Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha már ilyen jó kedvetek van bemondjam a "70-el Debrecenig" fogyasztásomat? :D :)

Amúgy egyedül egy helyen tudok elképzelni, ilyen fogyasztást, mint amiken szenvedtek. Pepe környéke, az tényleg ilyen. Minden autóval amivel elmegyek arra, pár napra, 3 litert esik a fogyasztása :D

Link to comment
Megosztás:

Ha már ilyen jó kedvetek van bemondjam a "70-el Debrecenig" fogyasztásomat? :D :)

Amúgy egyedül egy helyen tudok elképzelni, ilyen fogyasztást, mint amiken szenvedtek. Pepe környéke, az tényleg ilyen. Minden autóval amivel elmegyek arra, pár napra, 3 litert esik a fogyasztása :D

A sugárzás :D

Este szoktam olyat csinálni, hogy hazafelé jövet az egész tóparti részen 3.5-4L közötti átlaggal közlekedek (BC szerint), mindezt 5.-ben 1500-as fordulattal. Ha így tennék meg 100km-t, nekem is 4L körüli fogyim lenne.

De egyébként most a szegedi talira menet figyeltem meg, hogy a szinte teljesen sík M5-ösön szinte végig 6L alatti fogyit mutatott a BC (óra szerinti 110-120-as tempóval).

Link to comment
Megosztás:

Próbáld azt mondani, hogy nem jobb nélküle :) Amúgy csengeti a gyerek nem? :D :D

Nekem úgy is jó volt... De a festése nem volt valami szép, már megszoktam így, nem teszem már vissza.

Csengeti hááát. :D A lökösnek semmi baja sem lett, a vonóhorgot kapa el csak az övének a közepe (vagy inkább a jobb oldai része a közepétől arrébb).

Látszani nem látszik semmi, csak a görbült vonóhorog.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok esetleg 1995-ös kombi astrára hátsó szárnya akadna valakinek? Persze ami eladó is lenne:D

Nem kombi, hanem Caravan! :D Erre harapnak az itteni srácok.... Mázlid van, hogy nem vették észre! Novy cartárs autóján van egy szárny...Szerintem az nagyon jól néz ki. Kérd meg szépen, és linkel neked képet, meg biztos tud elérhetőséget is, hogy honnan szerezte! De még nélküle is, körül nézhetsz itt vagy esetleg itt vagy talán még itt:)

Link to comment
Megosztás:

Hali

nekem az lenne a kérdésem hogy most akarok a kocsiba rakni mélynyomót opel astra F sedán és belepróbáltam de vmi eszeveszettül csörög rezeg jobb és bal oldalon az mitől lehet és meg lehet e egyáltalán szüntetni valahogy?

Hogyne, tekerd lejjebb a hangerőt. :)

Megkeresed mi csörög-zörög és megszünteted az okát. :D

Ragasztasz fel hangszigetelő lapokat, kiveszed az összes olyan kacatot ami zajt kelthet. stb.

Link to comment
Megosztás:

Hali

nekem az lenne a kérdésem hogy most akarok a kocsiba rakni mélynyomót opel astra F sedán és belepróbáltam de vmi eszeveszettül csörög rezeg jobb és bal oldalon az mitől lehet és meg lejava script:bbc_pop()het e eggyáltalán szüntetni valahogy?

Most komolyan táv-gyógyításból kéne kitalálni, hogy mi zöröghet az autóban? :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok olyan kérédsem lenne,hogy szeretném elünteni a rozsdát az autómról.Tehát szertnék venni kettő db sárvédő javító ívet egy tankbetöltő nyílás javitót és ezeket szertném feltenni a kocsira és szinre fujatni.A kérdésem az lenne,hogy ez milyen árban van kb ennek a javítása?

Valaki volt már kasznisnál és ott mennyiért csinálják meg?

Szabolcs megyében esetleg valami jó kasznist tudtok ajánlani aki szépen meg is csinálja nekem?

Segítségeteket előre is köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok olyan kérédsem lenne,hogy szeretném elünteni a rozsdát az autómról.Tehát szertnék venni kettő db sárvédő javító ívet egy tankbetöltő nyílás javitót és ezeket szertném feltenni a kocsira és szinre fujatni.A kérdésem az lenne,hogy ez milyen árban van kb ennek a javítása?

Valaki volt már kasznisnál és ott mennyiért csinálják meg?

