Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Találkozók


forumadmin

Recommended Posts

-------------------------------------------------------------------------------------

Lurdy tali mint mindig 19:30 -tól @ Lurdy mélygarage

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Diny mint mindig

2. PehiCsabi mint mindig

3. Richi mint mindig

4. Albert (újonc)

5. Racce csak kitolja a 1.2-esét...

6. SárgaZoli nemjön csak a sárgával szal még nem

7. Sznupi is remélem

8. Misi is talán

9.

...

..

..

...

..

..

Link to comment
Megosztás:

-------------------------------------------------------------------------------------

Lurdy tali mint mindig 19:30 -tól @ Lurdy mélygarage

-------------------------------------------------------------------------------------

1. Diny mint mindig

2. PehiCsabi mint mindig

3. Richi mint mindig

4. Albert (újonc)

5. Racce csak kitolja a 1.2-esét...

6. SárgaZoli nemjön csak a sárgával szal még nem

7. Sznupi is remélem

8. Misi is talán

9. egykuty (ha időben kitakarítja a háziállatát)most akkor 19.30, 20.00, 20.30, 21.00 stb?

...

..

..

...

..

..

Link to comment
Megosztás:

Ez milyen móka volt? :unsure:

Szólhattatok volna ugyis Pesten voltunk. ;)

Végülis ez kvázi ilyen spontán tali volt. BIGék feljöttek Győrből Pehihez aztán átmentek hozzájuk Robiék meg én is, szóltunk Richiéknek és ennyien kimentünk Naplás tóhoz. Max fél órát voltunk kint és egyáltalán nem volt betervezve semmi, úgy kellett kikönyörögni a népeket a panelből :blink:

De legközelebb ha ilyen minitali lesz is szólunk ;)

Link to comment
Megosztás:

Végülis ez kvázi ilyen spontán tali volt. BIGék feljöttek Győrből Pehihez aztán átmentek hozzájuk Robiék meg én is, szóltunk Richiéknek és ennyien kimentünk Naplás tóhoz. Max fél órát voltunk kint és egyáltalán nem volt betervezve semmi, úgy kellett kikönyörögni a népeket a panelből :blink:

De legközelebb ha ilyen minitali lesz is szólunk ;)

Okés.

Mi éppen Uhuékkal,Hagalexékkel,Gregékkel és Rickyvel taliztunk egy naon jó kis Pizzériában a nemtomhol. :unsure:

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok! :)

Ha valaki szeretne venni Kadett GSI-t ajánlom, hogy nézzen körül a www.hasznaltauto.hu oldalon!

Rengeteg elsőosztályú verda van fent nagyon jó áron!

pl: GSI Bertone, gyári, 390.000 ft. Ezért a pénzért röktön 2 db autot kapunk!

Verda tuti egyben van, mert 1 évvel ezelött ültem a kocsiban! Neki a mottoja, hogy "gyári"! Még az enyémtől is gyáribb :) !

Sőt! Van fent egy cikk a Totalcar oldalán "Cabriot öt kilóért" néven fut!!!

Én nem tudnék választani közüllük... :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.