Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Szerintem aki akar úgyis elmegy. Aki nem akar elmenni az meg csak a kifogásokat keresi. Mondhatnám én is hogy messze van meg nincs rá lóvé, de nem teszem mert már tavaly tudtam hogy elmegyek és összeraktam rá egy kis pénzt. Ez mind csak akarat kérdése. Nekem ez a véleményem.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki akar úgyis elmegy. Aki nem akar elmenni az meg csak a kifogásokat keresi. Mondhatnám én is hogy messze van meg nincs rá lóvé, de nem teszem mert már tavaly tudtam hogy elmegyek és összeraktam rá egy kis pénzt. Ez mind csak akarat kérdése. Nekem ez a véleményem.

Mondhatnád úgy is.: UFF én beszéltem. :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem aki akar úgyis elmegy. Aki nem akar elmenni az meg csak a kifogásokat keresi. Mondhatnám én is hogy messze van meg nincs rá lóvé, de nem teszem mert már tavaly tudtam hogy elmegyek és összeraktam rá egy kis pénzt. Ez mind csak akarat kérdése. Nekem ez a véleményem.

Na psze, már most betoltam a szabim arra a dátumra,,, de ha az erőműbe behuzzák a féket nemtudok mitcsinálni.... Sőt az is előfordulhat hogy a buli közepén cibálnak be,.... ezvan de ilyen nem lessz remélem! nekem ha valami közbejöhet az csak is ha a szabim lehuzzák,, a távolságot meg lexarom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azon a héten én is szabin leszek.

Remélem egyszer sikerül időben odaérnem, saját kocsival, és végig ott is tudok maradni.

Eddig minden évben közbejött valami malőr, és nem volt teljes az örömöm.

Dj Blitz bulija pedig biztos jó lesz, már várom.

Megteszünk mindent hogy jólegyen, de most valahova nagyon dugjatok el... hogy senki ne tudja honnan szól a music... :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.