Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Ennyire erdőszélen (ami ráadásul védett is), nyugis környezetben nem lenne könnyű jót találni.

Ráadásul a közeli falvak vagy ilyen amerikai stílusúak ("egymás hálószobájába belátós"), vagy lepukkant parasztházak. :icon13:

Amúgy EZ lenne a kiszemelt pecó.

Ha megveszed, akkor kérem azt a f@sza telefont az ajtó mellől. :) :D <_<

Link to comment
Megosztás:

hm... ez így gecccc sokkkkk így elsőre . ebből tényleg alkudni kell . vastagon... ki kell használni az amúgy döglött ingatlanpiac adta lehetőségeket !

majd megyünk alkudni ! építész mondjuk én leszek meg a Lomha ,aztán Kojak ki jön a céges verdával kiadja magát építési vállakozónak ,és a fejünket csóváljuk hogy hát, drága uram azt ha maga megveszi akkor ez nagyon fog fájni a költségvetésének :) meg pár okosított duma hogy az alapok dilatációja meg vízzáró képessége és a talajszerkezet nincs összhangban ,meg néhány víz ér még ami gond lehet a jövőben :D

szeva mindeninek,ez jó ötlet szerintem meg kéne tennetek mert működik a dolog ,és hivatkoztok a tető szigetelés

stb ......

Link to comment
Megosztás:

Ja, vagy 5 misit simán rá lehetne dobni, főleg azért, mert a teljes fűtési rendszert ki kellene építeni.

Ha terepjáró nem is, de egy összkerekes járgány mindenképpen kellene. Először a Zasszonynak kellene venni valami pici óccsót, aztán még meglátjuk (ez ügyben elég tanácstalan vagyok, úgyhogy várom a jó ötleteket), hogy hogyan boldogulok a hullaszállítóval.

Szóval amik a feltételek:

- 4/5 ajtós kivitel

- nem baj, ha pici, és kis teljesítményű, mert csak városi használatra lenne, és főként a Zasszony használná, én csak hébe-hóba (főleg hóba)

- minél olcsóbb legyen és a fenntartási költsége se legyen magas

- alacsony fogyasztás

- megbízható összkerékhajtás (a viszkó nem nyerő)

A drágábbik esélyes

És az olcsóbb

9-nél többet nekem nem is érne...

Ja, vagy 5 misit simán rá lehetne dobni, főleg azért, mert a teljes fűtési rendszert ki kellene építeni.

igen sajnos mert mindenki mire kialakítja saját tetszése szerint ,meg hát a ami elözö tulajnál tönkre ment ,vagy nem érdekelte igen ez viszi a zsét ,de szerintem nem rossz a kecó de alkudni kell ,

a fűtésél kapcsolatba szerintem szerencséd van sokk a fa felétek,be szigeteled kivűlről már jó is

Link to comment
Megosztás:

szeva mindeninek,ez jó ötlet szerintem meg kéne tennetek mert működik a dolog ,és hivatkoztok a tető szigetelés

stb ......

igen sajnos mert mindenki mire kialakítja saját tetszése szerint ,meg hát a ami elözö tulajnál tönkre ment ,vagy nem érdekelte igen ez viszi a zsét ,de szerintem nem rossz a kecó de alkudni kell ,

a fűtésél kapcsolatba szerintem szerencséd van sokk a fa felétek,be szigeteled kivűlről már jó is

Csak nem ingatlanozol? :)

Link to comment
Megosztás:

Volt 4x4-es Swift is, és Swift kasztnis Subaru. Hogy nem szép a Daihatsu az biztos :D

A Suzukik (Swift és Ignis) sajnos viszkókuplungosak, az meg nem valami nagy szám. Az ezeknek megfelelő Subaruk (Justy-k) úgyszintén... Talán még az első Justy nem viszkós, de arról nagyon le akar beszélni a Zsolti. Mondjuk nem csoda :)

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Új munkahelyem van, hétfő óta a Tunercity Autótuning Pécs csapatát erősítem. Úgyhogy ezentúl itt megtalálható leszek, ha valakinek valami kell.

Norbi! Te is felugorhatsz valamikor a pénzedért, minden hétköznap 17:00-ig itt vagyunk.

Ui: Az üzlet a FEMA oldalán van, nem kell bemenni az épületbe, kívülről van a bejárat. A buszvégállomás felőli oldalon.

