Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Rohadt már szét valakinek a vas a jobb első ajtó oszlop elött?

Nekem a két réteg lemez rongyosra rohadt.Ott ázott be.A kesztyűtartó mellett a vízvályúnál.

Végig lett hegesztve,letömítettem,de még mindig szivárog.Van tippetek,mit tudok tenni vele?

Arra gondoltam,hogy a vályú négyzetes kifolyójába bele tennék egy gégecsövet,körötte tömíteném,így nem a kasznin folyna le a víz,hanem a csőben.Van sanszom rá,hogy sikerül?

Az ideg öl meg,hogy hetente szedem szét....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdeklődnék hogy milyen Gsi ülés lenne az amelyik nem dönthető! Nincs rajt a fül!

Mellékeltem képet! Ez nem "recaro" ülés?

http://noob.hu/2010/11/11/57289_1257092828.jpg

Ha GSi-ből szeded akkor csak dönthető lesz. De van olyan amit 5 ajtósba, és Caravanba raktak, de ezek ritka darabok.

Vagy keresel "A Vectra"-ból, ilyen üléseket.

Nekem is onnan vannak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Érdeklődnék hogy milyen Gsi ülés lenne az amelyik nem dönthető! Nincs rajt a fül!

Mellékeltem képet! Ez nem "recaro" ülés?

http://noob.hu/2010/11/11/57289_1257092828.jpg

kazán-gumi... pfej... :lol: :(

Ha GSi-ből szeded akkor csak dönthető lesz. De van olyan amit 5 ajtósba, és Caravanba raktak, de ezek ritka darabok.

Vagy keresel "A Vectra"-ból, ilyen üléseket.

Nekem is onnan vannak.

Enyém se dől, pedig GSI-ből jött :excl: (széép nagycsomagtartós GSI-ből)

Link to comment
Megosztás:

Heló srácok!

Érdeklődnék, valaki próbálkozott már a belső otromba mintájú/színű ajtókárpitok festésével, vagy áthúzásával?

Ha igen, érdemes-e festeni, ha áthúzásról van szó mennyire gáz szétszedni (karfa)?

Köszze.

Del.

Egyszerűbb megoldás volt kicserélni olyanra ami tetszik :excl: :(

Link to comment
Megosztás:

Heló srácok!

Érdeklődnék, valaki próbálkozott már a belső otromba mintájú/színű ajtókárpitok festésével, vagy áthúzásával?

Ha igen, érdemes-e festeni, ha áthúzásról van szó mennyire gáz szétszedni (karfa)?

Köszze.

Del.

Én csak a fogantyú részt festettem le, az egész jó lett. A kárpit műanyag része ilyen bőrmintájú, azon szerintem elég nekezen maradna meg a festék. A textilt elvileg lehet cserélni, legalábbis láttam már olyan megoldást.

Link to comment
Megosztás:

Én csak a fogantyú részt festettem le, az egész jó lett. A kárpit műanyag része ilyen bőrmintájú, azon szerintem elég nekezen maradna meg a festék. A textilt elvileg lehet cserélni, legalábbis láttam már olyan megoldást.

Igazából én csak a textilre gondoltam :excl:

Az "Igyál valamit"-al meg egyet értek... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.