Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

szeva mindenkinek ,olvasgattam a fórumotokat nagyon teszik !!!!! be mutatkoznék Omcsi vagyok van egy opel omega 2.0 16v ,a fórumotokról volt szerencsém meg ismerkedni Kori kollégával egy találkozó keretében ,és még egy kollégát de nem tudom pontosan a nik nevét asszem (andrew )hát röviden ennyi !!!

Helló, üdv itt. :wacko: <_<

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenkinek ,olvasgattam a fórumotokat nagyon teszik !!!!!

Hali itt! ;)

Most konkrétan a "Mediterrán (Langyi) szekció"-ra gondolsz, vagy általánosságban az opelfórumra?

be mutatkoznék Omcsi vagyok van egy opel omega 2.0 16v ,

Má megen egy Omega... <_< Lassan már kezd kisebbségi komplexusom lenni :( Mingyá veszek egy IFA-t :wacko:

85950673.jpg

a fórumotokról volt szerencsém meg ismerkedni Kori kollégával egy találkozó keretében ,és még egy kollégát de nem tudom pontosan a nik nevét asszem (andrew )hát röviden ennyi !!!

Van itt mindkettő. Mondjuk andrew cartárssal még nem nagyon találkoztunk (lehet, hogy csak a Kori), de ami késik, az nem múlik! ;) Amúgy pont andrew az, aki a legközelebb lakik Hozzád.

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenkinek ,olvasgattam a fórumotokat nagyon teszik !!!!! be mutatkoznék Omcsi vagyok van egy opel omega 2.0 16v ,a fórumotokról volt szerencsém meg ismerkedni Kori kollégával egy találkozó keretében ,és még egy kollégát de nem tudom pontosan a nik nevét asszem (andrew )hát röviden ennyi !!!

Cső! <_<

Link to comment
Megosztás:

Most konkrétan a "Mediterrán (Langyi) szekció"-ra gondolsz, vagy általánosságban az opelfórumra?

-igen én Mediterrán szekciora gondoltam

Má megen egy Omega... Lassan már kezd kisebbségi komplexusom lenni Mingyá veszek egy IFA-t

-ez jó volt :wacko:

Van itt mindkettő. Mondjuk andrew cartárssal még nem nagyon találkoztunk (lehet, hogy csak a Kori), de ami késik, az nem múlik! Amúgy pont andrew az, aki a legközelebb lakik Hozzád.

-igen csak nem tudtam a nick nevét,pedig a barátom de ez van <_< ,és nagyon jó fej ha megismeritek !!!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Sajnos csak most jutottam netközelbe. Én is most olvasom, hogy csúszott egy hétvégét a pályanap. Azért remélem ha vki elmegy kecsóra, azért utána tiszteletét teszi Lánycsókon :(

szeva mindenki !!!

sajnos lehet hogy mi nem tudunk menni mert a páromnak nem jött össze a meló el cserélése ,mert ki nevezték vezetőnek , és így nincs kivel cserélni !!! sajnos de próbálunk valami megoldást ki találni , de nem biztos hogy összejön !!!!

<_< :wacko:

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenki !!!

sajnos lehet hogy mi nem tudunk menni mert a páromnak nem jött össze a meló el cserélése ,mert ki nevezték vezetőnek , és így nincs kivel cserélni !!! sajnos de próbálunk valami megoldást ki találni , de nem biztos hogy összejön !!!!

<_< :wacko:

Nagyon sajnálom :(

Link to comment
Megosztás:

szeva mindenki !!!

sajnos lehet hogy mi nem tudunk menni mert a páromnak nem jött össze a meló el cserélése ,mert ki nevezték vezetőnek , és így nincs kivel cserélni !!! sajnos de próbálunk valami megoldást ki találni , de nem biztos hogy összejön !!!!

<_< :wacko:

Nem is tudtam, hogy Ti is jönnétek...

Azért próbálkozzatok még... Mondjuk további előléptetéssel, és akkor már talán ő dönthet, hogy dolgozik-e vagy sem... :(

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudtam, hogy Ti is jönnétek...

Azért próbálkozzatok még... Mondjuk további előléptetéssel, és akkor már talán ő dönthet, hogy dolgozik-e vagy sem... :wacko:

sajnos náluk nincs választási lehetőség , vagy elfogadja vagy kirúgják !!!

Nem is tudtam, hogy Ti is jönnétek. Azért próbálkozzatok még...

-igen nem adtuk még fel, de nem sok reményt fűzök a dologhoz <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.