Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Optikai Tuning


Dini

Recommended Posts

  • 1 year later...
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Láttam nagyon szép munkat vegeztel a műszerfal világítással. Azt szeretnem megkerdezni h merre laksz es mennyi idobe tellik egy ilyet megcsinalni?! Szeretnem En is ilyenre megcsinaltatni es szivesebben biznam olyanra aki mar csinalt ilyet, termeszetesen fizetek erte ha elvalalnad.. Varom valaszod. Tovabbi szep napot.

Udv. Andras

Link to comment
Megosztás:

Kösz a választ.

És ha úgy alakulna le is lehet venni sérülésmentesen?

A kétoldalút igen, de a szélvédőragasztó nyomot hagy a fényezésen, tehát oda vissza kell tenni valamit :)

Itt egy opc hátsó spoiler, az is azzal volt rögzítve.

AstraH_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Módosítva : vans
  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasom itt az előző hozzá szólásokat a hátsó Opel jel helyzetéről. Nekem 5 ajtós ferdehátúm van akkor ezek szerint ezen is 100%,hogy ragasztva van? gondolkoztam rajta,hogy leszedem de ha mégis van egy lyuk akkor az plussz munka és kiadás lenne.

Másik dolog amit kérdeznék,hogy az autóm hátsó szélvédőjén az értékesítő Opel kereskedés odanyomta a matricáját a hozzá tartozó sok tel. szám és stb-vel. Szeretném körbe fóliázni B oszloptól az autót és ha leszedem a reklám matricát akkor meglátszik e majd fóliázás után? Esetleg maga a reklámra tetessem fel a fóliát?

Valakinek esetleg ilyen tapasztalata van?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Olvasom itt az előző hozzá szólásokat a hátsó Opel jel helyzetéről. Nekem 5 ajtós ferdehátúm van akkor ezek szerint ezen is 100%,hogy ragasztva van? gondolkoztam rajta,hogy leszedem de ha mégis van egy lyuk akkor az plussz munka és kiadás lenne.

Másik dolog amit kérdeznék,hogy az autóm hátsó szélvédőjén az értékesítő Opel kereskedés odanyomta a matricáját a hozzá tartozó sok tel. szám és stb-vel. Szeretném körbe fóliázni B oszloptól az autót és ha leszedem a reklám matricát akkor meglátszik e majd fóliázás után? Esetleg maga a reklámra tetessem fel a fóliát?

Valakinek esetleg ilyen tapasztalata van?

A matricához tudok érdemben hozzászólni. Ha fóliáztatod az ablakokat, akkor leszedik neked, ha megkéred őket. Házilagosan úgy tudod szinte nyom nélkül leszedni, ha kívülről hajszárítóval, vagy hőlégfúvóval melegíted az üveget és úgy szeded le a matricát. A maradékot akár alkoholos ablaktisztítóval is le tudod szedni.

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy ha szettben veszek spoilert akkor az tartalmazza a tető spoilert is, vagy csak a 2 lökhárítóét és a 2 küszöböt?

Ja, és tudtok vmi jó helyet ahol viszonylag olcsón is lehet venni ilyeneket? :icon1:

Módosítva : Csaszi87
Link to comment
Megosztás:

Szia.

Pl

Néztem már ezt az oldalt én is. Mondjuk biztos relatív, de 1 lökhárítóért nekem sok a 100 ezer :) Egyébként is csak spoilert vagy toldatokat akarok rá venni, nem komplett lökhárítót.

5 ajtós csapott hátú az autóm, azt elfelejtettem írni. Viszont leginkább arra lennék kíváncsi, hogy lehet e egyben venni tető spoilert a többivel szettben, vagy az minden képen külön van? Keresgéltem már én is, de így még nem találtam.

Link to comment
Megosztás:

5 ajtós csapott hátú az autóm, azt elfelejtettem írni. Viszont leginkább arra lennék kíváncsi, hogy lehet e egyben venni tető spoilert a többivel szettben, vagy az minden képen külön van? Keresgéltem már én is, de így még nem találtam.

Tessék : http://www.ebay.co.uk/itm/VAUXHALL-OPEL-ASTRA-H-HATCHBACK-5-door-OPC-LINE-FULL-BODY-KIT-NEW-/171285238568?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item27e1655328

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Néztem már ezt az oldalt én is. Mondjuk biztos relatív, de 1 lökhárítóért nekem sok a 100 ezer :) Egyébként is csak spoilert vagy toldatokat akarok rá venni, nem komplett lökhárítót.

5 ajtós csapott hátú az autóm, azt elfelejtettem írni. Viszont leginkább arra lennék kíváncsi, hogy lehet e egyben venni tető spoilert a többivel szettben, vagy az minden képen külön van? Keresgéltem már én is, de így még nem találtam.

Nemigazán vagyok jártas ebben a témában, más alkatrész miatt volt eltéve nekem ez az oldal, azért ezt ajánlottam....

Link to comment
Megosztás:

Köszi, pont ilyenre gondoltam! Bár még külföldi oldalról sosem rendeltem, elég távol áll tőlem. Főleg a hatalmas angol tudásom miatt :) Ebbe egyedül nem vágok bele, inkább még keresgélek magyar oldalakon..

