Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

A kukázásról jut eszembe. Zsolti, van valahol Neked egy ilyen 1,4-es szörnyetegbe való hidrotőke, ami még jó?

Az egyik néha beszélget, mikor indítom. Ha kicsit jobb idő lesz, majd szétszedem kipucolom, de nem nagyon szokott ez a dolog bejönni. Lehet, cserélnem kellene azt az egyet. (A többihez nincs kedvem ;) )

van hát :)adok neked ingyen is tesó :D de honnét fogod tudni ziherre hogy melyik is a kukás??? /fejvakarósszmájli/

(és ha okosba hozok nyolc újat??? :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Na helló skacok!

A Blitz-cel mi a helyzet?

Ki tervezi a megjelenését, és mikor?

Matricát akar felragasztani valaki? A pécsiek (és környékiek) megrendelhetnék közösen, oszt osztozkodnánk. Esetleg közös felragasztást is szervezhetnénk...

Egy kis INFÓ

Holnap este leadom a megrendelést, úgyhogy ha valakinek kell matrica, és jó neki a pécsi átvétel, akkor holnap estig jelezze.

Link to comment
Megosztás:

van hát :)adok neked ingyen is tesó :D de honnét fogod tudni ziherre hogy melyik is a kukás??? /fejvakarósszmájli/

(és ha okosba hozok nyolc újat??? :rolleyes: )

Te egy Úr vagy. ;)

Ha Te is vakarnád a fejed, hogy melyik a gázos, akkor én még annyira sem tudom. Remélem szerencsém lesz, és abban a helyzetben áll meg a motor, amikor kopogni szokott indításkor. (Elméletileg 25% esély van rá, gyakorlatilag meg 0% :D ) Egy tisztítást megcsinálok, és ha mást nem, majd ráolvasással kicserélek egyet, amelyiket a legrosszabbnak gondolom.

Így első körben maradnék az 1db próba cseresznyénél. Másik kérdés úgyis a mikor, ami talán majd koriéknál lesz, ha lesz tali idén is.

A másik témában majd hívlak. :D

Link to comment
Megosztás:

Megjött. Remélem ott is leszünk, ez most nem lesz olyan messze. ;)

Kaposvártól a Balcsi csak egy köpésre van.

Egy hete voltunk céges kocsival (H Astra 1.6) Fonyódon.

A menetidőről nagy vonalakban:

Fonyód-Sásd: pont 1 óra

Fonyód-Pécs: 1 óra 17 perc

És még nem is voltam durva. Mindkét utasom aludt az út nagy részén. Még Kaposvár és Sásd között is. (Vagy csak nem merték nyitva tartani a szemüket?! :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

Te egy Úr vagy. :rolleyes:

Ha Te is vakarnád a fejed, hogy melyik a gázos, akkor én még annyira sem tudom. Remélem szerencsém lesz, és abban a helyzetben áll meg a motor, amikor kopogni szokott indításkor. (Elméletileg 25% esély van rá, gyakorlatilag meg 0% ;) ) Egy tisztítást megcsinálok, és ha mást nem, majd ráolvasással kicserélek egyet, amelyiket a legrosszabbnak gondolom.

Így első körben maradnék az 1db próba cseresznyénél. Másik kérdés úgyis a mikor, ami talán majd koriéknál lesz, ha lesz tali idén is.

A másik témában majd hívlak. :D

A nagyon trükkös fiúk, azok szokták motorbontás nélkül cserélni, de egyszerűbb, ha szét van szedve a motor. A nagyon szart ki lehet szűrni úgy, hogy megnyomod a hidrotőke tetejét lefelé. Amelyik kicsit is enged az nem jó. És ha nem enged, az még nem garancia arra, h tuti jó.

Amúgy neked nem köszöntem vissza a múltkor a körtemplomnál?? Későn vettelek észre, ha te voltál.

Link to comment
Megosztás:

A nagyon trükkös fiúk, azok szokták motorbontás nélkül cserélni, de egyszerűbb, ha szét van szedve a motor. A nagyon szart ki lehet szűrni úgy, hogy megnyomod a hidrotőke tetejét lefelé. Amelyik kicsit is enged az nem jó. És ha nem enged, az még nem garancia arra, h tuti jó.

Amúgy neked nem köszöntem vissza a múltkor a körtemplomnál?? Későn vettelek észre, ha te voltál.

Akkor trükkös fiú leszek, ;) nem szeretnék hengerfej tömítés és társaival játszani. :D

Jaja, én integettem, mint akinek nincs ki mind a négy kereke. (és nem is volt, mert gyalog mentem :D )

Pedig azt gondoltam, a durrogás azért volt. :D :D

U.i.: Láttam, volt pár elem cserélve tavaly óta. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Lomha, köszi a mai hívást. :rolleyes:

A műszercsoporttal kapcsolatban, a sebességjeladó bekötése ezen a képen van, ahova a három színű madzag rámegy, ott is kellene fóliának lennie, és 3 érintkezővel csatlakozik.

A másik, ami később jutott eszembe, hogy olyan lenne csak jó amelyik nem ilyen, hanem a hőfokmérő skálázása 100-ig van, nem 110-ig.

Link to comment
Megosztás:

Lomha, köszi a mai hívást. ;)

Én is köszönöm a hívást! :D

Amúgy ha a haverod könnyebben adja a komplett hátsó ülést, akkor úgy is jöhet. Persze csak akkor, ha kialkudsz valami jó árat rá... :rolleyes:

Sőt, az lenne az igazi, ha mondjuk cserélnénk egyet, úgy hogy én ráfizetek valamennyit...

Link to comment
Megosztás:

Az ülések és kárpitok nem biztos, hogy eladók lesznek, mert nagyon gyönyörű állapotban vannak és ráadásul ugye plüss. Neki meg van egy caravanja a szar velúrral és azt le akarja cserélni, de még ez sem biztos. Viszont akárhogy alakul, ha tudsz adni helyette ugyanolyan plüsst, csak könyöklő nélkülit, akkor szerintem odaadja, mert neki nem hiszem, hogy szüksége van arra a lyukra. Nagyrészt lehajtott üléssel megy.

Link to comment
Megosztás:

Az ülések és kárpitok nem biztos, hogy eladók lesznek, mert nagyon gyönyörű állapotban vannak és ráadásul ugye plüss. Neki meg van egy caravanja a szar velúrral és azt le akarja cserélni, de még ez sem biztos. Viszont akárhogy alakul, ha tudsz adni helyette ugyanolyan plüsst, csak könyöklő nélkülit, akkor szerintem odaadja, mert neki nem hiszem, hogy szüksége van arra a lyukra. Nagyrészt lehajtott üléssel megy.

Gondolom az ülések mintája nem azonos (mármint a vászon része), arra gondoltam hogy azt kárpitossal cseréltetem...

Fejtámla van hozzá? Képet lőhetnél róla...

Link to comment
Megosztás:

kukázni kell egy bontott valamit ! nem éri meg ilyen öreg vason javítani :rolleyes:

én csak úgy szerzek ha én építem be ! amúgy semmi garanciát nem adok .

(audio fejegység bekötésnél rendre el baxxák a sebesség jeladót a gyári ára horror )

Helló!

Te mennyiért tudnál szerezni és berakni? Az én órám 260-ig van és alúl a tégla kijelzős 2 soros,ha jó bele az egy soros is nekem mindegy melyik. Csak működjön a km óra és a fordulatszámmérő.

Csak azért kérdezem hogy mennyit kéne szereznem.

Én lebontok mindent csak az óra rögzítő csavarokat hagyom bent meg visszateszem a kormányt és a kormánykapcsolót.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.