Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Köszi.

Ez kielégitö válasz volt ;) a narisárga van tervben, nekem 35van ültetve, és néha ha nagyobb gödörbe mentem, akkor felütött. (ritkán)

Nem birja a monroe a strapát.

Oké, szóval marad a KONI mint cél. ;) Már csak azt lenne jó megtudni, hogy van-e olcsóbb alternatíva a deviltuning-nál.

Link to comment
Megosztás:

Ez a narancssárga Koni, keményebb a gyárinál 30%-al ha jól tudom, ez beszerelve sokat ront az utazási komforton?

phúhú pont ezt akartam volna megkérdezni, hogy ez a Ta vs Koni-ról tud-e mondani valaki valamit..;) én 83-ért láttam az enyémhez(sárgát, szerintem bőven elég nekem a gyárihoz képest...) '95 caravan....a 4 db.....tud valaki kölcsönadni?;):D:D

viszont külön kérdés, ültetni szerintetek érdemes a kocsit(budapesten lakok, külváros- belvárosba egyaránt napi szinten közlekedek, szal igen jó úton illetve igen sz*r úton is)

Link to comment
Megosztás:

phúhú pont ezt akartam volna megkérdezni, hogy ez a Ta vs Koni-ról tud-e mondani valaki valamit..;) én 83-ért láttam az enyémhez(sárgát, szerintem bőven elég nekem a gyárihoz képest...) '95 caravan....a 4 db.....tud valaki kölcsönadni?;):D:D

viszont külön kérdés, ültetni szerintetek érdemes a kocsit(budapesten lakok, külváros- belvárosba egyaránt napi szinten közlekedek, szal igen jó úton illetve igen sz*r úton is)

Neked kell tudnod hogy érdemes-e.

Nekem mostanáig nem volt én is húztam a számat de végül beadtama derekamat. :lol: Tehát sárga tekerős koni vs 50/30as Merwde.

Letekerve 0ára elmegyek vele mindenhol. De kispestena börtönnél cska gyök2vel villamos átjárok győ2vel ez főként a kispesti börtön, sörgyár, éllessarok kombóra igaz ez a legszarabb.:lol: Ahol mentem már vele de el lehet menni. Feltekerve is voltam már vele pesten úgy sem durva de fokozottan figyelni kell a gödrökre. De ez egy sima narisárga koninál no para hisz nem felejted feltekerve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Neked kell tudnod hogy érdemes-e.

Nekem mostanáig nem volt én is húztam a számat de végül beadtama derekamat. ;) Tehát sárga tekerős koni vs 50/30as Merwde.

Letekerve 0ára elmegyek vele mindenhol. De kispestena börtönnél cska gyök2vel villamos átjárok győ2vel ez főként a kispesti börtön, sörgyár, éllessarok kombóra igaz ez a legszarabb.;) Ahol mentem már vele de el lehet menni. Feltekerve is voltam már vele pesten úgy sem durva de fokozottan figyelni kell a gödrökre. De ez egy sima narisárga koninál no para hisz nem felejted feltekerve. :lol:

tehát sima sárga tekergetős koni kell, ami 30-ra van tekerve nem 60-ra és úgy is kell hagyni, ugye?:lol:

Link to comment
Megosztás:

tehát sima sárga tekergetős koni kell, ami 30-ra van tekerve nem 60-ra és úgy is kell hagyni, ugye?;)

A narancssárga +30%al keményebb Nem tudod állítani a gyárinál 30%al keményebb ennyi.

A citromsárga ebből van 2fajta toronyból illetve kiszerelt állapotban állíthatós ez is alapból 30%alkeményebb a gyárinál csak erre plusz még 30%ot rátudsz keményíteni tehát ebből lehet 60%+keménységű gátló.

A piros ami gyári keménységű de +30%ot tudod keményíteni.

De neked sztem a narancssárga kell.

Link to comment
Megosztás:

A narancssárga +30%al keményebb Nem tudod állítani a gyárinál 30%al keményebb ennyi.

A citromsárga ebből van 2fajta toronyból illetve kiszerelt állapotban állíthatós ez is alapból 30%alkeményebb a gyárinál csak erre plusz még 30%ot rátudsz keményíteni tehát ebből lehet 60%+keménységű gátló.

A piros ami gyári keménységű de +30%ot tudod keményíteni.

De neked sztem a narancssárga kell.

hm hát jólvan, még 2-3 hónap szerintem addig, mert idáig kb 1 db-ot tudnék megvenni a négyből, szal még kell hozzá rendesen kredit....csak már így előre érdeklődök, hogy mi merre mennyiért.....de ha jól láttam ezek a narancssárgák, olcsóbbak is mint a sima sárgák, azt hiszem ilyen 16 körül mozognak, nem?

