Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Halihó!

Érdeklődnék, hogy amennyiben nem a gyári emelővel emelném az autót, hanem egy palackemelővel, akkor hol tudom emelni? Az alsó peremnél kell emelni? Vagy bentebb a karosszériát?

Azt nem tudja valaki véletlenül, hogy milyen magas ez a pont? 180 mm-es emelő alámegy?

Köszönöm

Ha jó a küszöb emelhetsz a peremnél de szerintem tegyél oda egy deszkát. Ha nincs ültetve 180-as befér.

Link to comment
Megosztás:

Ha jó a küszöb emelhetsz a peremnél de szerintem tegyél oda egy deszkát. Ha nincs ültetve 180-as befér.

Köszi... Pont azért kell emelő, mert a gyári kiugrik a helyéről már...

Szal perpill kereket se tudnék cserélni...

Kinéztem egyet, és ezért kérdezem mi a szitu... Meg egy palackemelőt be tudnék súvasztani a pótkerék alá is akár...

Link to comment
Megosztás:

Köszi... Pont azért kell emelő, mert a gyári kiugrik a helyéről már...

Szal perpill kereket se tudnék cserélni...

Kinéztem egyet, és ezért kérdezem mi a szitu... Meg egy palackemelőt be tudnék súvasztani a pótkerék alá is akár...

Elöl van egy terhelhető rész még a perem mögött de oda is kell deszka betét.Alánézel két kör alakú nyílás van ott, van amikor ott emelem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.