Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

kenytelen voltam menni, aztan ossze kotottem a kellemest a hasznossal...

am, azon filozom, hogy rendelek sedanra valot, max meghirdetemm nektek a hatso ketott :lol:

De az érdekes hogy hatchback-re nem adnak 4 darabos szettet. Próbáltál beszélni velük? Nem lehet hogy csak hülyén hirdették meg, és a tiedre is van 4db-os? :lol:

Link to comment
Megosztás:

De az érdekes hogy hatchback-re nem adnak 4 darabos szettet. Próbáltál beszélni velük? Nem lehet hogy csak hülyén hirdették meg, és a tiedre is van 4db-os? :lol:

ilyenkor? felhivni oket? :lol:

Heko tipusu, ( remelem leirhatom ) a szatuna egy picivel dragabb, es naluk csak ket darabos van

OPEL ASTRA F 5d 1992r.-1998r.

OPEL ASTRA I F / CLASSIC 4d 1992r.-2002r. ( 4 db-os készlet ) sedan

OPEL ASTRA I "F" 5D 1992 - 2002R ( 4 db-os készlet ) COMBI

am neztem tobb helyen, akit erdekelnek linkek szoljanak

Link to comment
Megosztás:

ilyenkor? felhivni oket? :lol:

Heko tipusu, ( remelem leirhatom ) a szatuna egy picivel dragabb, es naluk csak ket darabos van

OPEL ASTRA F 5d 1992r.-1998r.

OPEL ASTRA I F / CLASSIC 4d 1992r.-2002r. ( 4 db-os készlet ) sedan

OPEL ASTRA I "F" 5D 1992 - 2002R ( 4 db-os készlet ) COMBI

am neztem tobb helyen, akit erdekelnek linkek szoljanak

Itt van a kezemben a szatuna 2009-es katalógusa. Van benne első, hátsó ajtóra való, 3, 4, 5 ajtós, caravanra való. Szóval lefedi a teljes palettát. Csak külön -külön kell megvenni az elsőt, és a hátsót. Nekem az van, és ismerem a forgalmazót is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itt van a kezemben a szatuna 2009-es katalógusa. Van benne első, hátsó ajtóra való, 3, 4, 5 ajtós, caravanra való. Szóval lefedi a teljes palettát. Csak külön -külön kell megvenni az elsőt, és a hátsót. Nekem az van, és ismerem a forgalmazót is. :lol:

Mennyi sedanra a két hátsó? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ilyenkor? felhivni oket? :lol:

Heko tipusu, ( remelem leirhatom ) a szatuna egy picivel dragabb, es naluk csak ket darabos van

OPEL ASTRA F 5d 1992r.-1998r.

OPEL ASTRA I F / CLASSIC 4d 1992r.-2002r. ( 4 db-os készlet ) sedan

OPEL ASTRA I "F" 5D 1992 - 2002R ( 4 db-os készlet ) COMBI

am neztem tobb helyen, akit erdekelnek linkek szoljanak

Nem akarlak ijesztegetni, de nekem anno az Opeléknél vett Heko márkával csak a bajom volt...aztán nyáron Káptalanfüreden voltunk nyaralni, onnan átruccantam Fűzfőre és a Szatunások sec perc felrakták és azóta is remekül szuperál. Igaz csak az első 2 ablakra, de tudnak adni minden ablakra is.

Link to comment
Megosztás:

tegnap megrendeltem a sedanra valo 4db.-ost, ha az enyemre nem tom felrakni akkor is lesz ket hatsom folosbe... aztan megbeszljuk az arat....

Okés! Most egy pötyet elvesztettem a fonalat....Ha nem tudod felrakni, akkor eladod, hogy hátha én feltudom? Ha már alapból van két hátsó, miért vettél 4 db-ost?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Néhány nap múlva lejár a műszaki vizsga az autómon, és van egy bazi nagy repedés az első szélvédőn. Azt szeretném kérdezni, hogy jó e bele régebbi évjáratú astrából bontott szélvédő, esetleg GSI-é? Esetleg ha valamelyikőtöknek van és nem lakik túl messze mondjon egy jó árat és vevő vagyok!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Néhány nap múlva lejár a műszaki vizsga az autómon, és van egy bazi nagy repedés az első szélvédőn. Azt szeretném kérdezni, hogy jó e bele régebbi évjáratú astrából bontott szélvédő, esetleg GSI-é? Esetleg ha valamelyikőtöknek van és nem lakik túl messze mondjon egy jó árat és vevő vagyok!

Az első szélvédők - tudtommal - teljesen függetlenek a karosszériaváltozattól és az évjárattól, teljesen egyformák. Különbség a színezett/sima változat.

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam lecserélem a már szinte csak szigetelőszalag által tartott agyongyötört tükreimet...

S ha már csere, akkor legyen elektromos, és fűthető...

találtam is egy helyen (http://www.alkatresz.eu) de itt is van 2 féle

(kép ugyanaz, csak a száma nem: 1.:325-0007 2.:MOP111-R)

szerintetek az ilyen jó lenne? 6282 Ft/db. Igaz utángyártott, de bontóban is 5000 ft/db, és ez mégiscsak új :lol:

(nekem a fűthetőség lenne a lényeg :( ... 1x beállítom, és kész, nem szoktam bajlódni vele :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Úgy gondoltam lecserélem a már szinte csak szigetelőszalag által tartott agyongyötört tükreimet...

S ha már csere, akkor legyen elektromos, és fűthető...

találtam is egy helyen (http://www.alkatresz.eu) de itt is van 2 féle

(kép ugyanaz, csak a száma nem: 1.:325-0007 2.:MOP111-R)

szerintetek az ilyen jó lenne? 6282 Ft/db. Igaz utángyártott, de bontóban is 5000 ft/db, és ez mégiscsak új :lol:

(nekem a fűthetőség lenne a lényeg :( ... 1x beállítom, és kész, nem szoktam bajlódni vele :lol: )

Teljesen jó.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.