Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Sajnos így jártam... ezt senki nem láthatja előre egy használtnál... :D

De szerintem most már újakat kap...

Sajna ilyen a használt dolog... bírja ameddig bírja...

Mikor megvettük az autót, akkor kompletten felújítottuk a futóművet! :lol: Mert nem tetszett, hogy nem fekszik rá rendesen a kanyarokban. (rugók (elől-hátul), lengéscsillapítók (elől-hátul), talpasok, kormányösszekötők, gumi-silentek (elől-hátul).

Azóta benne van több mint 80 ekm, és egy kormányösszekötő adta csak fel eddig, a jobb oldali elkezdett kopogni. :lol: Na de 80at az is kibírt, pár ezer ft-os tétel. csak legyen idő kicserélni.

Link to comment
Megosztás:

Megnézettem a kocsit, a karter gáz tényleg sok, a co elmegy, hátsó rugó törött, első ülések alatt némi javítandó rohadás.

Van tapasztalat, hogy a motorjavító adalékoknak van ténylegesen valami hatása, mit érdemes belerakni?

És kéne egy jó karosszériás is Pilisvörösvár-Puskás Ferenc stadion viszonylat mentén!

Link to comment
Megosztás:

Megnézettem a kocsit, a karter gáz tényleg sok, a co elmegy, hátsó rugó törött, első ülések alatt némi javítandó rohadás.

Van tapasztalat, hogy a motorjavító adalékoknak van ténylegesen valami hatása, mit érdemes belerakni?

És kéne egy jó karosszériás is Pilisvörösvár-Puskás Ferenc stadion viszonylat mentén!

Rugóból találsz bontottan annyit mint a szemét, de a kasztniváltozatra mindenképp figyelj! Illetve pl. a Sziváknál (és egyéb hasonló cégeknél) is viszonylag olcsón kovácsolnak bele olyan rugót, amilyet szeretnél. Nekem csináltak már erősített hátsót (sokat pakoltam régebben) és nagyon meg voltam elégedve velük. A többit szétpakolom karosszéria, meg motortopicba :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma megrendeltem a narancssárga Koni telókat.

Örülnék ha a héten megjönne és akkor hétvégén belerakatnám a vasba. :lol:

Délután hívtak. Holnap mehetek értük! :lol:

Hívtam a szerelőt, hogy mit szólna egy hétvégi telócseréhez. Annyit kérdezett, hogy már megint? :D

Szombaton már nem lesz libegő! :D

Link to comment
Megosztás:

~14ezer darabja... :lol:

Ha adsz 30ezret, akkor házhoz is szállíttatom neked! :D

Jó is lenne, ha hónap végén lenne annyi pénzem :lol: És melyik típust vetted, az állíthatót, vagy a simát? Én állíthatót néztem ki magamnak előre. 23ezer/db és nem narancs, hanem sárga :D

Link to comment
Megosztás:

Jó is lenne, ha hónap végén lenne annyi pénzem :D És melyik típust vetted, az állíthatót, vagy a simát? Én állíthatót néztem ki magamnak előre. 23ezer/db és nem narancs, hanem sárga :D

A narancssárgát. 30%-kal keményebb a gyárinál, de nem állítható. :lol:

Kb azt tudhatja, mint az FK vagy a TA, de azért ebben a márkában jobban bízok... meg most meg is tudtam venni... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A narancssárgát. 30%-kal keményebb a gyárinál, de nem állítható. :lol:

Kb azt tudhatja, mint az FK vagy a TA, de azért ebben a márkában jobban bízok... meg most meg is tudtam venni... :lol:

Nice, grats, folyathatom tovább a nyálam :D én FK vagy TA szettet néztem ki, rugóval, de még kéthét a fizetésig :D

Link to comment
Megosztás:

Remélem az is lesz...

Gondolom a fogaim is fognak kocogni megint! :lol:

Viszont lehet hogy egy keményebb rugó illene hozzá...de nem akarom ültetni...

A GSI rugó keményebb, de alacsonyabb is, nem?

Szeretem a "moonwalker" hatást... :lol:

Nekem most tök komfortos a történet, pedig kyb ultra sr van összetéve bilstein b10 rugókkal.. :D

Gsi rugó elvileg 20mm alacsonyabb, gyakorlatilag sose lehet tudni... :D

Link to comment
Megosztás:

Nem, most magas. 10cmre van a bölcső... :lol:

LOL azt mi az optimális. :lol: Bár pözsó napon nem csak láttuk, hogy megérkeztél hanem hallottuk is. :D Gondolom az nem 10centi volt. :D Habár a kipufogót szaggattad le. ;) de akkor is. Mind1 jövőre én is Meg fektetem. :P a sasot. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.