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Új munkahelyem van, hétfő óta a Tunercity Autótuning Pécs csapatát erősítem. Úgyhogy ezentúl itt megtalálható leszek, ha valakinek valami kell.

Norbi! Te is felugorhatsz valamikor a pénzedért, minden hétköznap 17:00-ig itt vagyunk.

Ui: Az üzlet a FEMA oldalán van, nem kell bemenni az épületbe, kívülről van a bejárat. A buszvégállomás felőli oldalon.

Nofene! <_<

Megéri ingázni? Vagy beköltözöl Pécsre? :)

És mi van a családi biznisszel? :D

A pénz nem olyan sürgős, majd összefutunk valamikor. De lehet, hogy egyszercsak megjelenek...

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Új munkahelyem van, hétfő óta a Tunercity Autótuning Pécs csapatát erősítem. Úgyhogy ezentúl itt megtalálható leszek, ha valakinek valami kell.

Gratula! -_- B)

Nofene! <_<

Megéri ingázni? Vagy beköltözöl Pécsre? :)

És mi van a családi biznisszel? :D

Kell egy kis mellékes. :D :icon13: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nofene! <_<

Megéri ingázni? Vagy beköltözöl Pécsre? :)

És mi van a családi biznisszel? :D

A pénz nem olyan sürgős, majd összefutunk valamikor. De lehet, hogy egyszercsak megjelenek...

Megéri ingázni, mert hoznak-visznek. :lol: A családi biznisz nem az én világom volt, örülök, hogy végre magam mögött hagytam.

Ui: Az "egyszer csak"-ot külön írják... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Megéri ingázni, mert hoznak-visznek. <_< A családi biznisz nem az én világom volt, örülök, hogy végre magam mögött hagytam.

Pedig biztos jól mutattál a csipkefüggönnyel a kezedben. :icon13: :lol:

Ui: Az "egyszer csak"-ot külön írják... :)

Tudom. Az "egyszercsak"-ot meg egybe... :D

Link to comment
Megosztás:

Urak!

Új munkahelyem van, hétfő óta a Tunercity Autótuning Pécs csapatát erősítem. Úgyhogy ezentúl itt megtalálható leszek, ha valakinek valami kell.

Norbi! Te is felugorhatsz valamikor a pénzedért, minden hétköznap 17:00-ig itt vagyunk.

Ui: Az üzlet a FEMA oldalán van, nem kell bemenni az épületbe, kívülről van a bejárat. A buszvégállomás felőli oldalon.

Gratula ! majd én is be esek vagy beküldök valakit előtte kandi kamerázni :) használt tuning cuccokat is bevesztek ? zene meg ilyesmi...

Link to comment
Megosztás:

A Suzukik (Swift és Ignis) sajnos viszkókuplungosak, az meg nem valami nagy szám. Az ezeknek megfelelő Subaruk (Justy-k) úgyszintén... Talán még az első Justy nem viszkós, de arról nagyon le akar beszélni a Zsolti. Mondjuk nem csoda :)

volt már jusztival dolgom . egy kalap fos . persze újonan nem volt az ! de eltelt az idő ..... érdemesebb lenne (persze ha engedi az anyegin) egy fiatalabb valamit keresgélni . de ezt te is tudod :D ha valami netán volna ,és ha kell segítség átnézni vagy bármi , akkor zaklass nyugodtan ! elmegyünk oszt megnézzük .

Link to comment
Megosztás:

volt már jusztival dolgom . egy kalap fos . persze újonan nem volt az ! de eltelt az idő ..... érdemesebb lenne (persze ha engedi az anyegin) egy fiatalabb valamit keresgélni . de ezt te is tudod :) ha valami netán volna ,és ha kell segítség átnézni vagy bármi , akkor zaklass nyugodtan ! elmegyünk oszt megnézzük .

Köszi! :D

Amúgy szerinted milyen 4x4-et érdemes nézegetni az ITT említett feltételekkel? A maximum ár 1,5 milla körül lehetne.

Itt is van egy TERIOS, nem tűnik rossznak...

Link to comment
Megosztás:

Csak nem ingatlanozol? :)

ezt így nem jelenteném ki ,de építőiparba dolgozom ,és csináltunk már egykét házat eladásra ,közel 20-év alatt

és éves szinten 20-lakást adunk át ,a technikai részét hellyel -közzel átlátom, Épület villamosság a fő profil,

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.