to comment
Megosztás:

Na szóval...

Gyári hangszóró mérete 45mm

Mögötte még van egy bő cm, tehát max 55mmes hangszóró mehet be a gyári kárpit alá kiemelővel.

Én egy kicsit dudorítottam a hangszóró meleltt lévő kárpit műanyagján, és így nyertem egy jó 1,5cmet.

Így durván 7cm az az 70mes hangszóró is berakható, dea gyári rácsot el kell felejteni. Arra azt találtam ki, hogy ragasztok neki körbe egy olyan peremet, ami már elég ahhoz, hogy ne érjen bele a hangszóróba. Vagyis majdnem körbe, mert kb 1/3mad része az ajtókárpithoz fog kapcsolódni.

Erre vagy olvasztást, vagy ragasztást fogok alkalmazni, aztán festést.

Remélem így most már meglesznek a számszerű adatok, és nem lesz találgatás, hogy mennyi is a hangszóró mélysége, ami beférhet, F astrába az ajtóba.

nem is látszik az alakítás:

http://pics.coldline.hu/pics/45043-20100605-JynlOT.jpg

alatta:

http://pics.coldline.hu/pics/45044-20100605-SKuMeJ.jpg

mérőszalaggal ugyan nem látszik aszámozás, de leet saccolni:

http://pics.coldline.hu/pics/45042-20100605-EJ2YWv.jpg

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Eladó lett a hifi cucc a kocsimból!

US BLASTER 640W-os erősitő,Sal 300 W-os Subcső+adom hozzá a kábeleket nem az olcsó kábel kategória!

Összesen :20.000 Huf (Fix ár!)

Képeket email-ben,vagy msn-en tudok küldeni!

Erősitő ELKELT!

A SUB+a kábelek:10.000 HUF

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Üdv!

Rádióantenna gondom lenne. Lg fejegységem van a kocsiban és 12v antennám (ilyen) viszont sajnos miután beállítom a rádióadókat, eléggé zavartan jönnek be. Sajnos a juventustól kezdve roxy, stb. Olyan mintha gyenge lenne a jel. Nemhiszem h a fejegyslg lenne, elhagyom pestet és kb 10km után már rendesen sistereg. Ilyenesetben mit lehetne tenni? Érdemes lenne mondjuk egy antenna erősítőt beszerezni (modjuk ilyet) vagy mondjuk komplette az egész kábelt a rádiótól a teőig, mert lehe h vhol meg van sérülve?

Nagyon ha nemszükséges nem bombáznám szét a kocsit, ezért jobban tetszene a jelerősítő, viszont feleslegesen meg nem akarok pénzt kiadni érte mert kkor a nyakamon marad.

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
Nektek milyen mélynyomó vált be az autótokba?

DLD az jó vagy ebbe az árba vagy egy picivel többbért van jobb mélynyomó is?

Vagy M.N.C. Big Gun?

Előre is kösz

Ez sokmindentől függ...

mennyi az az ár, honnét szerzed be, milyen zenét szeretsz.

DLD nem rossz szerintem, de tuti lesz aki lefikázza mint a ... :D Big Gunt nem ismerem.

Valamennyivel drágábban, meg biztos van jobb is ^_^

A mélynyomó egyébként a legvége a történetnek... bár azzal lehet leggyorsabban hatást elérni :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.