Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Nekem is kb így áll:

Nem ér bele.

Akkor így jó lesz.

Én előbb a sárfogókat raktam be, aztán a doblemezt. Lehet azért áll neked olyan furán.

Szerintem annak nem sok köze van hozzá,hogy a burkolat vagy a sárfogó van-e kívül. :huh:

Szerintem....

Lehet ennek így kell állnia. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem annak nem sok köze van hozzá,hogy a burkolat vagy a sárfogó van-e kívül. :D

Szerintem....

Lehet ennek így kell állnia. :huh:

Szerintem meg pont azért van ott az a perem, amibe a csavarokat csavartad. Látszik is, hogy mélyebben van, oda pont befeküdne a doblemez. <_<

Szerintem... :D

Link to comment
Megosztás:

Tomi ezen nem fogunk összeveszni. Neked így jó, én meg elmondtam, hogy az enyém hogyan lett megcsinálva. :lol: :D

Dehogy is akarok én veszekedni.

Az enyém ugyis gyorsabb mert piros. <_< :huh: :D

Csak azt akartam mondani,hogy a sárfogó és a gumi távolságát nem befolyásolja a burkolat holléte.

Link to comment
Megosztás:

Betettem a burkolatot a hátsó dobhoz.

Nem is kellett sokat faragni.

A képekből nem derül ki pontosan, de én a karoszéria és a lökhárító találkozásánál bebújtattam a lökhárító pereme mögé, egy kicsit kellett faragni a dobon, de így normálisabban áll a sárfogó gumi.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy is akarok én veszekedni.

Az enyém ugyis gyorsabb mert piros. :huh: :D :D

Csak azt akartam mondani,hogy a sárfogó és a gumi távolságát nem befolyásolja a burkolat holléte.

Akkkóóóóójóóóóvanakkkóóóó. :lol:

Jah kérem nekem csak ilyen lassú fehérre futotta. :D <_< :D

Link to comment
Megosztás:

Igen.

Gőzborotva-drótkefe-alvázvédő a sorrend.

Pár éve a Kadettemmel sem apróztam el a dolgot. :-)

Hát az biztos hogy nem apróztad el a Kadettet, de legalább egy darabig nem lesz vele gond. Egyszer nekem is neki kéne esni az alváznak, legalább körbenézni, nem kezd vhol rozsdásodni, de azt hiszem a telet már kihúzza igy. Mondjuk feküdtem már eleget alatta és nem láttam semmi gubancot.

Link to comment
Megosztás:

Jó,hogy tegnap beszereltem azt a sz@rt.

Ma akartam aztán ma meg esik az eső. :huh: :D

Kapja be az eső.

Még az első sárfogókat fel kell tennem. <_<

Jaa azt meg néztem,hogy hátul szélesebb a gumi mint a sárfogó. :D :lol:

Na és hol itt a gond? Esőben nem mükszik a csavarbehajtó, vagy elgörbül a villáskulcs? Ha meg akartad csinálni tedd is meg! Ne engedd, hogy ilyen apró problémák az utadat állják, hogy eső meg 10 fok! :D Mondom én a jó meleg szobából.

Link to comment
Megosztás:

Na és hol itt a gond? Esőben nem mükszik a csavarbehajtó, vagy elgörbül a villáskulcs? Ha meg akartad csinálni tedd is meg! Ne engedd, hogy ilyen apró problémák az utadat állják, hogy eső meg 10 fok! <_< Mondom én a jó meleg szobából.

A 10 fok nem zavar az eső sem mert van garázs.

Csak 15 kilométerre innen és nincs kedvem kocsikázni.

Link to comment
Megosztás:

Hali:)

Vettem egy GSI díszhűtőrácsot. Még nincs nálam sajna, de azt a hírt hallottam, hogy nem lehet feltenni, ha a lökhárító nem GSI. Szerintetek ez igaz? Válaszokat előre is köszi

Alul a lökös furataiba menő pöckök nem ugyanott vannak, legalábbis a belső 2. Mi azt csináltuk a Caravannál, hogy letörtük azt a 2 belső pöcköt, a külső 2 is megtartja. Szükség esetén vissza lehet csavarozni a pöcköket, úgy láttam, van elég anyag azon a helyen.

Link to comment
Megosztás:

Hali:)

Vettem egy GSI díszhűtőrácsot. Még nincs nálam sajna, de azt a hírt hallottam, hogy nem lehet feltenni, ha a lökhárító nem GSI. Szerintetek ez igaz? Válaszokat előre is köszi

Ha jól tudom felmegy,ha nem facelift utáni az autód.

Ahogy az avatarodon látom,szerintem jó lesz rá.

Link to comment
Megosztás:

Alul a lökös furataiba menő pöckök nem ugyanott vannak, legalábbis a belső 2. Mi azt csináltuk a Caravannál, hogy letörtük azt a 2 belső pöcköt, a külső 2 is megtartja. Szükség esetén vissza lehet csavarozni a pöcköket, úgy láttam, van elég anyag azon a helyen.

Akkó tévedtem. <_<

Link to comment
Megosztás:

Hi!

Hogy lehet ezt a műanyag doblemezt rögzíteni a helyén? A képeken nem igazán láttam...

Bele kell fúrni a doblemezbe is? Ill. a sárvédő íveknél is? Csavarral, popszegeccsel van rögzítve?

Hol lehet ilyet beszerezni?

Beszerezni, szvsz bármelyik autósboltban tudnak rendelni vagy neten.

A sárfogó gumi 3 csavarja fogja,és 1 kell(ene) a lemezbe,de nem mindenki tesz oda.

Az íveknél nem kell csavar. <_<

Link to comment
Megosztás:

Beszerezni, szvsz bármelyik autósboltban tudnak rendelni vagy neten.

A sárfogó gumi 3 csavarja fogja,és 1 kell(ene) a lemezbe,de nem mindenki tesz oda.

Az íveknél nem kell csavar. <_<

Nekem nincs a vason sárfogó gumi. Akkor hogy tudom rögzíteni? Akkor fúrnom kell bele?

Tudnál egy net címet mondani, hogy hol tudok ilyet szerezni?

Köszi! A boltba ahol néztem, nem tudtak segíteni, ill. azt mondták, hogy "tök felesleges dolog. Ha új autó lenne akkor van értelme... De így... a rozsda már úgy is dolgozik ott..."

Link to comment
Megosztás:

Nekem nincs a vason sárfogó gumi. Akkor hogy tudom rögzíteni? Akkor fúrnom kell bele?

Tudnál egy net címet mondani, hogy hol tudok ilyet szerezni?

Köszi! A boltba ahol néztem, nem tudtak segíteni, ill. azt mondták, hogy "tök felesleges dolog. Ha új autó lenne akkor van értelme... De így... a rozsda már úgy is dolgozik ott..."

Ilyenre gondoltál?

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Igen! Köszönöm!

Csak egy kérdés még ebben a témában. Nekem nincs sárfogom, így hogy tudom rögzíteni a kerékjáratban? Agyon furkálni meg nem akarom, hisz pont az a cél, hogy megóvjam. Ha most elkezdem furkálgatni... tutti, hogy ott fog majd elkezdeni rozsdásodni.

Ill. sárfogó nélkül bután néz ki?

A kerékjáratban 1 lukat kell fúrni, és azt egyből le kell festeni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.