Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

IV. Blitz Weekend 2008.08.22.-24


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 945
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

:D hát a balfelöli balt :D

rossz vége lesz ennek a 'nem csak mantát vezetek' dolognak... nagyon meg vagyok ijedve, hogy mi van, ha rákapokk másra is, és mondjuk igényem támad egy szervókormányra :lol:

na én mostanában mit nem adnék egy szervóért(persze csak vicc)annyira fáj a jobb kezem. Sanyival raktuk össze a futóművet múlt hét kedden,hogy bw-re lejussunk. ő ütötte a gömbcsuklót a lengőkarba, és meg a másik végét támasztottam. akkorát visszaütött a kezemre a lengőkar,hogy azt hittem, be@&{#-ok :lol: még mindig nagyon fáj :lol: . egész múlt héten is be voltam kötözve, dehát bw-re nem akartam könyékig fáslizva megjelenni.

Link to comment
Megosztás:

Sok-sok hozzászólás után én is szeretnék írni.

Szóval: Nagyon jól éreztem magam, sok ismerőssel találkoztam (még Egomiakkal is), váltottunk pár szót.

Jót röhögtünk Sörös Sanyi futásán a CBA parkolóban, és persze láttunk rögtönzött chippendale sót is német módra (vicces volt). :lol:

Sem a pénteki, sem a szombati buliból nem hallottam a faházban semmit, viszont minden vonatelrobogásra felriadtam.

Nekünk nem volt problémánk az őrbácsival, mindig átengedett a kapun, csak megkért, hogy a teniszpálya előtt kanyarodjunk el, hogy ne lássák a kocsit a recepciónál lévők.

Mindent egybevetve jó volt a tali részemről, jövőre már hármasban megyünk, akárhol is kerül megrendezésre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Bár én még új vagyok, és ez volt az első BW-m, nekem nagyon tetszett a találkozó (már amennyit láttam belőle). Szombat reggel mentünk és este már jöttünk is haza (többet nem viszem az asszonyt). A következőre egyedül megyek és maradok is végig, ha törik, ha szakad. Remélem addigra már nem csak egyedül fogok jönni-menni, hanem már lesz épp elég "ismerős arc" akikkel én is el tudok lenni, beszélgetni, inni stb. stb. Számomra ez a tali arra pont jó volt amit szerettem volna. Belépni, és látni, hogy milyen a közösség. Mondanom sem kell, hogy pozitívan csalódtam, mert azt hittem , hogy ez egy viszonylag zárt közösség klikkekkel stb. De nagy meglepetésemre nem, bárkihez mentem oda mindenki nagyon segítőkész volt, amit ezúzon is szeretnék megköszönni.

üdv.: Fefe

Link to comment
Megosztás:

Szívesen! :lol:

Milyen vassal voltál?

Egy fehér Astra-val. Morcos GSi eleje volt gyári :lol: lökösökkel. (Nem lett kész az új cucc) Majd teszek fel képet róla, csak most a itt vagyok a melóhelyemen. Otthonról teszek fel képeket. Ha képeket nézel talán rajta lesz valamelyiken (CMD-266).

Link to comment
Megosztás:

Képeket csináltál BW-n ? :lol:

Persze. Bár sokat nem sikerült, mert a rossz aksikat vittük a géphez nem az újakat, de ami van az jó. Majd feltöltöm őket este. Sajnos pont addigra merült le az akku mire ti megjöttetek. A korán érkező autókat még le tudtam fotózni. De nagy bánatomra már a Lotus Omegát sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindent egybevetve jó volt a tali részemről, jövőre már hármasban megyünk, akárhol is kerül megrendezésre. :lol:

Úúúú, az kemény lesz, Bogi, de segítek majd én is, ha kell, amiben tudok (pelenkázok, etetek, altatok) :lol:

....(többet nem viszem az asszonyt)...

Háhá!!! Igen, én is sok tapasztalatra tettem szert e téren az idén..... Jövőre csak Marcival jövünk kettesben. És sátrazunk! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Persze. Bár sokat nem sikerült, mert a rossz aksikat vittük a géphez nem az újakat, de ami van az jó. Majd feltöltöm őket este. Sajnos pont addigra merült le az akku mire ti megjöttetek. A korán érkező autókat még le tudtam fotózni. De nagy bánatomra már a Lotus Omegát sem :lol:

Akkor felpumpálhatnád valamely tárhelyre és megoszthatnád a többiekkel :lol:

Lotus Omega meg majd biztos máskor is lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úúúú, az kemény lesz, Bogi, de segítek majd én is, ha kell, amiben tudok (pelenkázok, etetek, altatok) :lol:

Háhá!!! Igen, én is sok tapasztalatra tettem szert e téren az idén..... Jövőre csak Marcival jövünk kettesben. És sátrazunk! :lol:

Nemtom nekünk iylen problémánk nemvolt , teljeskörű támogatást élvezek a nejemtől :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nemtom nekünk iylen problémánk nemvolt , teljeskörű támogatást élvezek a nejemtől :lol:

Igazán nekem sem a támogatásával volt gondom. Inkább azzal, hogy kb másfél óa után érkeztek az idegesítő kérdések, hogy mikor indulunk már haza, mert ő unatkozik, meg fáradt blabla., stb. stb. Az az igazság, hogy nem tudja átélni a találkozó nyújtotta feelinget. De ha azt mondtam volna, hogy nem viszem le akkor meg jöttek volna a fantáziálások, hogy tuti nem egyedül megyek stb. szal jó volt ez így. Legalább legközelebb simán elenged egyedül :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazán nekem sem a támogatásával volt gondom. Inkább azzal, hogy kb másfél óa után érkeztek az idegesítő kérdések, hogy mikor indulunk már haza, mert ő unatkozik, meg fáradt blabla., stb. stb. Az az igazság, hogy nem tudja átélni a találkozó nyújtotta feelinget. De ha azt mondtam volna, hogy nem viszem le akkor meg jöttek volna a fantáziálások, hogy tuti nem egyedül megyek stb. szal jó volt ez így. Legalább legközelebb simán elenged egyedül :lol: :lol:

Tisztára mint az enyém. :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Anikó délután már szintén azt kifogásolta, hogy "nem történik semmi/nem lehet csinálni semmit". (ld. fent unatkozom, mikor megyünk? )

Sok minden összejött - a szél miatt strandolni se lehetett, a gyerekek kb. fél óra után megunták a játszóteret, "tábori" körülmények között kellett enni, amire nem igazán készültünk, de a szél miatt nem lehetett piknikezni se, aludni nem aludt egyik gyerek sem ebéd után, stb.stb.stb. Ennek ellenére nem volt morcos Anikó és igyekezett jól is érezni magát, de az biztos, hogy nem 1,5 és 2,5 éves gyerekekre van kitalálva a Blitz. Ekkora kölykökkel egy percre nem tudsz lazítani. Este, mire hazaértünk, olyan fáradtak voltunk mind a ketten, mintha csütörtök óta folyamatosan végigbuliztuk volna a srácokkal a talit, alvás nélkül....

Az Xray disco-t nagyon sajnálom, hogy kimaradt, mert "fiatal korunkban" ezekre a zenékre buliztunk mi is..... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igazán nekem sem a támogatásával volt gondom. Inkább azzal, hogy kb másfél óa után érkeztek az idegesítő kérdések, hogy mikor indulunk már haza, mert ő unatkozik, meg fáradt blabla., stb. stb.

Na iylen volt nálunk is 2 éve,,, de amióta eljátszottam ezt Shoping közben rájött hogy milyen rossz mikor ezvan! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.