Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! Olyan gondom lenne, hogy a 2 első ajtónál van a karosszérián a gumicsik hogy ne folyjon be a víz nekem az a bajom, hogy pl ha mosom a kocsit vagy esik az eső akkor alul áll benne a víz. Szerintetek a kárpit alatt el lehet szakadva a fólia és azért lehet ez? A Csipogó ahogy van az a műanyag része amibe benne van az alatt is gyöngyözni szokott a víz. Az ablak fel volt húzva teljesen!

Elvileg nem szabadna ennyi víznek befolyni az ajtóba.

Előre is köszönöm

Üdv mindenkinek

Imi

Biztos nem a fólia miatt van,mert nekem pl. nincs is benne fólia.

Azt a gumicsíkot kellene megnézni szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Azon nem tudok mit nézni. Max az ablaknál ami van. De azzal se tok mit kezdeni kicserélni bonyolult lenne.

Ez a gumicsík hajlamos elválni a kasztnitól úgy hogy szakadás gyakorlatilag nincs rajta, csak a víz már átmegy. Majd fényképezek egyet, de próbáld meg óvatosan elhúzni a gumit a kasztnitól, nekem pl helyenként már az ujjam átfér a gumitömítés alatt, pedig nincs elszakadva, csak szimplán levált. Ahol az ajtó rendesen odanyomja ott tömít, ahol meg nem ott nem. Ha pedig alul áll a víz akkor sztem kapd ki a szőnyeget, meg alatta a szivacsot mert baromi jól megfogja a vízet, és nagyon lassan engedi ki (hosszú távú padlórohasztó-kúra <_< )

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudnátok abban segíteni, hogy a bal első ajtó kárpitját, hogy tudom levenni? (F astra kombi)

A probléma az, hogy felül az ablaknál mozog, valami el lehet törve, vagy csavar fellazulva?

Köszi

Nem muszáj levenni, főleg ha a hátsó része mozog, ott "bolha" fogja, ha alhúzod az ajtótól mögélátsz és ki lehet cserélni. Vagy ha csak kiugrott egy határozott ütéssel vissza lehet segíteni a helyére.

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni! Olyan gondom lenne, hogy a 2 első ajtónál van a karosszérián a gumicsik hogy ne folyjon be a víz nekem az a bajom, hogy pl ha mosom a kocsit vagy esik az eső akkor alul áll benne a víz. Szerintetek a kárpit alatt el lehet szakadva a fólia és azért lehet ez? A Csipogó ahogy van az a műanyag része amibe benne van az alatt is gyöngyözni szokott a víz. Az ablak fel volt húzva teljesen!

Elvileg nem szabadna ennyi víznek befolyni az ajtóba.

Előre is köszönöm

Üdv mindenkinek

Imi

A csipogó mögött nekem a visszapillantó alsó burkolata, és az ajtó lemeze közötti résen látni be.

Link to comment
Megosztás:

Nos leszedtem a kárpitott és utánnajártam a dolgnak. Kiderül hogy az ablaknál lévő gumi kivül nem tömit rendesen. Emiatt folyik be sok víz az ajtóba. Nem tudnátok ajánlani valakit akinek lenne eladó két első ajtóra?

ezzel semmi gond nincs

azért van az ajtó aljában lyuk, hogy ott majd kifolyik magának.

mindenkinek ilyen

Link to comment
Megosztás:

Könnyű volt összerekni. Ha nekem sikerült akkor bárki össze tudja szerelni :lol:

01

02

03

Majd még csinálok normálisabb képeket.

Ez csak a nevében könyöktámasz. :lol: Mire jó az ilyen, disznek? Nekem nem tetszik, de mindenkinek szive joga azt rakni a kocsiba amit gondol....Erre épp nem tud az ember fia rákönyökölni, nem tudja rajta pihentetni a kezét.. vagy ezt még előbbre lehet tolni hogy értelme is legyen? Na, de akkor meg ott a kézifék kar...hm, nemtom-nemtom, na.. :lol: :lol: <_<

Link to comment
Megosztás:

Ez csak a nevében könyöktámasz. :lol: Mire jó az ilyen, disznek? Nekem nem tetszik, de mindenkinek szive joga azt rakni a kocsiba amit gondol....Erre épp nem tud az ember fia rákönyökölni, nem tudja rajta pihentetni a kezét.. vagy ezt még előbbre lehet tolni hogy értelme is legyen? Na, de akkor meg ott a kézifék kar...hm, nemtom-nemtom, na.. :lol: :lol: <_<

no meg hogy égethet az a foncsorozott cucc miutás sütötte egy pár órát a nap :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez csak a nevében könyöktámasz. :lol: Mire jó az ilyen, disznek? Nekem nem tetszik, de mindenkinek szive joga azt rakni a kocsiba amit gondol....Erre épp nem tud az ember fia rákönyökölni, nem tudja rajta pihentetni a kezét.. vagy ezt még előbbre lehet tolni hogy értelme is legyen? Na, de akkor meg ott a kézifék kar...hm, nemtom-nemtom, na.. :lol: :lol: :lol:

Szerintem is nagyon csicsás ez. Ezért már feltörhetik a kocsit. Nekem a műbőrös jobban tetszik. Szolidabb. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is nagyon csicsás ez. Ezért már feltörhetik a kocsit. Nekem a műbőrös jobban tetszik. Szolidabb. <_<

...és még könyökölni sem lehet rajta...tőlem lehet aranyból is, de ha egyszer nem lehet rajta könyökölni akkor minek az autóba? Mellesleg valóban giccs. Ha annyira akarnék könyöklőt akkor varnék vagy varatnék egy szögletes párnát és kitömném majd valahogyan rögziteném - az már nem lehet olyan nagy meló! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.