Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Van az lámpa foglalata rádugom a vezetéket ott minden megvan. Csak szerintem ott is lennie kellene vezetéknek ahol jah igen a nyomógombról tűnt el a vezeték. Felfogtam :D Na a gomb után nincs semmi

Visszacsúszott a kasztiba, he lebontot a burkolatot valószínű előkerül.

Link to comment
Megosztás:

Hang- és hőszigetelésre mit javasoltok? A padlólemezre meg később az ajtókra kellene (talán majd a tetőre is). Nézegettem a Dynamatot, de iszonyat drága. Szóval hasonló, de olcsóbb dolog kellene. Ha van tippetek osszátok meg velem. :D

Másik dolog: van értelme a gyári padlókárpitot sima padlószőnyegből vagy hasonló méteráruból megcsinálni? Gondolom, hogy új szőnyeget nem fogok kapni, főleg nem koszos-szürke helyett feketében. Bontott, büdös kopott szőnyegem már van, az nem kell. :D Ha a padlószőnyegre átmásolom a gyári szőnyeg alakját, akkor az működhet, nem?

Csinált már valaki ilyet? :D

Link to comment
Megosztás:

Hang- és hőszigetelésre mit javasoltok? A padlólemezre meg később az ajtókra kellene (talán majd a tetőre is). Nézegettem a Dynamatot, de iszonyat drága. Szóval hasonló, de olcsóbb dolog kellene. Ha van tippetek osszátok meg velem. :lol:

Másik dolog: van értelme a gyári padlókárpitot sima padlószőnyegből vagy hasonló méteráruból megcsinálni? Gondolom, hogy új szőnyeget nem fogok kapni, főleg nem koszos-szürke helyett feketében. Bontott, büdös kopott szőnyegem már van, az nem kell. :P Ha a padlószőnyegre átmásolom a gyári szőnyeg alakját, akkor az működhet, nem?

Csinált már valaki ilyet? :D

Monnyuk véletlenül tudok egy tiszta, szagmentes példányt, csak még nem vagyok biztos benne, hogy el akarom adni :D :D (de én is vettem, tehát létező dolog ; )

Link to comment
Megosztás:

Hang- és hőszigetelésre mit javasoltok? A padlólemezre meg később az ajtókra kellene (talán majd a tetőre is). Nézegettem a Dynamatot, de iszonyat drága. Szóval hasonló, de olcsóbb dolog kellene. Ha van tippetek osszátok meg velem. :D

Másik dolog: van értelme a gyári padlókárpitot sima padlószőnyegből vagy hasonló méteráruból megcsinálni? Gondolom, hogy új szőnyeget nem fogok kapni, főleg nem koszos-szürke helyett feketében. Bontott, büdös kopott szőnyegem már van, az nem kell. :D Ha a padlószőnyegre átmásolom a gyári szőnyeg alakját, akkor az működhet, nem?

Csinált már valaki ilyet? :D

Novy radiátor mögé való hőtükrös polífómot rakott az ajtókba. Működhet a szőnyeg-átmásoás, de szerintem ezeket gyárilag formázzák is, lehet az új nem passzolna minden ívnél.

Link to comment
Megosztás:

Novy radiátor mögé való hőtükrös polífómot rakott az ajtókba. Működhet a szőnyeg-átmásoás, de szerintem ezeket gyárilag formázzák is, lehet az új nem passzolna minden ívnél.

A tetőre is azt ragasztottam, igazábol most az ajtómba talán nincs is... nem emlékszem már :D Nem döng a caravan teteje, ha kocosgtatom a tető tartó bolhákat, azelőtt pedig hallható volt némi kongás.

A szőnyeg átmásolása erősen felejtős, mivel az nem kicsit van formázva.

Egyébként enyém is koszos és érdekes illatú volt, kiszedtem kádba kimostam kiverettem zuhanyrózsával, és szép tiszta illatos lett. Egyébként lehet venni ujba is :D

Link to comment
Megosztás:

A tetőre is azt ragasztottam, igazábol most az ajtómba talán nincs is... nem emlékszem már :D Nem döng a caravan teteje, ha kocosgtatom a tető tartó bolhákat, azelőtt pedig hallható volt némi kongás.

