Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

magneto

Recommended Posts

Tegnap (1-én) volt egy éves nálam a Kadett!! :lol:

Kicsit megváltozott azóta és beletekertem 17 000 kilométert de nagyon hozzányúlni NEM kellett.

Volt egy alapjárati motor tisztítás egy féknyereg karbantartás és nemrég egy benzincsőcsere.

Azonkívül semmi.

Az egyetlen bosszúságot a csomagtér beázása okozza de előbb utóbb ez is orvosolva lesz csak még nemtudom,hogy hogyan. :D

Pár napja bele sem ültem és még meg sem simogattam. :lol: Most motorozás van amíg az idő engedi.

Kicsit megváltozott egy év alatt de úgy gondolom előnyére. :D

24967564.jpg

Link to comment
Megosztás:

Tegnap (1-én) volt egy éves nálam a Kadett!! :lol:

Kicsit megváltozott azóta és beletekertem 17 000 kilométert de nagyon hozzányúlni NEM kellett.

Volt egy alapjárati motor tisztítás egy féknyereg karbantartás és nemrég egy benzincsőcsere.

Azonkívül semmi.

Az egyetlen bosszúságot a csomagtér beázása okozza de előbb utóbb ez is orvosolva lesz csak még nemtudom,hogy hogyan. :D

Pár napja bele sem ültem és még meg sem simogattam. :lol: Most motorozás van amíg az idő engedi.

Kicsit megváltozott egy év alatt de úgy gondolom előnyére. :D

http://img.tar.hu/opeltomi/img/24967564.jpg

ha lehetne pontozni a géped pfffffffffffffffff :-))))

képpel nem idézünk, mackosajt

Link to comment
Megosztás:

Viszont magas fordulaton pörgetve valami hangos rezonancia hallatszik jobb elölről.

Meg kell nézni majd. Sztem valami hővédő vagy terelőlemez lehet.

Boogie megtalálta a hiba okát. :lol:

A leömlőn lévő hővédőlemez rezonál mert az egyik felfogatási pontnál elszakadt/törött.

Remélem tudok szerezni egyet :lol: és cserekor nemtörnek bele a csavarok. :D

Link to comment
Megosztás:

A leömlőn lévő hővédőlemez rezonál mert az egyik felfogatási pontnál elszakadt/törött.

Ilyen nekem is volt, mindhárom csavar mellett elrepedt a lemez, megfogtam és lehajítottam róla az egészet.

Csodálkoznék ha azokat a csavarokat csak úgy kitekernéd meg vissza, ott marha meleg bir ám lenni menet közben.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nekem is volt, mindhárom csavar mellett elrepedt a lemez, megfogtam és lehajítottam róla az egészet.

Csodálkoznék ha azokat a csavarokat csak úgy kitekernéd meg vissza, ott marha meleg bir ám lenni menet közben.

Akkor melegen kell kitekerni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel kicsit hüvös volt már. :D

Délután meg is kezdtem a téli felkészülést.

Előástam a jégkaparókat a jégoldó spray-t és a zárolajozót.Be is tettem mindet a csomagtartóba szépen.

Leengedtem a nyári ablakmosót és feltöltöttem télivel a tartályt.

A hűtőfolyedék az -30-35 fokos az jó még.

A napokban még átkenem syliconos rongyal az ajtógumikat mert télen az szeretett befagyni nagyon. :lol:

Egy öngyujtót is bekészítettem a csomagtartóba egy esetleges kulcs melegítéshez,ha befagyna a zár is.

Remélem nem lesz gond.

Mindenkinek javaslom,hogy inkább jégoldó spray-t használjon mint jégkaparót mert csúnyán összetudja karcolni a szélvédőt.

Nekem megér plusz párszáz forintot,hogy nelegyen karcos a szélvédőm. :lol:

A téligumikat is kicentíroztatom még felrakás előtt.

Link to comment
Megosztás:

És hova teszed azt az öngyújtót, amelyikkel a befagyott csomagtartózár kulcsát melegíted??? :lol:

A kesztyűtartóba, hová máshová!!! :lol: :D :D

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha tél elején jól benyomatom a zárcilindert az olajozós jégoldóval, akkor nem nagyon van gondom egész télen. Bár ez már rég vót.... dejó a (távos) központizár! ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.