Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fényezés


Alex0403

Recommended Posts

Ja értem! Nem rég mutattad a kompresszort amit vettél? Gondolom majd lesz hozzá szórópisztoly is..... :o

Majd lesz... majd

Egyelőre még kereke seudok pumpálni vele :)

Azóta lefujtam horganysprayvel az egészet amit találtam, a fülkét is kibeleztem, ott is volt 3 kezelésre szoruló lyuk,meg pár ledőrzsölődött felület. Kapot 3-5 réteget mindegyik, még este lefujom egy kis fedőfestékkel is, és holnap kap egy "kis" olviklort, és reménykedjünk a pár éves tartósságában :D

Link to comment
Megosztás:

Alex ez az impa nevű alvázvédő ismerős Neked? vagy csak nekem ennyire ismeretlen a neve?

Passz :D Még nem hallottam róla...ami nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem létezik, és hogy nem jó anyag :) Sok jó anyag van amiről még nem hallottam....Na jó nem olyan sok, de azért van :o

Link to comment
Megosztás:

Alex ez az impa nevű alvázvédő ismerős Neked? vagy csak nekem ennyire ismeretlen a neve?

Impa-Tech? Ilyen kék-szürke dobozos?

Én ezt használtam a Jettára. Nem vettem, kaptam 5kg-os kiszerelésűt, igaz 6 hónappal korábban lejárt a felhasználhatósága. Mondván kipróbálom, ha már ingyen volt. Előtte megkérdeztem egy kasztnis ismerőst, hogy mi a véleménye, ő azt mondta, hogy jó minőségű és szeretik ezt használni.

Megfelelő előkészítés után lekentem vele az alját, a kerékdobokkal együtt (annak ellenére, hogy ennél az alvázvédőnél inkább a szórást ajánlják). Nagyon jól nézett ki, úgy ahogy kell.

A probléma az volt, hogy amikor egy pár hónappal később alánéztem, azt hittem megüt a guta. Az alvázvédőréteg teljesen megkeményedett, egyáltalán nem volt rugalmas, helyenként átütött rajta a harmatrozsda és féltenyérnyi foltokban felrepedt, felpördült és kézzel le lehetett szedni. (Szerintem összeférhetetlenség volt a bibi, vagy a lejárt szavatosság.) Ez után kidobtam a többit.

Ettől még lehet jó, mert lehet nálam más gond volt! Utána vettem más fajtát (a nevére már nem emlékszem), az tette a dolgát ahogy kell.

Link to comment
Megosztás:

Impa-Tech? Ilyen kék-szürke dobozos?

Én ezt használtam a Jettára. Nem vettem, kaptam 5kg-os kiszerelésűt, igaz 6 hónappal korábban lejárt a felhasználhatósága. Mondván kipróbálom, ha már ingyen volt. Előtte megkérdeztem egy kasztnis ismerőst, hogy mi a véleménye, ő azt mondta, hogy jó minőségű és szeretik ezt használni.

Megfelelő előkészítés után lekentem vele az alját, a kerékdobokkal együtt (annak ellenére, hogy ennél az alvázvédőnél inkább a szórást ajánlják). Nagyon jól nézett ki, úgy ahogy kell.

A probléma az volt, hogy amikor egy pár hónappal később alánéztem, azt hittem megüt a guta. Az alvázvédőréteg teljesen megkeményedett, egyáltalán nem volt rugalmas, helyenként átütött rajta a harmatrozsda és féltenyérnyi foltokban felrepedt, felpördült és kézzel le lehetett szedni. (Szerintem összeférhetetlenség volt a bibi, vagy a lejárt szavatosság.) Ez után kidobtam a többit.

Ettől még lehet jó, mert lehet nálam más gond volt! Utána vettem más fajtát (a nevére már nem emlékszem), az tette a dolgát ahogy kell.

Olviklor, 10éve ott van a bödönében, kap egy kis nitrohígítót, és lehet kenni akármire, nem pereg le nem reped fel semmi, és hónapok mulva is tapadós olajos.

