Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok,

Szeretnék tőletek egy kis segítséget, infot kérni, kombi astrám van és a sárvédő ív tipikusan rozsdásodik, de teljesen a tank nyílásig, szeretném megcsináltatni, de nem tudom mennyi a reális ár érte Pesten, kaptam egy ajánlatot ami 15+az anyag volt fényezés nélkül. Illetve küszöböt is cserélni kellene arra 10-et mondott + 10 a küszöb, mennyire reális ez?

Vagy esetleg valakinek jó és olcsó karosszériása van esetleg?

Köszönöm a válaszokat

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

Szeretnék tőletek egy kis segítséget, infot kérni, kombi astrám van és a sárvédő ív tipikusan rozsdásodik, de teljesen a tank nyílásig, szeretném megcsináltatni, de nem tudom mennyi a reális ár érte Pesten, kaptam egy ajánlatot ami 15+az anyag volt fényezés nélkül. Illetve küszöböt is cserélni kellene arra 10-et mondott + 10 a küszöb, mennyire reális ez?

Vagy esetleg valakinek jó és olcsó karosszériása van esetleg?

Köszönöm a válaszokat

Szerintem nem rossz árak, persze kérdés a minősége. Mikor nekünk kellett anno a Caravanon küszöböket cserélni, én elmentem, és megvettem hozzá a küszöböket (Székesfehérváron, a karosszéria centerben), legalább azon ne keressen rajtam a karosszériás, kb. hasonló árra emléxem (a 2 küszöb együtt). De ha elkészül, azonnal lekezelni a felületeket, még mielőtt ebbe a sós trutyiba kimész vele, különben nem tart sokáig az új cucc. Érdemes a hátsó sárvédőkbe műanyag dobbetétet tenni.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kérdés?!Csomagtérajtó csere elött állok,még az enyémen régebbi tipusú van,de ami van az már az ujjab amin középen az a fekete takaró van ....vagy mi...és hogy az enyémböl a zárat át tudom rakni bele,már csak hogy a kulcsom jó legyen abba?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.Kérdés?!Csomagtérajtó csere elött állok,még az enyémen régebbi tipusú van,de ami van az már az ujjab amin középen az a fekete takaró van ....vagy mi...és hogy az enyémböl a zárat át tudom rakni bele,már csak hogy a kulcsom jó legyen abba?

Át tudod.

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :) :D

Azért mókás. Utángyárit ajánlani.. na mind1. Inkább nevetek magamban tovább. Jah, és tök jó, mert van utángyári gsi lökös is, nem kell nagyon kutatni...bemész oszt vesző.

Lefújva, föltéve, gyjó az :D (Ha meg törik, akkor legalább rendesen törik :D )

Link to comment
Megosztás:

:) Egyszer megnézném az autódat kicsit patkányosítva. Első 2 lépésnek jó :lol: :D (a MadMax téli kerekek megvannak még?:D)

Brekinél vannak a kerekek, a combo kupakok pedig már Pajánál. :lol:

Am meg nem rat a cél, hanem hogy nagyobb meglepi legyen. Így nagybojlerrel az a meglepi, ha nem megy...

Szerencsére van raktáron fényezett fekete első hátsó löki, tehát minden adott.. :D

Link to comment
Megosztás:

Brekinél vannak a kerekek, a combo kupakok pedig már Pajánál. :)

Am meg nem rat a cél, hanem hogy nagyobb meglepi legyen. Így nagybojlerrel az a meglepi, ha nem megy...

Szerencsére van raktáron fényezett fekete első hátsó löki, tehát minden adott.. :D

Francba... pedig olyan szívesen segítettem volna felcsiszolni az A oszlopot, meg a tetőt :lol:

:D :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.