Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

online is tudok rendelni itt házhozszállítással? :D

Szerintem kérdezd meg tőlük... Van telefonszám, e-mail cím....stb Írd meg az autód típusát, évjáratát, és színkódját (adott esetben 474-es), és a mennyiséget amennyit vásárolnál! Helyileg hol laksz pontosan, hogy internetről kell festéket rendelned? 474-est talán még én is tudok szerezni....mennyi kéne??

Link to comment
Megosztás:

Szerintem kérdezd meg tőlük... Van telefonszám, e-mail cím....stb Írd meg az autód típusát, évjáratát, és színkódját (adott esetben 474-es), és a mennyiséget amennyit vásárolnál! Helyileg hol laksz pontosan, hogy internetről kell festéket rendelned? 474-est talán még én is tudok szerezni....mennyi kéne??

Törökszentmiklóson (Szolnoktól 20 km) lakok.

Szolnokon is lehet kapni, de oda-vissza 1500 az üzemanyag is, szóval mindegy hogy kiszállítási postaköltséget fizetek vagy bemegyek érte.

Fél liter vagy liter elég lenne, attól függ milyen kiszerelésben van.

Link to comment
Megosztás:

Törökszentmiklóson (Szolnoktól 20 km) lakok.

Szolnokon is lehet kapni, de oda-vissza 1500 az üzemanyag is, szóval mindegy hogy kiszállítási postaköltséget fizetek vagy bemegyek érte.

Fél liter vagy liter elég lenne, attól függ milyen kiszerelésben van.

Deci kiszerelésbe van! Ha jól emlékszem 1000Ft/deci.

Link to comment
Megosztás:

Alapos precíz ember lehetsz! :) Elismerésem! :D

Az én fűnyírómról már nem tudom megállapítani, hogy milyen is volt az eredeti színe. :) :D :D

Igen néha már túlságosan is....De azt hiszem ez a szakmával jött! :D

Nem tudod milyen színű volt?? Maradt még ebből a zőődböl..... :lol: vagy milyen színű legyen? Le piktorolom szívesen ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen néha már túlságosan is....De azt hiszem ez a szakmával jött! :)

Nem tudod milyen színű volt?? Maradt még ebből a zőődböl..... :D vagy milyen színű legyen? Le piktorolom szívesen ;)

:D :lol:

Szakmai ártalom? Lehet, de ez jó! :)

Fekete volt, csak teljesen sosem takarítottam meg, úgyis kell minden héte... :D elektromos..

Link to comment
Megosztás:

Festéklejövetel? :D Képet linkelj róla.... :)

Még nincs kép, majd hétfőn.

Arról van szó, a mostani motorháztetőm szét van rohadva.:-(

Mert egyszer a régi tulajnál volt egy csere, csak utángyárit rakott rá ami rosszul lett lekezelve.

Én meg találtam egyet ami fehér egy bontóban:-)

Csak sérült kicsit, viszont gyári.

Link to comment
Megosztás:

Még nincs kép, majd hétfőn.

Arról van szó, a mostani motorháztetőm szét van rohadva.:-(

Mert egyszer a régi tulajnál volt egy csere, csak utángyárit rakott rá ami rosszul lett lekezelve.

Én meg találtam egyet ami fehér egy bontóban:-)

Csak sérült kicsit, viszont gyári.

Értem! Jöjjön a kép, és majd kitalálunk valamit. :)

Link to comment
Megosztás:

474-es a színkódod! :D

Szia Alex!

Az enyém 363 Graphit, viszont van benne még pár dolog :) Közelről kék, messzebbről mikor a nap megcsillan rajta, akkor meg aranybarna, vagy valami ilyesmi színben játszik. Van a színkód mellett még pár szám és betű. Gondolom azok lehetnek az összetevők? :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Alex!

Az enyém 363 Graphit, viszont van benne még pár dolog :) Közelről kék, messzebbről mikor a nap megcsillan rajta, akkor meg aranybarna, vagy valami ilyesmi színben játszik. Van a színkód mellett még pár szám és betű. Gondolom azok lehetnek az összetevők? :D

Szia Porter!

Ezt fajta metált hívják gyöngyház metálnak. :D Nem...Azok a számok és betűk az árnyalatot, és hogy milyen kárpittal szerelték annak idején a gyárba :D

Link to comment
Megosztás:

Szia Porter!

Ezt fajta metált hívják gyöngyház metálnak. :lol: Nem...Azok a számok és betűk az árnyalatot, és hogy milyen kárpittal szerelték annak idején a gyárba :)

Köszi az infót! :D Jó tudni, de most a garázstetőre koncentrálok, mert csere lesz. Gerendák, szarufák, deszkák, tegolák és szögek járnak a fejemben :D És a hol is kezdjem.... :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi az infót! :D Jó tudni, de most a garázstetőre koncentrálok, mert csere lesz. Gerendák, szarufák, deszkák, tegolák és szögek járnak a fejemben :D És a hol is kezdjem.... :)

Ha csere lesz, akkor bontással kezdj.... Ha zsír új tető lesz, és jó a koszorú akkor a szarufákkal kezd! :D :lol: Könnyű ezt mondani...mi??

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.