Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


ivannorbi

Recommended Posts

Jobbulást kívánunk mi is. Ha tudunk vmit segíteni szólj. Javaslom a mélyen tisztelt cartársaknak, hogy ha Lomha urat hazaengedik, akkor tegyük tiszteletüket nála. Már ha ő is beleegyezik. ...

Látogatási tilalom van jelenleg, az influenza miatt. Amúgy a traumatológián vagyok. Ha hazaengednek, akkor látogatható leszek. ...

A látogatást szívesen megtesszük, ha ezzel is segítünk.

Ha lesz időpont írjatok, mehetünk együtt.

Lomha szólj ha hazaértél, addig nem szeretnénk zavarni, és jobbulást még egyszer.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem végre. Aki gondolja, nyugodtan jöhet látogatni! Csak előtte majd szóljatok ide, nehogy pont kontrollon legyek.

Hát barátom, elnézve a képeket, valóban nagy találkozás lehetett.

Sajnálom az ismerősödet, meg a vasat is. Bár elég messzi vagyok, de hamarosan mennem kell le Baranyába, akkor lehet megkereslek egy tiszteletadásra.

Kitartás!

Link to comment
Megosztás:

Hát barátom, elnézve a képeket, valóban nagy találkozás lehetett.

Sajnálom az ismerősödet, meg a vasat is. Bár elég messzi vagyok, de hamarosan mennem kell le Baranyába, akkor lehet megkereslek egy tiszteletadásra.

Kitartás!

Ok haver, gyere nyugodtan. Amúgy hülyeséget írnak az újságok, nem voltunk jóban a sráccal. Ismertük egymást, az igaz, de ennyi.

Link to comment
Megosztás:

Hazaértem végre. Aki gondolja, nyugodtan jöhet látogatni! Csak előtte majd szóljatok ide, nehogy pont kontrollon legyek.

Ja, vagy "könyvtárban", mi?! <_< :D :D

Amúgy hülyeséget írnak az újságok, nem voltunk jóban a sráccal. Ismertük egymást, az igaz, de ennyi.

Úgy sokkal megdöbbentőbb a hír...

Link to comment
Megosztás:

srácok lesz egy B vectra 1.6 os eco tec 2000 évj. bontásra egész pontosan az a baja hogy rossz oldalon van a kormány van benne klíma meg vaj belső ami koszos de olcsó !

a motorja baba !!! ha valami kell szólj !

valami spoiler is van rajta küszöb izémizé .....

helló! érdekelne a szervószivattyú, valamint a szelepfedél alatt található egyik cső, a szerelőm szerint kartergázvisszavezető, nekem fogalmam sincs mi az :D (ha kell van rakok fel fotót melyikre gondoltam)

Először egy árat kérnék rájuk, ha megfelelő akkor andrew el is hozná tőled hétvégén.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.