Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

.....Remélem a pénteki autózásom kívülről is szórakoztató volt....

Feltétlenül :huh:

Nem tudom, hogy pontosan ki hozta az emelőt, de az is roppant nagy szolgálatot tett B)

1 kb. 1 méteres gumicafatot bányásztam ki a féltengely környékéről, nemsokkal azután, hogy mondtad : korábban volt már, hogy a fékcső bánta a hasonló mutatványt.

....Szombat már lájtos volt, a péntek az kemény, persze akkor is Pistaaa miatt kellett fönt lenni közel reggeli 6-ig. :lol:....

Örülj, hogy megúsztad a szombatot ennyivel ^_^

....Nem hagynám ki Mélykék Píííístát akinek szinte hihetetlen tánc stílusa van (utánozhatatlan) :D

De a lényeg a lényegben hogy én PISZOK JÓL ÉREZTEM MAGAM ÉS A KEDVESEM IS! Jövőre nem kérdés hogy megyün e vagy sem!....

És azt még nem is láttad, amikor bújkálok :D

Kösziiiiiiiiiiiii a zenék nyomványolását, zsír vót :P

http://www.youtube.com/watch?v=2Mh5MMeEnN4 :lol:

Link to comment
Megosztás:

....Mélykéknek köszönjük a táncbemutatót (szerintem felülmúlhatatlan, de azért közelítettek páran) és a finom itókákat (kétszer ugyanazt az üveget nem láttam a kezében)! :D....

Azért a viszonosság is megvolt, adtam is, kaptam is B)

12 rétbull fogyott el szombat este, de legalább kiderült : ájsztiiiiiiiivodka is működőképes egyveleg :huh:

....Mi még szombat hajnalba afteroztunk Pé kocsijánál ás toltuk a progit :lol: ^_^....

Köszönjük a szervezőknek és mindenkinek aki segített ezt e klassz talit megszervezni, jövőre REplay :D

Pacssiiiiiiiii, tiszteséggel bírtad :D

Áááááááááááá, dehogy :P

Következő csapásmérési helyszín : Kecskemét, pálynap :lol:

Alapvetően szórakotató ott cikázgatni, aki volt már ott jól tudja, de Gepard ügyez szállást ismételten és akkor még szórakoztatóbb lesz a dolog :D

Link to comment
Megosztás:

No igen... ha már Viktor meg Era nem írta bele magát, hogy milyen ügyesek voltak, akkor megteszem én... :D Nélkülük sem jöhetett volna létre az V. Blitz Weekend.

Meg még egy fontos...a CSERGŐ nélkül sem jöhetett volna létre a találkozó, aki megtolta a klubot egy kis pénzmaggal... :D KÖSZÖNJÜK!!!!

Az éjjel jutottak nekem is eszembe ezek a nevek, meg a tiéd, Dettié, kapuztak egy pár órát Hening, Áfonya, Invictusék, (Zoligyőr a fekete kalapban?), Mélykék a vasárnap hajnali takarítás, Gelko egész nap, Maci a szaladgálással, stb...

A lista nem lehet teljes, mindenkit fel kellene egyesével sorolni.

Egyetlen "rossz" élményem volt csak, az is vasárnap reggel, az egyik grillezős társasággal. Magára hagyták a parazsat azt pedig vitte a szél, és meggyulladt a száraz fű, persze eloltottuk. Amikor szóltam nekik, hogy figyeljenek rá ne mindenki a medencében üljön, hát nem nagyon mozdultak, pedig velük szemben ott volt(van) a memento.

Kb: 5 perc múlva ismét arra mentem addigra már a parázs is el volt oltva. Tehát köszönet nekik is.

Azért a viszonosság is megvolt, adtam is, kaptam is :P

12 rétbull fogyott el szombat este,

Fincsi volt, köszi!

Következő csapásmérési helyszín : Kecskemét, pálynap :lol:

Alapvetően szórakotató ott cikázgatni, aki volt már ott jól tudja, de Gepard ügyez szállást ismételten és akkor még szórakoztatóbb lesz a dolog :D

Fater, már nyugdíjas, de még azon a helyen melózik éjjelente, tehát a hely biztosítva lesz.

Cigivel azért ne menj a fürdőbe :huh: :lol: ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Vasárnap hajnalban befutott a szlalomon induló utolsó résztvevő is :lol: :D

[kép]

Vitorlázószekció rögtönzött, páros bemutatója :huh: :lol: ^_^ B)

[kép]

Lesznek még itt érdekes képek :P

Mármint azok számára érdekes, akik nem látták az adott történést :D :D

wáááááá és én erről lemaradtam b.a.s.s.z.u.s....... No mindegy, máshol volt szükség rám. De azért sajnálom :D

Link to comment
Megosztás:

De ez a Bongyi lelkén szárad.... :huh:

^_^ :lol: monnyuk mikor én kapcsoltam fel, mindig működött egyből B)

ja, és rájöttem, hogy én már voltam anno a majorban...mondtam is h milyen ismerős, aztán mikor képen láttam Lenin a punkot, akkor esett le, hogy gimi9.ben itt volt nagy ivászat ööö táborozás :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.