Link to comment
Megosztás:

hm hát jólvan, még 2-3 hónap szerintem addig, mert idáig kb 1 db-ot tudnék megvenni a négyből, szal még kell hozzá rendesen kredit....csak már így előre érdeklődök, hogy mi merre mennyiért.....de ha jól láttam ezek a narancssárgák, olcsóbbak is mint a sima sárgák, azt hiszem ilyen 16 körül mozognak, nem?

JAja a narancs az olcsóbb hisz butább. Én 30ezer/db áron vettem az elsőket. Toronyból állíthatósat. Hátra csak 28ezer lesz. ;) A narancs sárga pedig 16-18körül van.Nekem is még csak elől van KONI.

Link to comment
Megosztás:

JAja a narancs az olcsóbb hisz butább. Én 30ezer/db áron vettem az elsőket. Toronyból állíthatósat. Hátra csak 28ezer lesz. ;) A narancs sárga pedig 16-18körül van.Nekem is még csak elől van KONI.

de mintha a 4db-ot 80 körül láttam volna enyémhez (sárgát) (családiasan kombis) ;)

Link to comment
Megosztás:

de mintha a 4db-ot 80 körül láttam volna enyémhez (sárgát) (családiasan kombis) ;)

Passzolom. Én láttam sárga szette koni rugóval 130ezer valamennyi majdhogynem 140ezer volt. Külön csak gátlót nem láttam.És kiszámoltam, ha külön pakolom össze olcsóbban kijövök. És most ezt csinálom.;) És 10ezer forint nekem is 10ezer mert kb annyival olcsóbb ha darabokba rakom.

Link to comment
Megosztás:

Passzolom. Én láttam sárga szette koni rugóval 130ezer valamennyi majdhogynem 140ezer volt. Külön csak gátlót nem láttam.És kiszámoltam, ha külön pakolom össze olcsóbban kijövök. És most ezt csinálom.;) És 10ezer forint nekem is 10ezer mert kb annyival olcsóbb ha darabokba rakom.

teljesen jogos a szettet én is láttam 138e azt hiszem.... nah mind1,majd meglátjuk mennyi pénz gyün össze..;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

96-os Caravan (X16SZR) első futóművével/kormányrendszerével van a következő problémám:

eleinte csak 110 km/h majd most már 90km/h környékén is jelentkezik a tünet:

jobbra tekert kormánynál a kormány jobbra-balra rezeg (oszcillál), ill minden seb. tartományban úthibán áthajtásnál koppan.

Lehet ez a GYIK ban írt "az első-alsó talpasok (3) lógása okozhat irányíthatósági bizonytalanságot(nagyobb sebességnél "úszik" az autó),kopogást is." miatt vagy vmi egyéb inkább?

Köszi és üdv!

xebeche

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

96-os Caravan (X16SZR) első futóművével/kormányrendszerével van a következő problémám:

eleinte csak 110 km/h majd most már 90km/h környékén is jelentkezik a tünet:

jobbra tekert kormánynál a kormány jobbra-balra rezeg (oszcillál), ill minden seb. tartományban úthibán áthajtásnál koppan.

Lehet ez a GYIK ban írt "az első-alsó talpasok (3) lógása okozhat irányíthatósági bizonytalanságot(nagyobb sebességnél "úszik" az autó),kopogást is." miatt vagy vmi egyéb inkább?

Köszi és üdv!

xebeche

Emeld fel az autót és rángasd meg a kereket az a legegyszerübb modszer hogy kiderüljön ,szerintem csapágy is lehet .

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Neked kell tudnod hogy érdemes-e.

Nekem mostanáig nem volt én is húztam a számat de végül beadtama derekamat. ;) Tehát sárga tekerős koni vs 50/30as Merwde.

