Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GyIK - társalgó / minden off törlődik!


Sörös Sanyi

Recommended Posts

Értelek,csak nekem pl van bizt tech szerelői papírom és azért én nem kérdezek olyat mi az a DEOL bekötés egy érzékelőnél. :lol:

Mondjuk vicces volt 4év tapasztalattal beülni a padba és olyanok előadásait hallgatni,akik életükben csak papíron láttak ilyet... :lol:

Rönóét én sem láttam még,de pl 120-as skodáé szinte ua mint az opelé.

A csapágyakat miért akarod kiszedni? <_<

a képeden ki van szedve, vagyis le.

renaulton meg a dobba van benne a csapágy, meg sokszor a tárcsában is benne van, és azt úgy kell leszedni, hogy kiveszed a nagy csavart, és a kerékkel lerángatod, aztán lveszed a kerékről a dobot, és kipréseled a csapágyat, ha kivetted a zéger gyűrűt.

Link to comment
Megosztás:

Há', de a Skodeszban nem volt ennyi kacat benne, ha jól emlékszem... Igaz, ebben az az önállitó izé csak a plusz, ha jól rémlik.. <_<

120as skodri volt bennt nekünk is gyakon.

azon is van automata fékállító.

kicsit másabb mint ez a ricnis, de van :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/090512/h_ts_agy_www...ltoltes.hu_.jpg

Az astráé ilyen hátul,ebben még nem cseréltem csapágyat,corsában egyszerűbb.

ebből a képből nekem az jön le, hogy a csonk forog

de az előző kép nem is ilyen, meg akkor eléggé szívás lenne leszedni a kornás anyát is.

elől a féltengely végén van a nagy csavar az egyértelmű, de ez a hátsó most nekem magas <_<

én a fix csonkra emlékszem az összes kocsinál, amit csináltam.

vagy már fingom sincs mi hogy merre :S

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Először nagy volt a felbuzdulás, de aztán lecsengett a dolog. Meg aztán az ötletgazda Johnny is kiszállt, de nem mondta meg, hogy miért. <_<

hát de nem is ő intézte

am... annyit ráérős idejében megcsinálhatna, hogy akész dolgokat legalább fellöki a gyikra...

akár csak linket...

Link to comment
Megosztás:

Mert a felsőbb vezetés szerint az egész nagy baromság és felesleges...

és a felsőbb vezetés nézegeti, vagy mi?

szerintem jó volt, sokmindnet nézegettem én is.

meg sokan mások is

pl fórumon kívüliek is jeleztek nekem, hogy nagyon jó találmány ez az F GYIK

Link to comment
Megosztás:

Khmm,azé ne haragudj,de az ötletgazda én voltam,én másként akartam,de fentebb nem úgy ment...mindegy.

khmm nem is az ötletgazdaságodat vontam kétségbe :)

hanem arról beszéltem, hogy nem te intézted, hogy pl a honlapomról idekerüljenek dolgok.

ok? <_<

és mi az ami neked ennyir nem tetszik a megvalósúlt gyík ba?

Link to comment
Megosztás:

és a felsőbb vezetés nézegeti, vagy mi?

szerintem jó volt, sokmindnet nézegettem én is.

meg sokan mások is

pl fórumon kívüliek is jeleztek nekem, hogy nagyon jó találmány ez az F GYIK

Ha rajtam múlna a moderátori dolog is másként menne,sokkal szigorúbban venném,mi melyik topikba kerül és nagyon sok hsz-ás menne a levesbe...mondom ne menjünk ebbe bele,mert nem ide való és én amúgy sem ugathatok...jobb bölcsen hallgatni.

Link to comment
Megosztás:

Ha rajtam múlna a moderátori dolog is másként menne,sokkal szigorúbban venném,mi melyik topikba kerül és nagyon sok hsz-ás menne a levesbe...mondom ne menjünk ebbe bele,mert nem ide való és én amúgy sem ugathatok...jobb bölcsen hallgatni.

de akkor a gyik úgy ahogy van be is fejeződött???

nem is lesz soha folytatva már?

Link to comment
Megosztás:

Talán mert túlságosan "elmerültünk" a részletekben és nem tetszik neki ha "munka közben szórakoznak"(sok OFF)..talán nem úgy képzelte a dolgot mint amilyenné aztán alakult és gondolom nem volt beleszólása...akkor inkább hagyta a francba - pedig tényleg neki tulajdonitható az ötletgazda megnevezés...

