Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

ilyen műanyag dobbetétre irányuló boltokat én is megnéznék.

most van pesten ismerős, így elképzelhető, hogy a postát megúsznám....

honnan lehet ilyet rendelni, ahol pesten belül ingyenes a kiszállítás?

Keresd pl. itt ---> opel--->astra--->mind--->mind--->karosszéria és világítás alkatrészek--->karosszériaelemek--->klokkerholm, kb. az ötödik oldalon megtalálod :rolleyes:

A lökös képek frissítve!

Link to comment
Megosztás:

Fenn van végre az új lökös! :D

További képek: kép2, kép3

A lökös miatt átalakult a vonószem is.

Egy laza nyisszantás után szögvasból készült egy konzol amibe M12-es menet van. Ezt lehet beletekerni és így néz ki vontatásra készen. Ha nincs rá szükség elvan a csomitartóban. :rolleyes:

Csini!! Nem rossz B) Nekem nagyon tetszik....az enyémnek még neki se álltam <_< Nincs kedved megcsinálni???? -_-

Link to comment
Megosztás:

Egész jó lett :D Mikor linkelted volt a frissen festett képet picit szemcsésnek látszott de most egész jól néz ki. Grats ;) :rolleyes:

Köszi! :D Annak örülök a legjobban, hogy nem lett szemcsés. Szigorú MEO-n ment át (megnézte az asszony -_- ) A fényképező szerkezet hagy némi kivetnivalót maga után...

Csini!! Nem rossz :lol: Nekem nagyon tetszik....az enyémnek még neki se álltam <_< Nincs kedved megcsinálni???? B)

Háááát.... ha nem sürgős....

Végülis van egy echte, meg egy egérrágta ( kellett az alapanyag :D ) attól függ mennyire akarod átalakítani...

Link to comment
Megosztás:

Háááát.... ha nem sürgős....

Végülis van egy echte, meg egy egérrágta ( kellett az alapanyag :D ) attól függ mennyire akarod átalakítani...

Jaaa nekem maga a lökös már kész van(már csak füllerezni kell, és mehet rá a szín)....csak a rácsal nem tudok mit kezdeni :rolleyes: Az enyém egy kicsit bonyolult <_<

202655.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jaaa nekem maga a lökös már kész van(már csak füllerezni kell, és mehet rá a szín)....csak a rácsal nem tudok mit kezdeni :rolleyes: Az enyém egy kicsit bonyolult <_<

Érthető a probléma, tényleg nem túl tetszetős az az átkozott gyári vacak. Ez valóban bonyolultabb feladat, mondjuk az enyémbe pont ezért került be a két szélső pálca

A rácsról a lyukat eltudod tüntetni?

Link to comment
Megosztás:

Érthető a probléma, tényleg nem túl tetszetős az az átkozott gyári vacak. Ez valóban bonyolultabb feladat, mondjuk az enyémbe pont ezért került be a két szélső pálca

A rácsról a lyukat eltudod tüntetni?

Igazából ez csak maga a sablon, erre a mintára készült üvegszálból, és gyantából az enyém! A tulajdonosa így oldotta meg a vonószem problémáját....és ez nagyon nem tetszik nekem. Szóval még nincs benne a rács....pont ezért, mert nem tudom hogyan lehet megoldani <_<

Ugye a rács fekete lesz? :rolleyes:

Természetesen fekete lesz :D

Link to comment
Megosztás:

Régebben kajtattam ilyen után, most találtam újat, na de ennyiért :D

Heckspoiler

Ilyen meg Udinak van, ez is új:

Maszk

A spoilert én is sokáig kerestem, német ebayről lehet talán, de ott sem olcsó, unixéknál 50ezer körül lehet kapni.

A maszk sem rossz, és arra gondoltam hogy simán a hűtőrács mögé teszek be 2 távfényt, az se lenne rossz.

Link to comment
Megosztás:

Az előbb átraktam a téli gumikat, és észrevettem, hogy a jobb felső rugótányérnak ki van rohadva a hátsó része. Ez nagyon ciki, vagy qrva gáz? :D

http://kep.ivpicture.hu/203081.jpg

Nem ciki mert talál a tankbeömlőhöz meg a hátsó sárvédőkhöz is :) :D

Amugy nem olyan nagy gáz de a lakatosnak mutasd meg ezt is a javításkor :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ciki mert talál a tankbeömlőhöz meg a hátsó sárvédőkhöz is :D :)

Amugy nem olyan nagy gáz de a lakatosnak mutasd meg ezt is a javításkor :D

Úgy néz ki a lakatos én leszek, úgyhogy a megmutatáson már átestem. De azon aggódom, nem fog-e kiesni alólam a futómű? Vagy eddíg is így jártam, mert gondolom nem két hét alatt rohadt ki?

Link to comment
Megosztás:

Úgy néz ki a lakatos én leszek, úgyhogy a megmutatáson már átestem. De azon aggódom, nem fog-e kiesni alólam a futómű? Vagy eddíg is így jártam, mert gondolom nem két hét alatt rohadt ki?

ilyet fogsz tudni venni?

mert sztem nemolyan nehéz kicserélni

csak hogy van e ujba ilyen.

most per pill azt se tudom,hogynekem hogyan van megoldva... pedig hidat cseréltem már én is.... de remélem ettől csak jobb állapotban van :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.