Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

70e sok?

...........

Ami sok az sok :wacko: :D Hogy merészelsz pénzt kérni? :wacko: :D

Igyál egy sört, és szúúszáá :P Majd megnevelődik :P

Az lesz...Ja nem iszom alkoholt ;) ;)

Én is lelépek mer' még én is kapok a pofámra a nagy lendületben ;) :D

Szép estét és kellemes éjt mindenkinek :wacko:

ááá nem. Neked is jó éjt! ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van valakinek egy-két fotója a ferde hátú astra tetejéről, amikor levan véve az a "műanyag csík".

Mert szerintem ott nekem valahol befolyik a víz. Már sok helyen néztem csak ott nem. Amikor csak áll az autó az esőben vizes, a kis ablakot takaró műanyag. Ezért gondolok arra mert valahonnan felülről folyik be.

Link to comment
Megosztás:

70e sok?

Nos 1 normális CO hegesztőgép min. 150e + palack (csak a csere 10e)

A rengeteg szerszám, nem tecsós flex 3e-ért.

Aknás garázs, az se olcsó.

Megfelelő áram, nem 230V meg 10A kitámasztott kismegszakítóval.

Ezekbe bizony komolyan be kell ruházni és a munkabérről nem is beszéltem.

Valamilyen megtérülési mutatóval kell dolgozni, különben kinek éri meg?

A hozzáértésről még nem is beszéltél, azt is meg kell fizetni. :wacko:

Az lesz...Ja nem iszom alkoholt :D :wacko:

Szokj rá. :D :wacko:

Sziasztok!

Van valakinek egy-két fotója a ferde hátú astra tetejéről, amikor levan véve az a "műanyag csík".

Mert szerintem ott nekem valahol befolyik a víz. Már sok helyen néztem csak ott nem. Amikor csak áll az autó az esőben vizes, a kis ablakot takaró műanyag. Ezért gondolok arra mert valahonnan felülről folyik be.

Csak ferdehátú jó?

401885.jpg

Vedd le, nézz alája.

Link to comment
Megosztás:

Na és mi a neve? Kóddal kereséshez hülye vagyok. :D Máshoz is, de ezt most hagyjuk. :wacko:

Jobb hátsó doblemez külső elem,üzemanyag betöltő furattal lágosok 42ropiér dobják (énmeg a hátast ingyen és bérmentve)

A régi úgy szétrohadt azt kinem fotozza senki. Fiam kasznis de családonbelül is aztmondta: apu vegyé újat mert ezt még nekedse fotozom ki.

Link to comment
Megosztás:

Jobb hátsó doblemez külső elem,üzemanyag betöltő furattal lágosok 42ropiér dobják (énmeg a hátast ingyen és bérmentve)

A régi úgy szétrohadt azt kinem fotozza senki. Fiam kasznis de családonbelül is aztmondta: apu vegyé újat mert ezt még nekedse fotozom ki.

Patacsinál 23.....vedd meg a bárdist!

Link to comment
Megosztás:

Jobb hátsó doblemez külső elem,üzemanyag betöltő furattal lágosok 42ropiér dobják (énmeg a hátast ingyen és bérmentve)

A régi úgy szétrohadt azt kinem fotozza senki. Fiam kasznis de családonbelül is aztmondta: apu vegyé újat mert ezt még nekedse fotozom ki.

Én sem látok 15-nél olcsóbbat.

Link to comment
Megosztás:

A hozzáértésről még nem is beszéltél, azt is meg kell fizetni. :P

Szokj rá. ;) :wacko:

Na és mi a neve? Kóddal kereséshez hülye vagyok. :D Máshoz is, de ezt most hagyjuk. :D

Oké! És akkor leisszuk magunkat a sárga földig? :wacko: :D Mi újság a bodéval? Összeraktad már? :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Nekem valami jó állapotú mocitetőre lesz szükségem,mert minden lecsukásnál potyog a rozsda a pereméből.Már ami megmaradt belőle. :wacko: Nem kinlódom foltozással,mert úgysem lesz olyan mint a gyári közeli......

Bontósdit kell játszanom.Hajsza a piros színért :wacko:

Mi a száma? 538?? :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem valami jó állapotú mocitetőre lesz szükségem,mert minden lecsukásnál potyog a rozsda a pereméből.Már ami megmaradt belőle. :D Nem kinlódom foltozással,mert úgysem lesz olyan mint a gyári közeli......

Bontósdit kell játszanom.Hajsza a piros színért :D

Sok szerencsét :wacko: Én hónapokig kergettem, aztán végül egy fekete (!!!) autón találtam :wacko: :wacko: De ez se végleges, ennek is hólyagos az éle, de egy darabig még elvan :D

Link to comment
Megosztás:

Oké! És akkor leisszuk magunkat a sárga földig? :wacko: :wacko: Mi újság a bodéval? Összeraktad már? :D

Még nem kezdtem el, mert szombaton reggel még kell a kocsi. Szerintem aznap délután nekiállok leszedni ablököst, sárvédőket, lámpákat ( FPepe), hűtőtt ki, aztán meglátom pontosan meddig görbül. Jó lenne, ha pont elemnél állna meg a sérülés, a gyári ponthegesztéseket lefúrnám, Öcsibácsi által szponzorált zárhídon szintúgy, és csak felbiggyesztem a helyére. Nem szeretnék elem középen toldani.

Link to comment
Megosztás:

Még nem kezdtem el, mert szombaton reggel még kell a kocsi. Szerintem aznap délután nekiállok leszedni ablököst, sárvédőket, lámpákat ( FPepe), hűtőtt ki, aztán meglátom pontosan meddig görbül. Jó lenne, ha pont elemnél állna meg a sérülés, a gyári ponthegesztéseket lefúrnám, Öcsibácsi által szponzorált zárhídon szintúgy, és csak felbiggyesztem a helyére. Nem szeretnék elem középen toldani.

Azt elhiszem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.