Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

nem mertem betenni a calibráét,nekem csak annyi tünt föl hogy a végek nem ott találkoznak, negyed körrel több van rakta, igy  maradt az astra vogtland rugó.

HA valakit érdekel eladom a KW rugokat, emailre küldhetek fotot  6cm ültet, nagyon keveset haznált.

Link to comment
Megosztás:

6 hours ago, jocijo said:

nem mertem betenni a calibráét,nekem csak annyi tünt föl hogy a végek nem ott találkoznak, negyed körrel több van rakta, igy  maradt az astra vogtland rugó.

HA valakit érdekel eladom a KW rugokat, emailre küldhetek fotot  6cm ültet, nagyon keveset haznált.

Hmm nekem dobj pübe pár képet, látszodjon cikkszám is és felrakom Cali oldalakra, illetve email és telefonszám elérhetőség, meg, hogy merre van. 

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! 

Hetvegen vegre kicsereltem az elso lengescsillapitokat. A legnagyobb szivas a kerekanya leszedese volt, de vegul a meteres vascsonek nem birt ellenallni. A lengescsillapito nem volt gyari, mert 23-as anya volt a tetejen... az elozo hasznalo emlekei szerint calibra gatlot rakott bele. Maga a teleszkop szara is kb masfelszer akkora vastag volt. A bal oldali gatlo mar nem mukodott, a jobb oldalon meg a szilent volt tonkremenve, de ugy hogy el kellett flexelni a telo szarat, mert mar felre volt csuszva a szilentben a zaroanya :). A feknyereg imbusz csavarjai meg be voltak ragasztva, az sem volt egyszeru kicsavarni. Az uj lengescsillapitoval sokkal jobb lett a tapadas, nem pattog a katyukban a kerek. Egy-ket hang azert meg jon valahonnan, talan a kormanyrud kornyekerol jon.

 

Kerdesem a kovetkezo lenne:

- a feknyereg csavarjait vissza kell ragasztani, vagy csak jol meg kell huzni?

- a stabilizstor es a lengokar kapcsolatanal mennyire kell meghuzni az anyat? En elegge meghuztam, van ennek jelentosege?

- erdemes-e a hatso lengescsillapitokat is cserelni?

- ha csak a lengescsillapitot csereltem, menjek e futomubeallitasra?

 

Koszi

Link to comment
Megosztás:

Hali!

A híd szilentet hogy az anny.ba lehet kiimádkozni a helyéröl? Ütni próbáltam, de az nem igazán volt hatásos... Elejébe sikerült mindent kicserélni, csak ez maradt. Holnap megy vizsgára igy aztán majd valamikor kicserélem.

 

Köszi!

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, aholy írta:

Hali!

A híd szilentet hogy az anny.ba lehet kiimádkozni a helyéröl? Ütni próbáltam, de az nem igazán volt hatásos... Elejébe sikerült mindent kicserélni, csak ez maradt. Holnap megy vizsgára igy aztán majd valamikor kicserélem.

 

Köszi!

Ha hasonló mint elől a lengőkarban , akkor én ott kifúrtam a belső részt gumistól, ami bent maradt fém henger azt meg óvatosan a lengőkarig vágtam belül vasfűrész lappal, és utána már nem szorult ,ki lehetett ütögetni.

Link to comment
Megosztás:

13 perce, zotya975 írta:

Ha hasonló mint elől a lengőkarban , akkor én ott kifúrtam a belső részt gumistól, ami bent maradt fém henger azt meg óvatosan a lengőkarig vágtam belül vasfűrész lappal, és utána már nem szorult ,ki lehetett ütögetni.

az király... akkor ennek nem most lessz az ideje... meg akkor lehet kiveszem az egészet a p.csába... lehet akkor amikor a fékkel bohóckodok

Link to comment
Megosztás:

25 perce, jocijo írta:

én a hid szilentet ugy cseréltem ki hogy csináltam csavarszárbol 1 cső darabbol , alátétböl   kihuzot, szépen ki is jőtt,  hasznos és nem kell utánna küszködni 

kép? :D

Módosítva : aholy
Link to comment
Megosztás:

most dolgozok, holnap megnézem neked, én csak lomokbol raktam össze ami éppen kéznél volt. a lényeg legyen nagy alátét ami akkora nagy mint a szilent, de a hidnál nem vastagabb,, aztán a másikoldalt 1 cső amibe belehuzod de a külseje megakad a csönek a hidban, erre a  végére is rakol 1 alátétet, és ahogyan csavarod majd a szárat ugy huzza kifelé a szilentet.a csőbe

Link to comment
Megosztás:

1 órával ezelőtt, jocijo írta:

most dolgozok, holnap megnézem neked, én csak lomokbol raktam össze ami éppen kéznél volt. a lényeg legyen nagy alátét ami akkora nagy mint a szilent, de a hidnál nem vastagabb,, aztán a másikoldalt 1 cső amibe belehuzod de a külseje megakad a csönek a hidban, erre a  végére is rakol 1 alátétet, és ahogyan csavarod majd a szárat ugy huzza kifelé a szilentet.a csőbe

Így már vilángos :-) , köszi,  így már kép se kell majd.

Link to comment
Megosztás:

örülök, valami szerelési könyvböl olvastam régen, én vagy 3 éve cseréltem, a lényeg ütni nem szabad mert nem ér semmit, visszafelé hasonlo modon csak tolni bele a szilentet, zsirozd be és szépen helyremegyen!  ami a lényeg erös vastag anyag legyen hogy birja akkor könnyek kiszeded!

Link to comment
Megosztás:

3 órája, Laliiii írta:

Hab a tortán, hogy csak az egyik oldal. De gondolom ez a telónak se tesz jót, ugye így van egyre hangosabb koppanó hang. 

Na akkor ma este "anya" keresés lesz. :)

Rá lehet azt kontrázni? Mert nem nagyon lehet hozzáférni ott a toronyszilent mélyén, hacsak nincs kettő hosszított nyakú csillagvillásod. Ha simán rátekered a felső csavart az alsóra esélyes hogy elforgatja azt is, mert nincs ellentartva.:) Nálam alapból önzáró anya volt rajta emlékeim szerint.

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

14 órája, Laliiii írta:

Mitől lehet az, hogy kb. 1 hónapot bír az első lengéscsillapító felső anyája és fellazul? :confused::blink:

Azért lazul fel, mert nem lett elég nagy nyomatékkal meghúzva. Nem elég csak simán meghúzni a nagy villáskulccsal, hosszabb erőkar kell vagy vidd bele a testtömegedet is a húzásnál.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.