Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Kigazoltam a piros csomagtartóját, valaki szagértő mondjon már pár szót rendben van-e ez így.

piroscsomagtartó

Csak a bal oldalon kell lenni annak a fekete szigetelésnek?

Az alul keresztben végigfutó "kenésnyom" az már gyárilag így van?

A jobboldali dugónál a roszdát addig csináltassam meg amíg ki nem esik a pótkerék a helyéről?

Ezmi? :D

A kesztyűtartó alatt van bemegy középre.

Ez meg olyan szééép. ;) :P :D

azon nem gondolkoztál,h lefújasd a lökit?

mivel látni,h a fehér naonn motívál(kilincs)

úgy lehet még nagyobbat mutatna :D

jahh bocs olvastam aztán amit lejjebb írtál...nem szóltam a fényezett lökire semmit :D

Link to comment
Megosztás:

halló!

szerintetek ez zsanérba való lógás megszüntető jó a 3ajtóshoz?

vagy mittomén mi a pontos neve ;)

http://kepfeltoltes.hu/view/081110/Fot_031...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/081110/Fot_031...ltoltes.hu_.jpg

Hát nem is tudom, esetleg nem lehetne....megpróbálni? :D

Amúgy Johnny kösz a faca háttérképet!Katt!

Bocs kattide!

Módosítva : zotya975
Link to comment
Megosztás:

Hát nem is tudom, esetleg nem lehetne....megpróbálni? :D

Amúgy Johnny kösz a faca háttérképet!Katt!

Bocs kattide!

köcce ;)

csak gondolom van aki így ránézésre is pl rávágja esetleg,h ez jó hozzá V sem..

mivel nem hiszem,h túl jó lenne szétszedni,és akkor rájönni ,h ez csak a xxxx-tipushoz jó :P

Link to comment
Megosztás:

köcce :D

csak gondolom van aki így ránézésre is pl rávágja esetleg,h ez jó hozzá V sem..

mivel nem hiszem,h túl jó lenne szétszedni,és akkor rájönni ,h ez csak a xxxx-tipushoz jó :P

És ha esetleg kivennéd, vmi csavarral pőlő ideiglenesen helyettesíttenéd a stiftet, és elvinnéd mintának? Vagy vmi hasonló. ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem rossz, nekem is jól jönne valami Astra f háttér de az én felbontásomban nem nagyon találtam magamnak megfelelőt, ami mondjuk tetszik is. :D

Nyugi az enyimen is csak addig lesz a kép amíg asszony haza nem ér. ;) Én nem értem?! Lehet annál gyönyörűbb a monitor, mint amikor egy csilli-villi Astra moci virítt rajta?! :P Ha meglátja úgyis visszarakja a régit.

Link to comment
Megosztás:

Tápi!

Az a kesztyűtartó alatti izé az nem lehet,hogy a kesztyűtartó hűtés gégecsöve? :D

Nesztek szépautó: ;)

Végre egy értelmes ötlet. :P És az hol csatlakozik be? A hűtés mindig megy, ha a klíma megy?

Ez télleg szép. Vagy csak a fényképező miatt vagy tényleg, de mélyebb piros mint a miénk. Nagyon jól áll. Viszont a miénk jobban ül. (majdnem annyira mint a fehér) :D

Link to comment
Megosztás:

Végre egy értelmes ötlet. :D És az hol csatlakozik be? A hűtés mindig megy, ha a klíma megy?

Ez télleg szép. Vagy csak a fényképező miatt vagy tényleg, de mélyebb piros mint a miénk. Nagyon jól áll. Viszont a miénk jobban ül. (majdnem annyira mint a fehér) ;)

Ha a jobb1-ben ülsz akkor a bal alsó sarokba van a lyuka.

Nem szedtem még szét és nem is ellenőriztam,hogy műxik-e.

Ez nem lesz ültetve mert nagyon rázná a babát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.