Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyorsulás méricske (Dyno)


voszi

Recommended Posts

Én mentem Dyno szerint(amit mutatott) 15.26ot és azt gondolom, hogy ez egy jó idő... nem hiszem, hogy bármelyik "széria" gsi slick és ultrarövid váltó nélkül menne 14.x-et. ezért nem is hangoztattam/hittem a 14es időt. Meg az én súlyommal a 15,26ot is kicsit hihetetlennek érzem... :lol: De amugy mikor mérünk megint voszi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én mentem Dyno szerint(amit mutatott) 15.26ot és azt gondolom, hogy ez egy jó idő... nem hiszem, hogy bármelyik "széria" gsi slick és ultrarövid váltó nélkül menne 14.x-et. ezért nem is hangoztattam/hittem a 14es időt. Meg az én súlyommal a 15,26ot is kicsit hihetetlennek érzem... :lol: De amugy mikor mérünk megint voszi? :lol:

Én meg nagyon-nagyon örülök hogy ilyen jól megy a te kocsid is, gratulálok hozzá de tényleg, mindenhol fikázák az astra gsi-ket főleg hondások, oszt rendre verem el mindet és te is bármikor, még arra lennék kíváncsi hogy lacházán mit mész, jó lenne ha még is tudnál menni szombaton, de még lehet én is kiteszem a családot a táncversenyen és gyorsan futok házára, csak félő hogy akkor már nem tudni menni max 1x.

Egyébként még az is sokat számít hogy KKházán például engem nagyon idegesít hogy mikor beállsz a stage-ba nem is tudod beállítani rajtprogram nélkül olyan gyorsan az ideális fordulatot ami a rajthoz jó, mert már indíja is a ######kalap azzal a gombbal, én tegnap indulás előtt beállítottam 3500-ra a fordulatot felengedtem a kuplungot addig a pontig amikor már tudom hogy fogni fog, már voszi kiabált s hogy indulj már, ráengedtem, megtartottam ott a gázt és mikor éreztem hogy már jó tapadósan ment akkor nyomtam padlót, szóval nagyon rákészültem meg is látszott a nagyon jó rajton, nem volt kapkodás és egyebek.

Link to comment
Megosztás:

de még lehet én is kiteszem a családot a táncversenyen és gyorsan futok házára, csak félő hogy akkor már nem tudni menni max 1x.

15.2 xar gumikkal sfi dobozzal mentem....

Hát nagyon kéne mennem, az új gumikkal, "uj" mocival és a kevlár powercupot is megragaszgattam tegnap délelőtt most elméletileg nem szív már farsot. Húúú de tétlen vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

ezért van az, hogy a profik (a sanyit sokszor láttam pl.) az egyest tiltáson húzzák sokáig, mert minél későbbre akarja kitolni a váltás lukját!!! (nem tudom, hogy tudatosan teszi-e, de biztosan, és nagyon jól is teszi.)

Ezt már anno én is mondtam, hogy hiába forog el, minden sebeséggtartományban addig kell gyorsulni, amíg el nem éred az aktuális fokozat maximális sebességét...én is ezért forgattam szét a GSI-t 1-2-ben...

Link to comment
Megosztás:

a futam nagyon jó volt, 14-es idő, sajnos úgy tűnik, hogy valamiért a gyorsulás és így az idő nem lett raja reális egy ponttól. ennyit lehet mondani. az okát én se tudom, nyugodj meg, nem te rontottál, valószínű a dínó mért falsot.

ilyen jó időt amúgy is validálni kell! :lol:

Én pont ugyan ezt magyarázom az eleje óta...csak kicsit úgy érzem le lettem ugatva...(valahogy nem akartátok belátni, holott egyértelmű szerintem, hogy rossz a mérés...)

Pont azt mondom, hogy jó volt a futam, mert látszik...csak épp a 400m-es idő nem valós...valahol 14.9 teteje lehet a valós...

Link to comment
Megosztás:

Én pont ugyan ezt magyarázom az eleje óta...csak kicsit úgy érzem le lettem ugatva...(valahogy nem akartátok belátni, holott egyértelmű szerintem, hogy rossz a mérés...)

Pont azt mondom, hogy jó volt a futam, mert látszik...csak épp a 400m-es idő nem valós...valahol 14.9 teteje lehet a valós...

mondjuk nekem is furcsa a 14,6-14,8as időd :D :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

mondjuk nekem is furcsa a 14,6-14,8as időd :D :lol: :lol: :lol:

Kicsihuszár...ha visszaolvasol egy kicsit, akkor leírtam arra is, hogy nem értem...sőőőőőőőőőőőőtttt globál nem értem, hogy miért mér Voszi 2-3 tizeddel jobbakat mindenkinek mint amit versenyen tud...(bár erre megkaptam a magyarázatot, hogy több próbálkozás, no izgulás ilyesmi...)

Link to comment
Megosztás:

Kicsihuszár...ha visszaolvasol egy kicsit, akkor leírtam arra is, hogy nem értem...sőőőőőőőőőőőőtttt globál nem értem, hogy miért mér Voszi 2-3 tizeddel jobbakat mindenkinek mint amit versenyen tud...(bár erre megkaptam a magyarázatot, hogy több próbálkozás, no izgulás ilyesmi...)

mentségére szóljon, hogy lalinak tizedre pontosan megmondta a kadett teljesítményét... viszont ha rendes dyno által kiirt időket nézzük akkor szerintem hibátlan!

