Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

V. Hungarian Blitz Weekend 2009.08.07.-09.


mackosajt

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

..azon a nagy gépen főzöd? :lol: ^_^ B)

Jah.. :huh: :D

Ám jó bulizást a cartársaknak, én majd csak valamikor holnap este felé esek be.. :P de ott leszek :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Halihó!! Mindenkinek jó utat!!! Mi is perceken belül indulunk, pláne ,hogy még Földesnél meg is szeretnénk állni egy KV-ra ^_^ . Pusszantás és talizunk Debrecenben!!!!

Várlak.. B) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Macisajt, légyszives majd egy kézi autómosó GPS koordinátáit firkáld be ha ráérsz. Mire odaérek csupa szutyok lesz a kocsim, valahol le kell csutakolni. Gépibe meg nem viszem. :huh:

Last minit infó by me, innentől max. telón leszek elérhető. Aki tudja tudja, aki nem nem a számom. AMúgy adhatjátok az infót nyugodtan.

mosó GPS infóm nincs, csak azt, hogy ahogy mész a 471-esen, még Debrecenben épül egy áruház, és közvetlen mellette van egy kézi mosó, most nyílt.

Nyitási akció 20% mindenből, illetve aki hallgatja a Max Rádiót (FM 106 MHz) annak ingyenes a külső mosás.

Tegnap véletlen benéztem oda.

Jah, az onnan 5 km-re lévő kúton 210 az E85!

Link to comment
Megosztás:

Mantababyék most mentek el tőlem, kb 1 óra és ott vannak a majorban.. ^_^

Engem meg igencsak beszivattak a vasárnapi pihenőnappal :huh: kb dolgoznom kell úgyhogy szombaton nem sokáig maradok.. B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Köszönjük ezt a szép hétvégét a szervezőknek, és mindenkinek aki valamilyen módon hozzájárult a rendezéshez. :huh:

Jó volt ismét találkozni és bulizni együtt. B)

Sajnos el kellett indulnunk haza szombat délután, de reméljük ugyanolyan jóra sikerült a szombat esti buli is, mint a pénteki volt. Köszi Xray ! :P

A kókusztekercs ismét finom volt, és jobban nézett ki, mint a Karcsi által linkelt képen :lol: .

Köszönet mégegyszer mindenért, a képeket majd később felteszem.

Ja ... a mézes pálinka kimaradt, de az is ütős volt. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Itthon vagyunk mi is! Minő meglepő, igen hamar hazaértünk.

:huh:

Köszönjük, hogy ilyen sokan jöttetek el, és örülünk, hogy jól éreztétek magatokat!

Szeretném megköszönni a segítők munkáját, mert nélkülük még többet rohantunk volna, mint a mérgezett egerek.

Köszönöm Antinak, Viktornak, Erának, Dettinek, Gelkonak, GSiCsabinak, MOMC-os srácoknak (sokan voltatok, nem győzném a sorolást), Futó Gabinak, Xraynek, Mélykéknek és még sorolhatnám hosszan, és bocsánat, ha valakit kihagyok, nem szándékos.

Külön köszönöm Endlosnak, hogy segített Mr. Manta tervét sikerre vinni.

Áfonyának, Heningnek meg a 2 srácnak akit befűzött nagyon köszönöm a szombati gyors rendrakást a pályán+fuvarozást.

Köszönjük, hogy eljöttetek, aki nem jött el, az bánhatja. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mi tartozunk köszönettel, mert volt miben segíteni. Köszönjük, hogy ott lehettünk, hogy létrejött a találkozó, és hogy ilyen nyugodt volt a légkör.

Leszámítva, hogy néhányszor bevertem a fejemet a padlásszobában :huh: , és hogy szinte semmit sem lehetett a sötét folyóson látni, jó volt a társasággal tölteni a hétvégét.

A gyerkőcök is élvezték, köszi, hogy gondoltatok rájuk is.

Köszönjük:

A Varga család.

Link to comment
Megosztás:

Mi is kb fél órája érkeztünk haza. Az úton gond nem adódot (miért is lett volna??? :huh: ). Köszönjük a szervezőknek, ismét kitettek magukért. :lol:

Mackó, ez volt a legkevesebb. A 2 srác pedig Invictus, és ZoliGyőr cartársak voltak. Köszönet nekik is, hogy első szóra jöttek segíteni. ^_^

ui. A mi kölykeink is nagyon élvezték, kössz, hogy gondoltatok a kicsikre is.

Link to comment
Megosztás:

Hát hazaértünk mi is ^_^

Szeretném megköszönni mindenkinek a mindent! Kissé fáradt vagyok még, és a seggem is fáj, szóval majd később bővebben szólok B)

Nagyon jók voltatok megint mindannyian, iszonyat melót fektettetek bele, amiért a legmélyebb tiszteletemet és elismerésemet szeretném kifejezni. Én nem is sorolom a neveket, mert akinek csak tudtam, még a helyszínen megköszöntem :P

Sajnálom, hog ynem tudtam segíteni a bevállalt feladatokban, de kórházba kellett menni, és nem tudtam, mikor és milyen állapotban térek vissza.

A szülinapos köszöntések mindegyike meghatott, nagyon jól esett, hogy ennyien halmoztak el mindenféle ajándékkal, ezt nem is gondoltam volna :huh: a tortás-éneklős köszöntés, meg igencsak megríkatott, iszonyat édesek vagytok! :lol:

Most megyek, és elsírom magam (a fájdalomtól és a szép emlékek felidézésétől egyszerre) - majd később folytatom/kifejtem (az élményeimet, nem a tejet)

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszönjük Mi is hogy ott lehettünk, nagyon jó volt a hangulat és az egész. Nem tudom hogy milyen volt a régi kemping/környezet, de ez a mostani barátságos volt és tényleg senki nem zavart senkit. Köszi a bulit Xraynek, bár szombaton éjszaka nembírtuk sokáig, már éjfélkor leléptünk, de addig jó volt a hangulat.

Jah és bocsi mindenkitől akinek az orra alá füstöltem kipuffhangnyomáson. :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.