Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Laci4 csak kölcsönben volt nálam 6ározatlan ideig, pontosan fateromék műhelyéből "vettem kölcsön", de ezt inkább nem reklámoznám, mivel opel márkakereskedésben tevékenykedik :)

helyette szereztem konikat és mostmár 4 sárga konim van, csak rugók kellenek és nagyon fog nekem tecceni a futómű :)

Link to comment
Megosztás:

Háj.

A hungárián van egy opeles bóóót. Érdeklödtem lengéscsillapítóval kapcsolatban. Asszondja a csákó,h van gyári....annyi mint máshol, és van utángyártott ami szintén gázos, 11e ért. mi a véleményetek az utángyártottról? sajna nem kérdeztem milyen márkájú...de majd felhivom,és megkérdem.

Na meg egy másik helyen vmi brazil kofag vagy mi a nyü nevüt ajánlott a pasi, 5500 :!: :!: ftért.. és asszondja az is gázos. Nekem inkább kicsit gáznak tünik. Hallott már vki ilyen "márkárol" egyátalán?

Link to comment
Megosztás:

Tud vki ajanlani valami korrekt futomuves emberket?

Hatul mar mindenkepp cserelnem kene a gatlokat mert allatira kopog, elol is hamarosan mert hintazik rendesen...

1.4si astrahoz kellene, esetleg ha vki tudna kozelito arat is mondani hogy neki mennyiert csereltek...

Link to comment
Megosztás:

aztec !

Rugókereskedést akarsz nyitni, hogy rámozdulsz minden ilyen, eladó alkatrészre ? :)

Lacikiru-t megkerested már ? Neki is van egy eladó garnitúrája.

Nem csak nyárra akarok venni valami zsír vesekőkiller rugót, a gátlók már megvannak hozzá :) Lacikiru b@szott válaszolni, én kérdeztem :shock:

Link to comment
Megosztás:

Nem csak nyárra akarok venni valami zsír vesekőkiller rugót, a gátlók már megvannak hozzá :) Lacikiru b@szott válaszolni, én kérdeztem :shock:

Asszem ami neki van az :)

Csak a munkahelyén van lehetősége netezni, amikor nyugodtabb pillanatokat él meg. Nomeg lehetséges, hogy nem vette észere a kérdésedet. Írtam neki egy emlékeztetőt, így biztos nem fog megfeledkezni arról, hogy válaszoljon neked :wink:

Link to comment
Megosztás:

Íme egy árrrrr.

Szívák-nál - Külső Váci út, emlékeim szerint roppant hülye nyitvatartással - 36000 forint volt szereléssel együtt a 4 db új lengéscsillapító - Lip -.

Nekem rossz élményem van a LIP márkával, előszőr én is azt hozattam Pestről a BárdiA-ból, de mire leért hozzám, mind a 2-ből kifolyt némi olaj :!: . Úgyhogy vissza is küldtem gyorsan, és másfajtát vettem. Valami japánt: kajaba, vagy valami ilyesmi. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem rossz élményem van a LIP márkával, előszőr én is azt hozattam Pestről a BárdiA-ból, de mire leért hozzám, mind a 2-ből kifolyt némi olaj :!: . Úgyhogy vissza is küldtem gyorsan, és másfajtát vettem. Valami japánt: kajaba, vagy valami ilyesmi. :)

Hát valóban nem hangzik túl bíztatóan, amit írtál a LIP kapcsán :roll:

Nekem eddig minden ok, szépen szuszog :)

Kayaba kapcsán eddig csak motorok viszonylatában hallottam, de biztos nem lehet rossz :wink: Ha már említetted, akkor írhatnál árakat is GH kollégának.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.