Letekerve 0ára elmegyek vele mindenhol. De kispestena börtönnél cska gyök2vel villamos átjárok győ2vel ez főként a kispesti börtön, sörgyár, éllessarok kombóra igaz ez a legszarabb.;) Ahol mentem már vele de el lehet menni. Feltekerve is voltam már vele pesten úgy sem durva de fokozottan figyelni kell a gödrökre. De ez egy sima narisárga koninál no para hisz nem felejted feltekerve. :lol:

Én is arra járok melóba, totál átérzem amit mondasz :lol: csak az enyém nincs ültetve, de a keménység az szintén 30% (n.sárgám van). élessarok a világvége, mikor lesz ott már valami kis útjavítás komolyan.. Mindig mikor ott átmegyek, eszembe jut a számla a gátlócserékről, meg a gumiütközők, talpasokról :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is arra járok melóba, totál átérzem amit mondasz ;) csak az enyém nincs ültetve, de a keménység az szintén 30% (n.sárgám van). élessarok a világvége, mikor lesz ott már valami kis útjavítás komolyan.. Mindig mikor ott átmegyek, eszembe jut a számla a gátlócserékről, meg a gumiütközők, talpasokról ;)

Hát ott én nagyon lassan közlekedek. Az út még oké. De a villamos sínen való át haladás... Na az halál. Kifele az aluljáróból, a sörgyár fele viszsakanyarodni. Ahol megy vagy 6-8 sín. És olyan rossz ott az út, hogy hihetetlen. Van ahol nincs is aszfalt.... Botrány az a rész.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy tipp azoknak akik venni akarnak vmit deviltuningról: most hívtam direktszűrő miatt, és azt mondta mihamarabb adjam le a rendelést, mert a gyenge forint miatt már árat kellett volna emelniük, de még 1-2 napot várnak. Viszont ami most X-be kerül, azért akkoris X-et fizetsz ha nincs most raktáron, és várni kell 1-2 hetet az érkezésre, de addigra már Y lesz az ára a honlapon.

Link to comment
Megosztás:

Csak egy tipp azoknak akik venni akarnak vmit deviltuningról: most hívtam direktszűrő miatt, és azt mondta mihamarabb adjam le a rendelést, mert a gyenge forint miatt már árat kellett volna emelniük, de még 1-2 napot várnak. Viszont ami most X-be kerül, azért akkoris X-et fizetsz ha nincs most raktáron, és várni kell 1-2 hetet az érkezésre, de addigra már Y lesz az ára a honlapon.

Van nekem dircsi szürcsim, miért nem engem hívtál ;)

Link to comment
Megosztás:

Lényegében igen. ;) Van hozzá több féle torok átalakító van hozzá króm csövem is. Meg bilincs. Csak én kb 4ezerért adnám.;) Még mosóm és olajzóm is van hozzá.:lol:

De egyforma gagyi mind. Nem igen lesz tőle jobb az autó teljesítménye. Csak én nekem kb 8ezrembe van neked meg 35be.:lol: Használtam kb 1olaj csere ciklust.:lol:

És még vecsési is vagy még el is vinném neked a market centrálig.:lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak egy tipp azoknak akik venni akarnak vmit deviltuningról: most hívtam direktszűrő miatt, és azt mondta mihamarabb adjam le a rendelést, mert a gyenge forint miatt már árat kellett volna emelniük, de még 1-2 napot várnak. Viszont ami most X-be kerül, azért akkoris X-et fizetsz ha nincs most raktáron, és várni kell 1-2 hetet az érkezésre, de addigra már Y lesz az ára a honlapon.

Hali!

Sikerült nekem is végre elszánnom magam, hogy feladjam a rendelést nekik... 4 narancs koni gátló 55 rugóért, már alig várom h meglegyen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Sikerült nekem is végre elszánnom magam, hogy feladjam a rendelést nekik... 4 narancs koni gátló 55 rugóért, már alig várom h meglegyen. ;)

Biztos tetszeni fog neked is :lol: én még gondolkozom a 40/40es ültetésen, főleg miután láttam yankee kocsiját élőben az enyém mellett :lol: de mindig lebeszélem magam, mondván jön a tél.. a hó.. hümm ;)

Link to comment
Megosztás:

Lényegében igen. ;) Van hozzá több féle torok átalakító van hozzá króm csövem is. Meg bilincs. Csak én kb 4ezerért adnám.;) Még mosóm és olajzóm is van hozzá.:lol:

De egyforma gagyi mind. Nem igen lesz tőle jobb az autó teljesítménye. Csak én nekem kb 8ezrembe van neked meg 35be.:lol: Használtam kb 1olaj csere ciklust.:lol:

És még vecsési is vagy még el is vinném neked a market centrálig.:lol:

Enge érdekelne. Privátban valami kép féleséget nem tudnál dobni a szettről?

Link to comment
Megosztás:

Biztos tetszeni fog neked is ;) én még gondolkozom a 40/40es ültetésen, főleg miután láttam yankee kocsiját élőben az enyém mellett :lol: de mindig lebeszélem magam, mondván jön a tél.. a hó.. hümm ;)

Nekem évek óta benne van az ültetés. A hó árt neki a legkevesebbet, hidd el... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.