Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Akkor ezen van tartófül. A cromaxoson még tartófül sincs.Igaz legalább nincs mi letörjön...

igen ezen van, jobban oda lehet illeszteni a sárvédő ívéhez, igaz egyik nekem is "elszállt" róla

egyébként az ív passzolt, csak a lökösnél volt lik, az meg ugye attól függ ki hányszor nyomta(nyomatta) meg

Link to comment
Megosztás:

Ridersautó Veszprém, ott vettem, postázzák is.

Viszont nagyban függ ahogy a többiek is írták, hogy volt-e törve, ív cserélve, stb.

Ok, de mit / milyen típust tettél be, ami méretpontos? (amennyiben vettél másikat.)

Cromax webshopban is két típus van:

  • Távol keleti 3628 Ft/db
  • EU import 2284 Ft/db

Honnan fogom tudni melyikkel kell kevesebbet küzdeni. Milyen különbség van a kettő között?

Link to comment
Megosztás:

..és esetleg valaki megpróbálkozott már a motorháztető belső szigetelésével...leginkább zaj ellen?

Szia...en leszigeteltem mert gondoltam halkabb lessz de ha 5 szazalekot irok,hogy halkitott az sok...vagyis a hang ugyanugy kijon mashol gond nelkul

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok ti milyen alvázvédöt,alapozót,rücsit használtok autó javitáshoz.opel astra f caravanhoz lenne.És persze honnan rendelhetö.Probálom keresni a legtakarékosabb oldalt,és hátha itt is kapok párat.Elöre is köszönöm.

Nekem a hagyományos bitumenes alvázvédő vált be, a Piktorban vettem. Előtte próbáltam Body talán 950-et de az lepergett.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hali fórumtársak!

Astra f kocsimnál befigyelt a jobb hátsó lengéscsillapító a csomagtérbe. ('95, 5 ajtós, 1.4 se)

Mekkora javítás lesz ez?

Sajnálom a kocsit, mert tényleg mindig minden hibát azonnal megjavítottam, vagy javíttattam, kimondottan jó állapotú (volt), már elég sokba van, sosem kapom vissza a belefektetett lóvét, erre most jött ez.

A kérdésem a javtás idejére, és körülbelüli költségre koncentrálódna. Köszi!

Link to comment
Megosztás:

Hali fórumtársak!

Astra f kocsimnál befigyelt a jobb hátsó lengéscsillapító a csomagtérbe. ('95, 5 ajtós, 1.4 se)

Mekkora javítás lesz ez?

Sajnálom a kocsit, mert tényleg mindig minden hibát azonnal megjavítottam, vagy javíttattam, kimondottan jó állapotú (volt), már elég sokba van, sosem kapom vissza a belefektetett lóvét, erre most jött ez.

A kérdésem a javtás idejére, és körülbelüli költségre koncentrálódna. Köszi!

... még annyit, hogy szerintem kirohadt ott valami, még nem bontottam le akárpittot, hogy megnézzem mi történt pontosan, de ha nyomkodom újjal a környékét, akkor ropog (a rozsda, gondolom).

Üdvözlet...ha jól értettem még meg sem nézted pontosan mi történt, de azt várod tőlünk hogy mondjuk meg mennyi idő alatt és mennyiért lehet javítani? :icon1:

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet...ha jól értettem még meg sem nézted pontosan mi történt, de azt várod tőlünk hogy mondjuk meg mennyi idő alatt és mennyiért lehet javítani? :icon1:

Egyértelműen korrózió, és a kasztni korrodált. Nem tudom hogy nevezik, talán kerékjárati belső dob.

Link to comment
Megosztás:

Egyértelműen korrózió, és a kasztni korrodált. Nem tudom hogy nevezik, talán kerékjárati belső dob.

Le kell bontani a kárpitot akkor látszik mekkora a baj. Aztán ha nincs hozzá felszerelésed akkor keresni kell egy jó karosszériást, hogy mit tud vele kezdeni. Javitóelem tudtommal van hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja valaki hogy a hátsó ajtó kis üveg ragasztva van? Ki akarom venni, mert koszos mögötte a tömítés és csúnya. :icon1:

Rendes ablak ki, (nem írom le, az már úgyis megy :D ) elválasztó oszlopocska kicsavaroz, ajtóba "behúz"-kivesz, és utána kint a zzablak.

Link to comment
Megosztás:

Rendes ablak ki, (nem írom le, az már úgyis megy :D ) elválasztó oszlopocska kicsavaroz, ajtóba "behúz"-kivesz, és utána kint a zzablak.

Ird le h nincs ragasztva, de legalabb murva sz@r osszerakni. :D

Rendes ablak ki.. <_< jobb lett volna ha ragasztva lenne.... :D Kösz, akkor majd nyáron...vagy legalábbis majd jobb időben.

Link to comment
Megosztás:

Kezdd el piszkálni, hátha kilyukad :lol:

Húderöhög, húderöhög.... :icon6: De amúgy a nemrég cserélt hátsó ajtó mögötti, hátsó kerék előtti saroknál már szépen átüt a rozsda a fehéren. :icon2: A javítóelem feketéjére ráfújtam kittelés után, hát ennyire volt tartós.

Link to comment
Megosztás:

Húderöhög, húderöhög.... :icon6: De amúgy a nemrég cserélt hátsó ajtó mögötti, hátsó kerék előtti saroknál már szépen átüt a rozsda a fehéren. :icon2: A javítóelem feketéjére ráfújtam kittelés után, hát ennyire volt tartós.

F.sza... klokkerholm-fekete? Nekem egy tankbetöltő javítókocka bent lóg a cégnél a hátsó fogason (ott volt éppen hely nah... :D ) szokásos mattfekete taknyolás rajta, amikor éppen a sárvédőket pakoltam, vettem észre, hogy már barnul a széle. Bent, a műhely hátuljában... ott van vagy 2 éve, de akkor is.

Link to comment
Megosztás:

F.sza... klokkerholm-fekete? Nekem egy tankbetöltő javítókocka bent lóg a cégnél a hátsó fogason (ott volt éppen hely nah... :D ) szokásos mattfekete taknyolás rajta, amikor éppen a sárvédőket pakoltam, vettem észre, hogy már barnul a széle. Bent, a műhely hátuljában... ott van vagy 2 éve, de akkor is.

Az-az...újra le kell majd csiszolnom fémig, úgy látszik.Pedig milyen szép volt....

1341015-20140203-I1AMzX.jpg

Link to comment
Megosztás:

F.sza... klokkerholm-fekete? Nekem egy tankbetöltő javítókocka bent lóg a cégnél a hátsó fogason (ott volt éppen hely nah... :D ) szokásos mattfekete taknyolás rajta, amikor éppen a sárvédőket pakoltam, vettem észre, hogy már barnul a széle. Bent, a műhely hátuljában... ott van vagy 2 éve, de akkor is.

én nemtom mi a tökömet fújnak rá a "gyárba", de sztem ha ráhugyoznék lemarná róla

én mikor megcsinálták utánna még jól körbe taknyoltam Body-val (meg akkor került fel a kerékdob hátra) nehogy a közelébe viz menjen....most meg gondolom párásodik :omg:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.