Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

E85 a gyakorlatban


mélykék76

Recommended Posts

  • Hozzászólások 7,4k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Hát ha lesz hozzá ingerenciám, meg persze egészségem, akkor hétvégén átcsavarom bele az újat.

Csak akkor az állítgatás lesz hosszú és így betegen nem biztos h menni fog a hidegben ücsörgés...

Úgy készülj, hogy a régi szondát nehéz lesz megindítani, a kipuff és menet épségére azért érdemes vigyázni :D

Link to comment
Megosztás:

Biztos van sok ember, akinek érdekes lehet egy kedvezménykártya, amivel 5ft-tal olcsóbb a nafta...

http://e85power.hu/hu/hirek/1-friss-hirek/...menye85tankolas

Egész elgondolkodtam ezen a kártyán. Igaz, hogy sok km után jönne vissza az ára, de mivel lassan kuplung-szett csere előtt állok, az unixos kedvezményből már meglenne az ára. Valamint tuti, hogy még egy-két dolgot kell majd venni...

A kukoricalé kedvezmény így már másabbul jönne ki! :)

Link to comment
Megosztás:

Egész elgondolkodtam ezen a kártyán. Igaz, hogy sok km után jönne vissza az ára, de mivel lassan kuplung-szett csere előtt állok, az unixos kedvezményből már meglenne az ára. Valamint tuti, hogy még egy-két dolgot kell majd venni...

A kukoricalé kedvezmény így már másabbul jönne ki! :)

Lehet furán hangzik, de a mote is pont ilyen kártyát ad, igaz lehet drágábban picivel, viszont cserébe ezt a fórumot is támogatod, meg kedvezményes belépő is lesz a talikra.

Link to comment
Megosztás:

Egész elgondolkodtam ezen a kártyán. Igaz, hogy sok km után jönne vissza az ára, de mivel lassan kuplung-szett csere előtt állok, az unixos kedvezményből már meglenne az ára. Valamint tuti, hogy még egy-két dolgot kell majd venni...

A kukoricalé kedvezmény így már másabbul jönne ki! :)

MOTE kártyával a Csergőben olcsóbban veheted meg mint az unixban :D

Link to comment
Megosztás:

A csergős honlappal sosem tudtam zöld ágra vergődni...nem találtam meg a regisztrációs menüpontot...

Lista tetején lévő úriember sokat tud segíteni. :)

Amúgy:

Kérjük leendő magánvásárlóinkat, hogy Opel alkatrész beszerzéssel kapcsolatban keressék telefonon értékesítő kollégáinkat

( Tel.: 061/330-0000, 330-0010, 0630/330-0010 ) !

Szal nem véletlen nem találtad a regisztrációt

Link to comment
Megosztás:

Lista tetején lévő úriember sokat tud segíteni. :D

Amúgy:

Kérjük leendő magánvásárlóinkat, hogy Opel alkatrész beszerzéssel kapcsolatban keressék telefonon értékesítő kollégáinkat

( Tel.: 061/330-0000, 330-0010, 0630/330-0010 ) !

Szal nem véletlen nem találtad a regisztrációt

OFF

Úristen, ki ez? :) Alap klubtagoknak a 20%, de drágább dolgoknál (pl kupplung) szoktunk egyedi árakat csinálni :D . Ismét kiemelném, hogy pü-ben ne kérdezzetek árakat, inkább a normál árajánlat kérést címezzétek nekem, vagy az info@csergoe.hu -t én olvasom.

ON

Link to comment
Megosztás:

Jó persze csak az bosszant hogy az a 15% benzin ami a naftában van nem kéne h ennyire megemelje az árát :) Tudom más is drágább lett -előállítás szállítás stb .....

Nem győzöm mindig mondani, de valahogy senki nem hiszi el... az E85 árképzése kötött a benzinhez, fix százalékos arányt próbálnak tartani (34-35% az engedélyezett,

ehhez képest azért szokott lenni 38-40% is).

Link to comment
Megosztás:

Egész elgondolkodtam ezen a kártyán. Igaz, hogy sok km után jönne vissza az ára, de mivel lassan kuplung-szett csere előtt állok, az unixos kedvezményből már meglenne az ára. Valamint tuti, hogy még egy-két dolgot kell majd venni...

A kukoricalé kedvezmény így már másabbul jönne ki! :D

Kuplung esetén a MOTE kártyával tényleg jobban jársz :)

Link to comment
Megosztás:




×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.