Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Tippeket kérnék, hogy Mohácson hol legyen tali.

Az én tippem:

-keresztapa: nagy parkoló van, de a helyet nem szeretem annyira

-idesüss: kicsit messzebb van a parking, de elég kultúrált.

-Szajk: elég olcsó, van parking platz, kultúrált.

Link to comment
Megosztás:

Tippeket kérnék, hogy Mohácson hol legyen tali.

Az én tippem:

-keresztapa: nagy parkoló van, de a helyet nem szeretem annyira

-idesüss: kicsit messzebb van a parking, de elég kultúrált.

-Szajk: elég olcsó, van parking platz, kultúrált.

Szajk az jó hely :huh: . Keresztapa fujjjj ... Idesüss fujjj ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Esetleg vmi tipped van? Sátorhelyi pizzéria? Parkoló van, de bent csak egyszer jártam, nem tudom mekkora hely van benn.

hát szerintem Szajk jó lenne nem ? mindenkinek közel van, meg van parkoló is . de amúgy én annyira nem ismerem ezeket a vendéglőket hogy pl. sátorhelyen pizzéria? nem is tudtam :huh:

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem, minden kontakt érdekel!

Ha Pécsen is megoldható, az még jobb lenne :lol:

Akkor küldöm priviben a számát, hivatkozz rám, a majdnem szomszédra. :huh:

Kerestem pár Recaro-t, most jelenleg a vaterán nincs 1 se, de mintaképp az ebay-eseket belinkelem, van közöttük a Koriéknak való B Omegás bőrös is!

RECARO

Link to comment
Megosztás:

Sajnos szórólapot még sosem csináltam, és tippem sincs hogy kellene nekiállni, ill. milyen progi kell hozzá. Lehet Heminek lenne alap, amire mindig a megfelelő feliratot rá lehetne rakni.

Ha nem akarunk extra minőséget, akkor meg lehet azt szerkeszteni házilag is, csak egy hatásos szöveget kellene kitalálni. Szerintem egy színes A4-es lapot kellene 4 felé vágni, és ennek a két oldalára nyomtatni a szöveget.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, egy jó ismerősöm hamarosan f astra után akarna nézelődni.

olyan 300-350 max. értékben, főleg városi, nem túl gyakori használatra, valamint nyaranta esetleg egy hosszabb útra.

Kaposvári, szal ha valaki a közelében esetleg tudna majd segíteni neki megszakérteni pár járművet, vagy tudna ajánlani olyat, ami ilyesmi árban van, az ne tartsa magában. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Srácok, egy jó ismerősöm hamarosan f astra után akarna nézelődni.

olyan 300-350 max. értékben, főleg városi, nem túl gyakori használatra, valamint nyaranta esetleg egy hosszabb útra.

Kaposvári, szal ha valaki a közelében esetleg tudna majd segíteni neki megszakérteni pár járművet, vagy tudna ajánlani olyat, ami ilyesmi árban van, az ne tartsa magában. :lol:

Ha pécsi kocsiról van szó, rá tudok nézni, de csak jövő hét szerdától. Az mondjuk egy kicsit túlzás, hogy "megszakértem", de azt meg tudom nézni, hogy tényleg 4 kereke van-e... :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Már az sem rossz. :huh:

Mondjuk ha épp Kojak kolléga erre járna, és olvasná, akkor ő rá is gondoltam. :lol:

Meg hirtelen nem jut eszembe, hogy ki még kaposvári vagy elég közeli.

Az Astra f...ormát én is megismerem, de csak esténként és hv-én vagyok otthon. Körülnézhetek van-e valami, de árakban nem vagyok képben. A service azt mondta 5e-ért megszakértik, annyit megér, de gondolom nem ez a lényeg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.