Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

A lökhárító butasága engem jobban zavar :D Eltüntették a csíkot az oldalából, egy nagydarab buta műanyagnak tünik :D

Viszont olyan szárnyat szeretnék, ami ezen van.

Hát az nem egy csúnya darab.Néztem én is egy bontandó kocsin hasonlót,de az embernek el volt menve a esze. :) Olyan számot mondott,hogy a matek diploma kutyakaki hozzá.

Aztán jött a rongyos küszöb spoilerrel amit nem lehet rendbe rakni.Feladtam.

:D

nézegetek majd körbe-körbe,hátha van valami jó ötlet.

Antenna:Le van rohadva a rögzítő talp róla.Felragasztottam,de valami faág kigyomlálta a napokban :D

Link to comment
Megosztás:

De ez egy Tróger... hogy tették már fel azt a redszámtáblát.... Amúgy ne tagadd ez te vagy régebben :D

Ha már veszi a fáradtságot egy ilyen melóra,akkor legyen egy kis ideje a táblát is elrakni valahogy. :) Szégyen.Egyébként szerintem az alsó műanyag nélkül jobban nézne ki.Szebb,egybefüggőbb felület.

Pont az lenne a baj, hogy túlontúl nagy az egybefüggő felület.

Link to comment
Megosztás:

Jesssssz, végre. :D

Ezt eddig is tudtuk :) Már mondtad is, meg látom én is, de így hogy megvan az a léc az ajtó alján nekem így tetszik :D De lényegtelen, mert egy darabig most nem lesz rá lehetőségem, hogy kivitelezzem, nincs meló, úgy meg a pénz se jön, ilyen fizetőképességű melóm meg nem lesz egy darabig :D Álmodozni lehet csak :D

Link to comment
Megosztás:

Ezt eddig is tudtuk :) Már mondtad is, meg látom én is, de így hogy megvan az a léc az ajtó alján nekem így tetszik :D De lényegtelen, mert egy darabig most nem lesz rá lehetőségem, hogy kivitelezzem, nincs meló, úgy meg a pénz se jön, ilyen fizetőképességű melóm meg nem lesz egy darabig :D Álmodozni lehet csak :D

Halkan lehet. :D

Nézőpontja válogatja.Az a fekete derékszíj rajt... :D Passz.De nem vagyunk egyformák

Még szerencse. :D

Link to comment
Megosztás:

Halkan lehet. :D

Még szerencse. :D

Addig is berakosgathatom az elektromos ablakokat, a bct, az első ajtókban kicserélhtem a hangszórókat :D Igaz ahhoz még meg kellene venni az elektromos tükröket .... de annyi pénzt még félre tudok rakni :)

Rendszámtáblát nem takarhatja a vonóhorog... ezzel mizu? Ha pl én úgy rakom fel a vonóhorgot, hogy a két csavarja helyett ilyen gyorsszorítót teszek fel? Gyárilag is olyannal van felrakva, ami levehetős, és a forgalmiban meg nincs olyan írás, hogy fix, vagy levehető vonóhorog.

Link to comment
Megosztás:

Addig is berakosgathatom az elektromos ablakokat, a bct, az első ajtókban kicserélhtem a hangszórókat :D Igaz ahhoz még meg kellene venni az elektromos tükröket .... de annyi pénzt még félre tudok rakni :)

Rendszámtáblát nem takarhatja a vonóhorog... ezzel mizu? Ha pl én úgy rakom fel a vonóhorgot, hogy a két csavarja helyett ilyen gyorsszorítót teszek fel? Gyárilag is olyannal van felrakva, ami levehetős, és a forgalmiban meg nincs olyan írás, hogy fix, vagy levehető vonóhorog.

Nem fix horog, csak a húzás idejére lehet feltéve. (hivatalosan legalábbis, mert ha mész 30 km-t akkor mindjárt látszik a gyakorlat :D )

Link to comment
Megosztás:

Az utólagos tetőablakozásról mi a véleményetek?

:)

Hát, nekem alapból volt tetőablak az autóban. Igazából annyi az előnye, hogy ha nagy melegben beülsz, akkor pillanatok alatt kiszellőzik a kocsi, meg utána is, ha nincs benne klíma, akkor kicsivel jobb a szellőzés. Elhúzva teljesen nekem még sose volt, mert ha süt a nap, leégeti a kezem, amúgy meg beesne az eső :D Be nem áztam még vele. Szóval nem rossz dolog, de én bőven el lennék nélküle, ha új autót vennék biztos nem fizetnék rá, azért, hogy legyen benne. (inkább egy klíma :D)

Link to comment
Megosztás:

Összetett feladat, először is leszerelsz mindent ami nem tetszik a helyét befalazod, a lemezt behegeszted a fényező elintézi a többit. Majd beszerelsz bellülre egy mágnest ami meghúzza helyetted a nyitószerkezetet. Pölö egy ilyet.

Köszi a segítséget azt hiszem ez jó lesz. Úgy akarnám ,hogy kivűl minden furatot eltüntetni rendszámot a lökhárítóba a hátfal maradna pucéron egyenesre falazás nélkül

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.