Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Készen van a taliga! :lol:

4 db ezresért cserélte ki a szerelő a két telót.

Ég és föld a különbség. Már megint nagyon jó a kanyarvétele a kocsinak. De most a kormány egy kicsit jobbra fordulva áll, mikor egyenesen megyek. De nem húz el, ha úgy hagyom akkor megy egyenesen tovább.

Rosszabb úton nem mentem még vele, de eddig tetszik... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Helló Srácok! A következő lenne a problémám hogy valami roppan az autó jobb eljében mikor tekerem a kormány végállás előtt kicsivel roppan. Szerintetek mi lehet a probléma forrása. A toronycsapágyat most cseréltem nem rége.

Nézd meg a stabrud bekötést, kormányösszekötő végét.

Link to comment
Megosztás:

Készen van a taliga! :lol:

4 db ezresért cserélte ki a szerelő a két telót.

Ég és föld a különbség. Már megint nagyon jó a kanyarvétele a kocsinak. De most a kormány egy kicsit jobbra fordulva áll, mikor egyenesen megyek. De nem húz el, ha úgy hagyom akkor megy egyenesen tovább.

Rosszabb úton nem mentem még vele, de eddig tetszik... :lol:

10 órától futómű állítás!!! :D

Úgy fog menni mint valami sínautó! :D

Link to comment
Megosztás:

Elmúlt az ócsó felnis korszak. :D

http://img.carstyling.hu/usercars/00/06/88..._1315053185.jpg

H-Astra 16coll Ez most a nyerő. :D

Baccameg, ez pont az amit olyan jól kitaláltam, hogy ilyen senkinek sincs... :D rohaggyáá' mög ;) :lol: :lol: Mindegy, így legalább látom, hogy autón is tetszene :P

:D :D Bokorugróóóóóó

No meg ez a dísztárcsázás két éve volt divat. :D

Link to comment
Megosztás:

tudtok mondani egy körülbelüli árat (anyag+munkadíj kb): szilentek+gömbfejek cserére? macskakövön úgy kopog, rázkódik a kormány hogy olyan nincs, kb attól félek (30cal megyek rajta kb, mert a parkolóban van csak) hogy kitörik a kerék mindjárt. extra tipp is jöhet, ha van, hogy lehet ezt megszűntetni.. köf

Link to comment
Megosztás:

tudtok mondani egy körülbelüli árat (anyag+munkadíj kb): szilentek+gömbfejek cserére? macskakövön úgy kopog, rázkódik a kormány hogy olyan nincs, kb attól félek (30cal megyek rajta kb, mert a parkolóban van csak) hogy kitörik a kerék mindjárt. extra tipp is jöhet, ha van, hogy lehet ezt megszűntetni.. köf

Itt Debrecenben van egy nagyon jó szervíz, ahol most akció keretében 1 HUF a munkadíj. Csak a beépített alkatrészt kell fizetni. :lol:

Nekem egy jobb oldali szillent cserét 2300 HUF-ért csináltak! :lol:

Link to comment
Megosztás:

tudtok mondani egy körülbelüli árat (anyag+munkadíj kb): szilentek+gömbfejek cserére? macskakövön úgy kopog, rázkódik a kormány hogy olyan nincs, kb attól félek (30cal megyek rajta kb, mert a parkolóban van csak) hogy kitörik a kerék mindjárt. extra tipp is jöhet, ha van, hogy lehet ezt megszűntetni.. köf

Én kormány szélső gömbfejet olyan 2000-3000Ft körül vettem asszem!Mintha ilyesmi árban lenne!Szilentet még nem cseréltem de az ára engem is érdekelne!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.