Szabolcs megyében esetleg valami jó kasznist tudtok ajánlani aki szépen meg is csinálja nekem?

Segítségeteket előre is köszönöm

30-35ezer a két hátsó ív cseréje ez tartalmazza a tanknyílást is. + - 5-10ezer helyszín válogatja.....Jó tanács: Ne te vásárold meg az elemeket, és az íveket, hanem a lakatos.....Azért, hogy ne tudjon takarózni azzal, hogy hozott anyaggal kellett dolgoznia! Meg aztán ő tudja, hogy mi merre hány méter...Bízd rá! A fényezés is hasonló árba kijön, ha Akril az autód fényezése...Ha metál akkor bizony drágább 40-45ezer forint között lesz! Hogy Szabolcs megyébe van e jó kasznis, azt nem tudom..... Esetleg Google-be tudsz keresni! :)

Link to comment
Megosztás:

30-35ezer a két hátsó ív cseréje ez tartalmazza a tanknyílást is. + - 5-10ezer helyszín válogatja.....Jó tanács: Ne te vásárold meg az elemeket, és az íveket, hanem a lakatos.....Azért, hogy ne tudjon takarózni azzal, hogy hozott anyaggal kellett dolgoznia! Meg aztán ő tudja, hogy mi merre hány méter...Bízd rá! A fényezés is hasonló árba kijön, ha Akril az autód fényezése...Ha metál akkor bizony drágább 40-45ezer forint között lesz! Hogy Szabolcs megyébe van e jó kasznis, azt nem tudom..... Esetleg Google-be tudsz keresni! :)

az autóm sötét szürke arany gyöngyházzal ugyhogy a festés akkor nem lesz olcsó ugye:)

Link to comment
Megosztás:

az autóm sötét szürke arany gyöngyházzal ugyhogy a festés akkor nem lesz olcsó ugye:)

Nos ha gyöngyház akkor még lehet hogy a 40-45ezer is karcsú lesz :D De nem lehet tudni, mindjárt keresek neked egy árlistát.....

Szerk: Nem...40-45ezerből kijön a fényezése is! Mindenesetre megnézném azt a sötétszürke, arany gyöngyházas fényezést....nincs képed róla?? :)

Link to comment
Megosztás:

Nos ha gyöngyház akkor még lehet hogy a 40-45ezer is karcsú lesz :D De nem lehet tudni, mindjárt keresek neked egy árlistát.....

Szerk: Nem...40-45ezerből kijön a fényezése is! Mindenesetre megnézném azt a sötétszürke, arany gyöngyházas fényezést....nincs képed róla?? :)

Az jó mert en egy 100 szánok rá ugy hogy még egy szemöldököt és egy hátsó szárnyat is festeni akarok+ a javítás.

És ha megcsináltatom addig meddig nem kelesz a rozsdával foglalkozni??

2-3 év?

Link to comment
Megosztás:

Nos ha gyöngyház akkor még lehet hogy a 40-45ezer is karcsú lesz :D De nem lehet tudni, mindjárt keresek neked egy árlistát.....

Szerk: Nem...40-45ezerből kijön a fényezése is! Mindenesetre megnézném azt a sötétszürke, arany gyöngyházas fényezést....nincs képed róla?? :)

csinálok képet az autóról meg a színkódját is leirom ha az jó?

Link to comment
Megosztás:

Az jó mert en egy 100 szánok rá ugy hogy még egy szemöldököt és egy hátsó szárnyat is festeni akarok+ a javítás.

És ha megcsináltatom addig meddig nem kelesz a rozsdával foglalkozni??

2-3 év?

csinálok képet az autóról meg a színkódját is leirom ha az jó?

Jó!

Ha jól megcsinálják, és ha nem hanyagolod el, szánsz egy kis időt a megelőzésre (pl a hátsó ív-nél bevált módszer a fent említett hátsó dob-betét). Akkor nem 2-3év....hanem 5-10év!! :)

Link to comment
Megosztás:

Jó!

Ha jól megcsinálják, és ha nem hanyagolod el, szánsz egy kis időt a megelőzésre (pl a hátsó ív-nél bevált módszer a fent említett hátsó dob-betét). Akkor nem 2-3év....hanem 5-10év!! :)

És olyat hol kapok és mennyi az ára?

Kasznis bele tudja tenni nekem?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.