Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

gsi.tamás

Recommended Posts

Skf csapágyak nem rosszak.

Sőt ha jól emlékszem akkor az a gyári is.

56k ennyért szerelik, vagy mindenestül?

Cakli pakli :) Alkatrész + szerelde. :D ja és ebből lejön 2 rugó ha nem nálluk veszem az olajat :P mert ott 9.000 ft aral ha jól emlékszem a metabondot meg 7114-ért tudom szegeden megvenni

Ja meg szerelésnél nem szoktak ott lenni a tulajok? ;) Apummal annakidején akárhányszor voltunk a zsigával szervízbe mindig ott voltunk a kocsival.

Ezeknél meg ott kellene hagyni hogy kiszedjenek mindent belőle meg ne azt rakják bele amit én adok....meg az olajat ne cseréljék csak felét. ;)

Link to comment
Megosztás:

16 pines az X14XE csatija, asszem 5-6 lábat kell összekötni, és a simtec kódokat fogja

villogni, de egyébként multec vezérlőről van szó. Cseles. :)

Silver!

Annyi sincs nekik előírva, ugye a kötelező vállalás az 1 év. ;)

Úgyhogy lehet örvendezni a két évnek is. :D

Viszont teljesen mindegy, ha minőségit veszel, az nagy valószínűséggel

ki fogja bírni a 60000km-t, ha nem azt veszel, akkor meg nem alszol nyugodtan addig... ;)

Link to comment
Megosztás:

16 pines az X14XE csatija, asszem 5-6 lábat kell összekötni, és a simtec kódokat fogja

villogni, de egyébként multec vezérlőről van szó. Cseles. :D

Silver!

Annyi sincs nekik előírva, ugye a kötelező vállalás az 1 év. ;)

Úgyhogy lehet örvendezni a két évnek is. ;)

Viszont teljesen mindegy, ha minőségit veszel, az nagy valószínűséggel

ki fogja bírni a 60000km-t, ha nem azt veszel, akkor meg nem alszol nyugodtan addig... :P

A szerelésre ey év a gar a szíjra mondták hogy két év van rá.De kevesebben vannak akik 2 év alatt lenyomnak 60k-t vagy rosszúl gondolom :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem kialszik és nem villog semmit. Az jó jel?

Talán múlt héten mentem vele úgy, hogy 1/2 órát világított egy bukkanó után, de már több alkalommal is előfordult.

Mi lehet a baja? Nincs valami tippetek?

Legközelebb lesz nálam mindig gémkapocs :)

Üdv.: kj.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1,6SI nagy generál nélkül kb mennyit fut el ha karban van tartva? :)

Ezt már mondtuk párszor...

Ha nem hajtották szét az agyát (főleg hidegen nem) és tényleg rendszeresen jól volt szervizelve akkor sokat elmegy (akár 400-500e-t is).

De ez lényegtelen, mivel

1: nem tudod mennyi van benne

2: nem tudod, hogy hogyan szervizelték

3: nem tudod, hogy mennyire gyilkolták

Amit meg tudsz tenni az az, hogy méretsz kompressziót, az ad némi viszonyítási alapot.

Link to comment
Megosztás:

Egy 1,6SI nagy generál nélkül kb mennyit fut el ha karban van tartva? :)

Ez nagyon sok dologtól függ. Tönkre lehet vágni 100km alatt is, de elmehet akár 400e km-t is. :D

Uhu említett egy példányt, amelyikben ennél is több volt, bár nem emléxem, milyen motor volt benne. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.