Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Máris hiányoztam? :)

Szilenteket kellene megnézni, meg a stabilizátor rúd bekötését első lépésben.

Aztán a toronycsapágyak, toronyszilentek állapota sem elhanyagoladó,

és a féltengelyek is tudnak okozni ilyen "single" kopogásokat.

Hátul csak a szilentekre tudok gondolni.

Ezt egy jó futóműves szaki negyed óra alatt átnézi.

Link to comment
Megosztás:

Ha mindent cserélsz, összekötőkkel együtt, a Szivaknál, kb 30-33ért csinálják, és ott kell hagyni az autót egy napra. Reggel oda, este el.

Nekem a Kurgyis Gabi fogja csinálni, ha valamikor meg tudok szabadulni a géptől, mért más projektek is vannak. :wink: De ez még titok!!! :) :wink:

Üdv.: Atommanó

Egyébként, amilyen kis őrűlt a góré (Szivak)a Srácok szerintem olyen jól dolgoznak. Én is ott cseréltettem a gátlókat, és ők ültették az autót.

Közben persze összehaverkodtam a két fiatalabb sráccal. Nem mellékes, hogy az egyiknek GSI-je van, bár Suzukival jár. :shock:

Na üdv mégegyszer:Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Ja-ja, sőt a könyvét is dedikálta nekem :wink:

Neked megvan már az "Opel gépjárművek bármely hibájának javítása 10 egyszerű lépésben" ? :D

Van új könyve :?: :?: :?:

Azt hittem, hogy a " Csináld magad" sorozat annyira jól sikerült, hogy nem kezd új műbe :) :o

Link to comment
Megosztás:

Hi

Tegnap megnéztem mi a franc akar kiesni a kocsiból.És rájöttem még semmi. Azért zörög a rohadt mert a stabilizátor és a lengőkar közti műanyag pöcs el van törve. Mibe kerülhet? Hátsó recsegő hangot a jobb gátló lazasága okozta.Nem hittem a szememnek mikor megláttam hogy mozog.Na ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hi

Tegnap megnéztem mi a franc akar kiesni a kocsiból.És rájöttem még semmi. Azért zörög a rohadt mert a stabilizátor és a lengőkar közti műanyag pöcs el van törve. Mibe kerülhet? Hátsó recsegő hangot a jobb gátló lazasága okozta.Nem hittem a szememnek mikor megláttam hogy mozog.Na ennyi.

Hali, Bárdiéknál vagy 3 E ft-be :)

Stabilizátor gömbfej, vagy mi a csuda a neve.

Az eenyémben is eltört a jobb első :)

Most fogom cserélni :)

tájékozódni az árakról itt :arrow: http://shop.bardiauto.hu/kata2.asp

Sok szerencsét a barangoláshoz

Link to comment
Megosztás:

Hi

A harkáéknál 900huf.+szilent ha az is kell

Én tavaly a bal oldalon cseréltem, komlett szett (csavar, szilent, gumibaakok együtt volt 3 E ft 1.7D-be 22-es méretű.

...de hol is vetted te?

Elmegyek,vagy oda csörr, lehet ennél is olcsóbban úszom meg ott.

köszi :wink:

Link to comment
Megosztás:

fekosz

Most értem vissza a boltból.A szilent nem tudom mennyi volt mert vettem még mást is. Alsó gömbfejek kormány összekötő végek 2db stabilizátor pöcs+szilentek,10db bolha csavarokkal volt 11840huf a cím Xker Sibrik Miklós u talán 12. Tel 2630804

Sok szerencsét.

Link to comment
Megosztás:

fekosz

Most értem vissza a boltból.A szilent nem tudom mennyi volt mert vettem még mást is. Alsó gömbfejek kormány összekötő végek 2db stabilizátor pöcs+szilentek,10db bolha csavarokkal volt 11840huf a cím Xker Sibrik Miklós u talán 12. Tel 2630804

Sok szerencsét.

Ennyire le van pukkanva a verdád, vagy ha valami elmegy cserélsz mindent?

köszi az infót, most fel is hívom,kivi vagyok mit mond a sima stab. fejre.

thx.

Link to comment
Megosztás:

Ennyire le van pukkanva a verdád, vagy ha valami elmegy cserélsz mindent?

köszi az infót, most fel is hívom,kivi vagyok mit mond a sima stab. fejre.

thx.

Az a frána bejelentkezés elmaradt :)

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Nem tudom hogy minden ki van-e de valami kopog elől és jövő hónapban vizsga és ilyenekkel nem szoktam szarozni.

Ja, szóval megy vizsgára.

...egy jó tanács, ha valami nem gáz rajta( úgy is látszik,) cseréld,de ne dobd ki. :)

Képzeld cseszik felvenni bárki is a telcsit,hiába csörgetem :)(

Foglalt a köbön :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Megosztás:

nem egészen értem :?: :idea:

csináld magad jobb vagy bal kézzel??? :) :o

Van egy olyan könyvsorozat ami autószereléssel foglalkozik. Különféle modellek otthoni szereléséhez nyújt segítséget.

A sorozat címe CSINÁLD MAGAD pl Opel Astra :idea: De van CS.M Skoda is stb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.