Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Szükségem lenne egy az alvázhoz hegesztett hátsó üléstámla rögzítö konzol!!(egy darabból áll)

Két ponthegesztés és a bizti öv csatja tartja!

Van másik is ami két darabból áll és torx csavarok fogják az alvázhoz meg a bizti öv csatja na ez nem jó nekem!

Gyakorlatilag Bp-en szinte az összes létező opel bontóban kérdeztem, de azt mondták h nincs!

Ha esetleg vki aszerelésben is tudna segíteni akkor az nagyon karaly lenne!

Hétvégén Miskolcon vagyok ha esetleg onnan vkinek lenne már megyek is érte!

Ja és ferdehátúbol kellene!

Árat megbeszéljük

Viktor

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni!

Szükségem lenne egy az alvázhoz hegesztett hátsó üléstámla rögzítö konzol!!(egy darabból áll)

Két ponthegesztés és a bizti öv csatja tartja!

Van másik is ami két darabból áll és torx csavarok fogják az alvázhoz meg a bizti öv csatja na ez nem jó nekem!

Gyakorlatilag Bp-en szinte az összes létező opel bontóban kérdeztem, de azt mondták h nincs!

Ha esetleg vki aszerelésben is tudna segíteni akkor az nagyon karaly lenne!

Hétvégén Miskolcon vagyok ha esetleg onnan vkinek lenne már megyek is érte!

Ja és ferdehátúbol kellene!

Árat megbeszéljük

Viktor

Ezen a képen rajta van, ami neked kellene? (a középső részen lévő kéne, ami a 2 dönthető ülést tartja?)

Link to comment
Megosztás:

Üdv!

Tudna nekem valaki budapesti üzletet elérhetőséggel adni, ahol kimondottan tetőkárpit anyagot forgalmaznak?

Köszi előre is!

Tudok kettőt is, mert én is szerettem volna, de aztán olcsóbban vettem a komplett tetőkárpitot, mint amennyiért ezek csak a szövetet adták volna, összetekerve :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudok kettőt is, mert én is szerettem volna, de aztán olcsóbban vettem a komplett tetőkárpitot, mint amennyiért ezek csak a szövetet adták volna, összetekerve :lol: :lol:

Há csak gondolom azt is Debrecenből vetted, ami 2x olyan messzi van mint Pest.. És van olyan tetszetős mintha vádzsi új kárpítot ragasztottál volna föl? Nekem tuti szép megoldás kell, mert nemsokára érkezik a kiscsaj, és lógó kárpíttal nem vihetem haza a kórházból :D

Link to comment
Megosztás:

Há csak gondolom azt is Debrecenből vetted, ami 2x olyan messzi van mint Pest.. És van olyan tetszetős mintha vádzsi új kárpítot ragasztottál volna föl? Nekem tuti szép megoldás kell, mert nemsokára érkezik a kiscsaj, és lógó kárpíttal nem vihetem haza a kórházból :D

:lol: Onnan hát. Patika volt amúgy, még egy kosz folt se volt rajta, de egy darab tetőkárpitért azért még én se mennék le addig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hello All!

Olyan kérdésem lenne hogy a GSI gyári első lökös jó lehet e Astra F - re.Úgy gondolom hogy jobb mint a sima F gyári.Nagyon tuningolni nem akarok ezért lenne jó egy sima gyári festetlen.Szerintetek?Fel lehet rá küzdeni vagy teljesen más az egész mint az F é.

Válaszokat előre is Köszönöm.

Üdv:Lacus

Link to comment
Megosztás:

Hello All!

Olyan kérdésem lenne hogy a GSI gyári első lökös jó lehet e Astra F - re.Úgy gondolom hogy jobb mint a sima F gyári.Nagyon tuningolni nem akarok ezért lenne jó egy sima gyári festetlen.Szerintetek?Fel lehet rá küzdeni vagy teljesen más az egész mint az F é.

Válaszokat előre is Köszönöm.

Üdv:Lacus

Szerintem fel, többen cseréltek már.

Link to comment
Megosztás:

Hello All!

Olyan kérdésem lenne hogy a GSI gyári első lökös jó lehet e Astra F - re.Úgy gondolom hogy jobb mint a sima F gyári.Nagyon tuningolni nem akarok ezért lenne jó egy sima gyári festetlen.Szerintetek?Fel lehet rá küzdeni vagy teljesen más az egész mint az F é.

Válaszokat előre is Köszönöm.

Üdv:Lacus

Csak a mögötte levő fém merevítőt is szerezd be hozzá, mert anélkül nehéz lesz.

Link to comment
Megosztás:

Hello All!

Olyan kérdésem lenne hogy a GSI gyári első lökös jó lehet e Astra F - re.Úgy gondolom hogy jobb mint a sima F gyári.Nagyon tuningolni nem akarok ezért lenne jó egy sima gyári festetlen.Szerintetek?Fel lehet rá küzdeni vagy teljesen más az egész mint az F é.

Válaszokat előre is Köszönöm.

Üdv:Lacus

Gyárit se nagyon fogsz találni, fényezetlent meg amúgy sem :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hy.Hát utánna keresgéltem és tényleg van abban valami amit modtok.:-)Na sebaj,majd probálkozom csak érdekelt hogy egyáltalán fel lehet e tenni.Köszi

Fel lehet. A hűtőmaszkon kell egy kicsit faragni! Persze csak akkor ha a maszkot nem cseréled le GSI maszkra....de ugye akkor a lámpákat is cserélned kell. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.