Szerintem, ha lennének vállalkozó szellemek akik megirnák, megszerkesztenék a még hiányzó dolgokat, bekerülnének, csak nincsenek olyan szellemek.. :)

..én meg nem értek hozzá... <_<

Mellesleg, Sanyi hol van? Van ő még egyáltalán? Lehet át kéne venni tőle a topicok...de lehet, hogy eldobta a "kulcsot"(?) :)

------------

szerk.: amig én pötyögtem ti meg is beszéltétek...és ugye hogy közel jártam az igazsághoz! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Talán mert túlságosan "elmerültünk" a részletekben és nem tetszik neki ha "munka közben szórakoznak"(sok OFF)..talán nem úgy képzelte a dolgot mint amilyenné aztán alakult és gondolom nem volt beleszólása...akkor inkább hagyta a francba - pedig tényleg neki tulajdonitható az ötletgazda megnevezés...

Szerintem, ha lennének vállalkozó szellemek akik megirnák, megszerkesztenék a még hiányzó dolgokat, bekerülnének, csak nincsenek olyan szellemek.. :)

..én meg nem értek hozzá... <_<

Mellesleg, Sanyi hol van? Van ő még egyáltalán? Lehet át kéne venni tőle a topicok...de lehet, hogy eldobta a "kulcsot"(?) :lol:

------------

szerk.: amig én pötyögtem ti meg is beszéltétek...és ugye hogy közel jártam az igazsághoz! :lol:

Sanyi él és virul. A linux topicban legalábbis. :)

Link to comment
Megosztás:

akkor itt korrupció van kishal Vs. nagyhal <_<

na de mindegy, akinek van további elkészített szerelési útmutatója, leírása, akár gyáriról, akár "tuningról" az nekem elküldheti, és felrakom, vagy az én oldalamra, vagy csinálunk egy tök új oldalt, és oda, akár az eddigi összes elkészült cuccal is.

Link to comment
Megosztás:

akkor itt korrupció van kishal Vs. nagyhal <_<

na de mindegy, akinek van további elkészített szerelési útmutatója, leírása, akár gyáriról, akár "tuningról" az nekem elküldheti, és felrakom, vagy az én oldalamra, vagy csinálunk egy tök új oldalt, és oda, akár az eddigi összes elkészült cuccal is.

Beírhatja ide is, majd én átrakom.

Link to comment
Megosztás:

akkor itt korrupció van kishal Vs. nagyhal <_<

na de mindegy, akinek van további elkészített szerelési útmutatója, leírása, akár gyáriról, akár "tuningról" az nekem elküldheti, és felrakom, vagy az én oldalamra, vagy csinálunk egy tök új oldalt, és oda, akár az eddigi összes elkészült cuccal is.

Így viszont az értelmét veszti el a GYiK,mivel azért lett létrehozva,hogy kicsit csökkenjen a hozzászólások száma,ne kelljen 55x elmondani,hol van a gázpedál a kocsiban...

Pont ez a bajom,hogy régen,amíg olyan "lelkes" tagok nem voltak,addig minden topikban csakis arról volt szó,ami a címe.Ha ma beleolvasol sok a felesleges duma,ami simán mehetne az egyéb csevegésbe.

Link to comment
Megosztás:

Így viszont az értelmét veszti el a GYiK,mivel azért lett létrehozva,hogy kicsit csökkenjen a hozzászólások száma,ne kelljen 55x elmondani,hol van a gázpedál a kocsiban...

Pont ez a bajom,hogy régen,amíg olyan "lelkes" tagok nem voltak,addig minden topikban csakis arról volt szó,ami a címe.Ha ma beleolvasol sok a felesleges duma,ami simán mehetne az egyéb csevegésbe.

én próbálok ezen segíteni, sok beszélgetést átvittem már az egyéb csevegésbe, és szóltam én is, akár csak pl Sp is, hogy ez mennyen át egyéb b csevegésbe.

de ha nem lenne a gyík, akkor pl sokmindent még most is le kellene írni ujra, mert a keresőt nekem se sokszor sikerül sikeresen használni pl.

és ha egy függtlen oldalon lenne, akkor a kezdő fórumozó kérdésére egy link lenne a válasz, ami nem a gyíkot hozná, hanem az oldalt

a kérdésre meg így is úgy is reagálni kell, és akkor tök mindegy mit írsz rá:

a gyíkbanebben és ebben a menüpontban

vagy

http://.....

de hening moderátor úr teszi a dolgokat, akkor mehet tovább a gyik <_<

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.