Link to comment
Megosztás:

....

Oké, akkor legyen 15.1 nekem az is jó, örülök neki, én itt lezártam a témát, magamnak csinálom és agyalok éjszakákat a dolgokon és csinálgatom, nem akarok bizonyítani senkinek, és nem is érdekel hogy ki hiszi el és ki nem! Én elhittem a te 14.6 eredményed is, mert nem rossz az a vas, és az sem mindegy hogy késő este milyen jó friss levegő van, menyivel jobban megy a kocsi érezni még a szívón is nem még a turbóson, megelégszem a 15.1-el

Link to comment
Megosztás:

Nem megsértődni kell... Teeeeeeeeeeeeeeee....

Senki nem állítja, hogy szarul megy az autód...sőttt...nem győzöm leírni, hogy Lantié is meg a Tied is nagyon is jól megy...én csak arra próbálok meg kilukadni, hogy a 14.7 az irreális...(szerintem) de tényleg ha tudsz gyere ki korán Lacházára és fuss párat...(van lehetőség többet is menni) hátha tényleg mi látjuk rosszul...

Link to comment
Megosztás:

márpedig azonos sebességnél (azonos fokozatban) azonos a fordulat -> azonos KELL legyen a gyorsulás is (ha már tapadás van persze csak akkor)! sajnos ez fizika, ha nem értesz egyet, akkor fordulj bizalommal magasabb fórumokhoz, akik ezt kitalálták odafent! :lol: :lol:

Ez nem igaz. A gyorsulás számos motor- és környezeti paramétertől is függ, nincs olyan szoros összefüggés a fordulat és a gyorsulás közt, mint a fordulat és a sebesség közt.

Link to comment
Megosztás:

Nem megsértődni kell... Teeeeeeeeeeeeeeee....

Senki nem állítja, hogy szarul megy az autód...sőttt...nem győzöm leírni, hogy Lantié is meg a Tied is nagyon is jól megy...én csak arra próbálok meg kilukadni, hogy a 14.7 az irreális...(szerintem) de tényleg ha tudsz gyere ki korán Lacházára és fuss párat...(van lehetőség többet is menni) hátha tényleg mi látjuk rosszul...

Nekem tényleg jó a 15.1-es eredmény is ami így nézet ki

201m: 9.82 @ 119.8 Km/h

402m: 15.13 @ 149.8 Km/h

Javítottam kkházához képest 1.5 tizedet, és e már nekem öröm!

Link to comment
Megosztás:

Nekem tényleg jó a 15.1-es eredmény is ami így nézet ki

201m: 9.82 @ 119.8 Km/h

402m: 15.13 @ 149.8 Km/h

Javítottam kkházához képest 1.5 tizedet, és e már nekem öröm!

Reálisabb is mint majdnem 6 tiezedet... :lol: Tényleg jó idő a 15.1 egy GSI-től szlick nélkül...hidd el... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Elvileg meg kell nézni, hogy 3-tól kinek milyen az áttétele, és ez pl lehet oka a különbségnek...Csabié ha F16 akkor rövidebb jóval mint Lantié...

tápinak az oldalán ott vannak a végáttételek, de most nincs kedvem kibuzizni, hogy melyik hogy mennyi lehet... :lol:

Lantinak is F16os váltója vagy csak a többi paraméter nem ismert......

Ebbe fogtok bele betegedni :lol: :lol: :D :D Ha 15.1 ha 14.7 akkor is kevés...mint az összes c20xe amit nyújtani tud......Legalábbis nekem :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kevés? :lol: És a focus st?

Mert nem az idő a lényeg...ezt mondom állandóan.Lehet hogy Anti kocsija csak 0.2-0.3 tizeddel megy jobban mint a tietek,de az élmény benne lényegesen nagyobb mint bármelyik gsi-ben......Ülj bele egy dizel 137LE-s autóba,és érteni fogod miről beszélek.Olyat ad a hátadnak mikor megjön a nyomaték,amit egy GSi soha sem fog.Ez szimpi a focusba is.Úgye ott is 320NM van 1600tól :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én is ezt pofázom csabinak! :lol: :lol: :lol: Engem azsem érdekel ha a klubban az összes autó elver :D Komolyan! :lol: :D

Ez a cím nekem jár..Ha kész lesz a hifi beépítés akkor már olyan nehéz lesz a kocsim hogy még a leggyengébb gsi is el fog tudni verni..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert nem az idő a lényeg...ezt mondom állandóan.Lehet hogy Anti kocsija csak 0.2-0.3 tizeddel megy jobban mint a tietek,de az élmény benne lényegesen nagyobb mint bármelyik gsi-ben......Ülj bele egy dizel 137LE-s autóba,és érteni fogod miről beszélek.Olyat ad a hátadnak mikor megjön a nyomaték,amit egy GSi soha sem fog.Ez szimpi a focusba is.Úgye ott is 320NM van 1600tól :lol:

Igen valóban nagyot tól de meddig?Vezettem 2.0-es pdti passatot hát mit mondjak <_<Nekem abszolut nem jön be ez karakterisztika.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.