Link to comment
Megosztás:

Ilyen toldatra régebben gondoltam én is. Aztán letettem róla... Így is ha nem csigatempóval tolatok ki az utcára, hanem kicsit lendületesebben, akkor lekoppan a gyári koptató. Ennek semmi baja nem lesz, mert pont erre való, de attól tartok ez a toldatnak nem lenne egészséges. :)

Pedig nem túl magas a szegély, inkább a lökhárító alja van alacsonyan. Vagy az utcai járdából kéne legyalulnom a beállónál valahogy...

Link to comment
Megosztás:

Ilyen toldatra régebben gondoltam én is. Aztán letettem róla... Így is ha nem csigatempóval tolatok ki az utcára, hanem kicsit lendületesebben, akkor lekoppan a gyári koptató. Ennek semmi baja nem lesz, mert pont erre való, de attól tartok ez a toldatnak nem lenne egészséges. :)

Pedig nem túl magas a szegély, inkább a lökhárító alja van alacsonyan. Vagy az utcai járdából kéne legyalulnom a beállónál valahogy...

Én meg tavaly pont úgy jártam, hogy egy 30-40cm magas és kb 20cm széles beton oszlop elé parkoltam. Mondanom se kell, hogy utána induláskor elfelejtettem és sikeresen lekoccoltam :) Pont a rendszám széle karcolódott meg, meg balra a lökös be is repedt vagy 4cm-t, és az alsó hűtőrácsnak is kitört 1-2 sor merevítő műanyagja, meg ugye a festés karcolódott meg kicsit. Aki nem tudja annak fel se tűnik, csak közelről látni.

Azóta vigyázok hova parkolok :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Nézegetem most ezeket az Angel Eye lámpákat is, baromira tetszenek...

Van itt olyan köztetek akinek ilyen van? Bonyolult a bekötése vagy csak át kell dugni a dugókat és jó is? Láttam már videot hogy kötik be, de annak a dugójában 2 tüskével több van kötve mint a halogénesnek.

Meg azt se tudom, hogy az elektronika hogy fogadná, letiltaná-e és külön engedélyeztetni kell ezeket a xenon lámpákat neki? Mondjuk az én autómban nincs vmi komoly computer mert középen is csak az időt és a kinti hőmérsékletet mutatja, semmi fogyasztás számítás, klíma snincs ilyesmi.. Essentia felszereltségű, számít ez vmit?

A beépítésével nem lenne problémám mert már a mostaniakat is vettem ki a kocsiból, csak a bekötését nem tudom hogy van neki és működne-e egyből... :icon11:

Kérem aki ért hozzá vagy van ilyenje segítsen! Köszönöm :icon1:

Módosítva : Csaszi87
Link to comment
Megosztás:

Nézegetem most ezeket az Angel Eye lámpákat is, baromira tetszenek...

Van itt olyan köztetek akinek ilyen van? Bonyolult a bekötése vagy csak át kell dugni a dugókat és jó is? Láttam már videot hogy kötik be, de annak a dugójában 2 tüskével több van kötve mint a halogénesnek.

Meg azt se tudom, hogy az elektronika hogy fogadná, letiltaná-e és külön engedélyeztetni kell ezeket a xenon lámpákat neki? Mondjuk az én autómban nincs vmi komoly computer mert középen is csak az időt és a kinti hőmérsékletet mutatja, semmi fogyasztás számítás, klíma snincs ilyesmi.. Essentia felszereltségű, számít ez vmit?

A beépítésével nem lenne problémám mert már a mostaniakat is vettem ki a kocsiból, csak a bekötését nem tudom hogy van neki és működne-e egyből... :icon11:

Kérem aki ért hozzá vagy van ilyenje segítsen! Köszönöm :icon1:

Most megint olyat kérdeztem amit senki sem tud vagy mindenki lusta válaszolni? :)

Link to comment
Megosztás:

Én az előbbi kategóriába tartozom: fogalmam sincs. Még soha nem gondoltam rá, hogy a gyári kanyarkövető bi-xenonomat lecseréljem egy ilyenre. :P

Hát igen, ha olyan lenne az enyémben is akkor én se gondolkodnék ezen :icon1:

Azt tudom ha pl a gyáriban kicserélném az izzókat xenonosra pl abba bele köthetnének műszakin is meg a rendőr is. De viszont azt nem tudom ha vennék 1 pár ilyen lámpát az elfogadott-e, vagy azt is külön le kéne papírozni? :icon11: Ha simán elfogadják az nagyon jó lenne. Na meg a beszerelés, hogy csak simán át kell dugni és slussz vagy valami szerzvízben az autó compjuterével is meg kéne "tanítattni" hogy rendesen működjön?

Hátha tudja itt valaki ezeket :)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, ha olyan lenne az enyémben is akkor én se gondolkodnék ezen :icon1:

Azt tudom ha pl a gyáriban kicserélném az izzókat xenonosra pl abba bele köthetnének műszakin is meg a rendőr is. De viszont azt nem tudom ha vennék 1 pár ilyen lámpát az elfogadott-e, vagy azt is külön le kéne papírozni? :icon11: Ha simán elfogadják az nagyon jó lenne. Na meg a beszerelés, hogy csak simán át kell dugni és slussz vagy valami szerzvízben az autó compjuterével is meg kéne "tanítattni" hogy rendesen működjön?

Hátha tudja itt valaki ezeket :)

Szia!

Papírozni nem kell, viszont lámpamosó, és automata magasság állítás kell.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.