A szőnyeg átmásolása erősen felejtős, mivel az nem kicsit van formázva.

Egyébként enyém is koszos és érdekes illatú volt, kiszedtem kádba kimostam kiverettem zuhanyrózsával, és szép tiszta illatos lett. Egyébként lehet venni ujba is :D

Az enyémmel mindössze 3 gond van: kopott, nem tetszik a színe, és a kormányszervóból ráömlött az olaj egy kb A4-es papír méretű foltra. :D

Akkor keresek újat, csak lesz vhol...

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel mindössze 3 gond van: kopott, nem tetszik a színe, és a kormányszervóból ráömlött az olaj egy kb A4-es papír méretű foltra. :D

Akkor keresek újat, csak lesz vhol...

Kiveszed aztán dobd be a mosógépbe. Én csak kiporoltam, de látványos volt a szálló por mennyisége, és a változás is.

Link to comment
Megosztás:

Az enyémmel mindössze 3 gond van: kopott, nem tetszik a színe, és a kormányszervóból ráömlött az olaj egy kb A4-es papír méretű foltra. :D

Akkor keresek újat, csak lesz vhol...

próbáld ki az ultraderm és a sikárkefe kombót

nagyon prímán kihoz mindent, igaz nem kevés izom munka kell hozzá

utána jól át kell mosni egy slaggal, teljesen újszerű lesz, a rágón kívül mindent kihoz

nekem egyszer egy liter étolaj folyt ki és azt is kihozta

még kicsit bolyhosabb is lesz utána

Link to comment
Megosztás:

próbáld ki az ultraderm és a sikárkefe kombót

nagyon prímán kihoz mindent, igaz nem kevés izom munka kell hozzá

utána jól át kell mosni egy slaggal, teljesen újszerű lesz, a rágón kívül mindent kihoz

nekem egyszer egy liter étolaj folyt ki és azt is kihozta

még kicsit bolyhosabb is lesz utána

Ezzel 100%-osan egyetértek.

Link to comment
Megosztás:

próbáld ki az ultraderm és a sikárkefe kombót

nagyon prímán kihoz mindent, igaz nem kevés izom munka kell hozzá

utána jól át kell mosni egy slaggal, teljesen újszerű lesz, a rágón kívül mindent kihoz

nekem egyszer egy liter étolaj folyt ki és azt is kihozta

még kicsit bolyhosabb is lesz utána

Köszi! Hát majd lehet, hogy kipróbálom. Az biztos, hogy így nem marad.

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek Cartarsak!

Vettem egy Klokkerholm Gsi lököst a 96'osomra, és nemtom felrakni.

Nekem a gyáriban van 2 tőcsavar ami a zárhídba megy bele, de az újba ezek nincsenek, és nemtom előről megfogatni.

A díszrácsa amugy érdekes módon jó hozzá. De ezzel nemtom mi legyen. Csak az oldalsó felfogatásokat tudom használni.

Az újban ilyen konzol szerü dolog van patenttal belerakva, amin van sok kis lyuk ilyen u alaku furatos fém kapoccsal.

Help!

Link to comment
Megosztás:

Segítsetek Cartarsak!

Vettem egy Klokkerholm Gsi lököst a 96'osomra, és nemtom felrakni.

Nekem a gyáriban van 2 tőcsavar ami a zárhídba megy bele, de az újba ezek nincsenek, és nemtom előről megfogatni.

A díszrácsa amugy érdekes módon jó hozzá. De ezzel nemtom mi legyen. Csak az oldalsó felfogatásokat tudom használni.

Az újban ilyen konzol szerü dolog van patenttal belerakva, amin van sok kis lyuk ilyen u alaku furatos fém kapoccsal.

Help!

Kép?

Lehet át kellene rakni az egész lökivasat a tiedből. Bár ha nem klímás akkor nem tudod.

ps. klokkerholm hihi :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.