Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Minek kell két féle betűtípus arra a seggre? Néha még egy is sok...

Áá, ezen akadtál fenn, jogos. Túloztam azzal hogy betűtípus, nem úgy értem hogy az opel felirat gyári az astra meg pl. kézírás. A külömbés nagyjából annyi lesz, hogy távolabb lesznek egymástól a betűk, mivel a gyári nem különálló betükből áll, hanem egy sablon az egész.

Amúgy ilyesmit szeretnék. http://www.deviltuning.hu/images/users/508..._auto-21899.jpg

Link to comment
Megosztás:

Áá, ezen akadtál fenn, jogos. Túloztam azzal hogy betűtípus, nem úgy értem hogy az opel felirat gyári az astra meg pl. kézírás. A külömbés nagyjából annyi lesz, hogy távolabb lesznek egymástól a betűk, mivel a gyári nem különálló betükből áll, hanem egy sablon az egész.

Amúgy ilyesmit szeretnék. http://www.deviltuning.hu/images/users/508..._auto-21899.jpg

A 3demlémánál 2 pozíciónáló pöcök van, tehát hegeszteni is kell az ajtót, ha leszeded...

Ilyet meg már láttam astran, vectran... <_<

Link to comment
Megosztás:

Áá, ezen akadtál fenn, jogos. Túloztam azzal hogy betűtípus, nem úgy értem hogy az opel felirat gyári az astra meg pl. kézírás. A külömbés nagyjából annyi lesz, hogy távolabb lesznek egymástól a betűk, mivel a gyári nem különálló betükből áll, hanem egy sablon az egész.

Minek veszed le az opel jelet? ha helyére astrát raksz..... Nem értem az ilyet. <_< Nekem is le van véve a jel. De az összes írás is, úgy szép. Kövesd a kliin példát. :angry: vagy ragaszd rá, hogy Volvo, vagy rakj rá merci jelet. :P

Link to comment
Megosztás:

Minek veszed le az opel jelet? ha helyére astrát raksz..... Nem értem az ilyet. <_< Nekem is le van véve a jel. De az összes írás is, úgy szép. Kövesd a kliin példát. :angry: vagy ragaszd rá, hogy Volvo, vagy rakj rá merci jelet. :P

Vagy semmit ne rakjon rá! Az úgy szép, ahogy neked van :P !!

Link to comment
Megosztás:

Hali.

Létezik valamilyen gyárihoz hasonló megoldás, hátsó ajtó kábelátvezetéshez?

Centrált szeretnék a kocsiba berakni, és nekem nincs a hátsó két ajtónál átvezetö, csak le van dugózva a helye.

Csergönél a gyári átvezetö árát le sem merem irni. <_<

Linkeltek korábban már olyat, szóval biztos van, de bontóba is el lehet látogatni, nekem pl onnan van mind a kettőbe :angry:

Link to comment
Megosztás:

az enyémbe voot gyárilag:D NEEEEE milyen csúcs felszerelt autóm van. :angry:

Nekem is volt mind a két donor autóban. (Mindkettő CD felszereltség)

Szerintem amelyikben gyárilag van kp-zár, azokban alapból ilyen van!

A GL felszereltségű DTL-emben nem volt! Tettek utólagos kp-zárat, és a *armok csak simán átvezették a 2 kábelt! - persze hogy eltörtek egy idő után... <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt mind a két donor autóban. (Mindkettő CD felszereltség)

Szerintem amelyikben gyárilag van kp-zár, azokban alapból ilyen van!

A GL felszereltségű DTL-emben nem volt! Tettek utólagos kp-zárat, és a *armok csak simán átvezették a 2 kábelt! - persze hogy eltörtek egy idő után... <_<

Átvezetővel is eltörik egy idő után.

Link to comment
Megosztás:

Átvezetővel is eltörik egy idő után.

Azért csak jobban bírja abban nem? :P

Az donorból tettem át a DTL-be.... 190.000 km 93-as évjárat.. és nem volt törött a kábelezése, úgy ahogy van egyben volt! ;)

A DTL-en meg már 3x volt összetoldva. :angry:

Ja és ha esett, és beázott, akkor meghülyült minden...

(most meg már burkolatban van, az eső nem bántja, erre meghalt a vezérlő! :P :P :P :D )

Úgyhogy lassan megy a DTL-be a gyári központizár szett a donorból! <_<

Link to comment
Megosztás:

Nekem is volt mind a két donor autóban. (Mindkettő CD felszereltség)

Szerintem amelyikben gyárilag van kp-zár, azokban alapból ilyen van!

A GL felszereltségű DTL-emben nem volt! Tettek utólagos kp-zárat, és a *armok csak simán átvezették a 2 kábelt! - persze hogy eltörtek egy idő után... <_<

nem vóót gyári kp. záram:D és CLASSIC.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van, de nem tudom hogy ez most gyári, vagy csak a központizáras tette bele, amikor belerakatták valamikor. Nekem olyan a hátsó átvezető, hogy egy gumi karika van az ajtón lévő lyukban is, meg a bódén lévőben is, és egy gumi-átvezető cső megy át benne. Elöl a normális bajonettes van, hogy hátul ez a normális, vagy csak ez lett, azt nemtom <_<

('94-GL)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is van, de nem tudom hogy ez most gyári, vagy csak a központizáras tette bele, amikor belerakatták valamikor. Nekem olyan a hátsó átvezető, hogy egy gumi karika van az ajtón lévő lyukban is, meg a bódén lévőben is, és egy gumi-átvezető cső megy át benne. Elöl a normális bajonettes van, hogy hátul ez a normális, vagy csak ez lett, azt nemtom <_<

('94-GL)

Nekem is olyan hátul. Elől meg mindegyiken olyan. :angry:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.