Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Biztos van olyan kókány tunyingos! :devlish: volt olyan ismerősöm, hogy a szögletes tükör nem tetszett neki és a gömbölyűt akarta betenni! Esélytelen! rájött, hogy kompletten kell cserélnie! :lol:

Az anyósom pasija leverte a Skoda Favi tükrét,önmetszős csavarral rátette a 78-as Ford Granada

tükröt.Nemhogy állítani nem lehetett,de még a műanyag talp háromszöge se stimmelt.Neki jó volt:D

Állaaaaat :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :devlish:

A szélvédőmet alul elengedte a gumicsík. Házilag meg lehet ezt szépen ragasztani? Ha igen milyen ragasztóval?

Nekem felül engedte el egy kicsit, nem látszik, csak ha esik az eső, akkor egy kicsit bejön a víz! Én FBS-el kinyomtam és azóta szuper! Ezért nem fogom elvinni szélvédőshöz! :lol: szerintem próbáld meg FBS-el kinyomni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Senkinek sem hiányoztam.. :lol: Pillanatragasztóval? :lol: Ne már, ugye most csak hülyítesz? :devlish:

Ezt meg sem hallottam. :lol:

Én azt nyomtam oda. Fogtam amíg megragadt, aztán még egy kicsit, amíg az asszony elment szikéért, és levágta az újjam a gumikéderről. :lol: Végülis visszaragadt, vízálló, meg úgysem veszem ki csak ha törik, akor meg úgyis újat ragasztanak bele nemigaz?

Link to comment
Megosztás:

FBS jó cucc.Vagy kaszni tömítő.Sikaflex.Ki kell húzni vele óvatosan aztán belenyomni a gumit.Nem nagy művelet.

:lol: Van egy munkatársam, úgy hívjuk Sika bácsi, bádogos, mindenhova sikaflexet nyom. :lol:

Szerintem az a legbarátságosabb megoldás!Nem úgy mint a pillanatragasztó! Ugye Zotya? :lol:

Köszönöm! :devlish: Egy kicsit el voltam havazva! :lol:

Biztos az, de én nyomtam oda Ferrobondot és el is volt felejtve az egész.

Link to comment
Megosztás:

Ezt meg sem hallottam. :lol:

Én azt nyomtam oda. Fogtam amíg megragadt, aztán még egy kicsit, amíg az asszony elment szikéért, és levágta az újjam a gumikéderről. :lol: Végülis visszaragadt, vízálló, meg úgysem veszem ki csak ha törik, akor meg úgyis újat ragasztanak bele nemigaz?

Ne örülj nagyon, csak látogatóban vagyok. :lol: Én a pillanatragasztótól azért tartok, mert félek, hogy hamar "elöregszik" tőle a gumi.

FBS jó cucc.Vagy kaszni tömítő.Sikaflex.Ki kell húzni vele óvatosan aztán belenyomni a gumit.Nem nagy művelet.

Mégegyszer köszönöm! :devlish: Akkor valamelyik nap, nekiesek.

Link to comment
Megosztás:

:lol: Van egy munkatársam, úgy hívjuk Sika bácsi, bádogos, mindenhova sikaflexet nyom. :lol:

Igaza van a fickónak az 1 komoly anyag. :lol:

Ezt a hajót csináljuk mostanában, és ott szinte mindenhol sikával tömítünk.

Gondolj bele, az óceán közepén vagy pár ezer km-re mindentől. Ott nem lehet gyurmával tömíteni.

Arról nem beszélve, hogy a sós víz és pára szétrág mindent.

A legközelebbi föld min 2km lefelé. :lol:

Akinek van, használja bátran autóhoz is. Én is szoktam. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.