Link to comment
Megosztás:

Impa-Tech? Ilyen kék-szürke dobozos?

Én ezt használtam a Jettára. Nem vettem, kaptam 5kg-os kiszerelésűt, igaz 6 hónappal korábban lejárt a felhasználhatósága. Mondván kipróbálom, ha már ingyen volt. Előtte megkérdeztem egy kasztnis ismerőst, hogy mi a véleménye, ő azt mondta, hogy jó minőségű és szeretik ezt használni.

Megfelelő előkészítés után lekentem vele az alját, a kerékdobokkal együtt (annak ellenére, hogy ennél az alvázvédőnél inkább a szórást ajánlják). Nagyon jól nézett ki, úgy ahogy kell.

A probléma az volt, hogy amikor egy pár hónappal később alánéztem, azt hittem megüt a guta. Az alvázvédőréteg teljesen megkeményedett, egyáltalán nem volt rugalmas, helyenként átütött rajta a harmatrozsda és féltenyérnyi foltokban felrepedt, felpördült és kézzel le lehetett szedni. (Szerintem összeférhetetlenség volt a bibi, vagy a lejárt szavatosság.) Ez után kidobtam a többit.

Ettől még lehet jó, mert lehet nálam más gond volt! Utána vettem más fajtát (a nevére már nem emlékszem), az tette a dolgát ahogy kell.

Nem lehet, hogy ott az előkészítéssel is gond volt. Na meg aztán a lejárt szavatosság is lehetett gond.

Én még anno wartburgnál úgy alvázvédőztem, hogy első körben nagyon alapos mosás, szárítás, majd megszórtam kicsit lakkbenzinnel. Ez kicsit megoldotta az előző réteget és nem a poros taszító felület várta az új réteg alvázvédőt. Lehet hülyeség volt a lakkbenzines szórás és nem ért semmit, de ott nem vállt le soha. Igaz anno tényleg az olvikor volt a menő, nem ezek a mai műanyag és kaucsug alapú dolgok.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Egy kis festegetési tapasztalat:

Spray festékkel festegetek még mindig... még nem volt időm utánajárni hol tudnék normális festéket venni, amit a kompival tudnék fujni...na meg kellene még vizleválasztó, meg egy hobbi célra használható festékszóró is, mert amit adtak vele szerintem radiátorfestésre jó esetleg....

Szerintem ez a tapasztalat igaz minden festegetésre.

Szóval: kint gariba lefujtam pár elemet, szép fényes volt, meg minden, gyorsan behoztam a szobába, de amint beértem foltokban bamattult :lol: 3xri nekifutásra megfigyeltem, hogy amint kinyitom az ajtót egyből foltosodik, így arra jutottam, hogy a pára csapódik ki rá rögtön, és a friss festéknek ez nem tett jót...

Vagy kint kell hagyni, de ugye már hideg van, és ki tudja mikorra szárad meg :( Vagy bent kell festeni, de akkor meg lehet szellőztetni, mert nem kicsit van szaga :lol:

Végeredményben nem is lett rossz, hogy csak így hirtelen kipattant ötlet volt :excl:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis festegetési tapasztalat:

Spray festékkel festegetek még mindig... még nem volt időm utánajárni hol tudnék normális festéket venni, amit a kompival tudnék fujni...na meg kellene még vizleválasztó, meg egy hobbi célra használható festékszóró is, mert amit adtak vele szerintem radiátorfestésre jó esetleg....

Szerintem ez a tapasztalat igaz minden festegetésre.

Szóval: kint gariba lefujtam pár elemet, szép fényes volt, meg minden, gyorsan behoztam a szobába, de amint beértem foltokban bamattult :lol: 3xri nekifutásra megfigyeltem, hogy amint kinyitom az ajtót egyből foltosodik, így arra jutottam, hogy a pára csapódik ki rá rögtön, és a friss festéknek ez nem tett jót...

Vagy kint kell hagyni, de ugye már hideg van, és ki tudja mikorra szárad meg :( Vagy bent kell festeni, de akkor meg lehet szellőztetni, mert nem kicsit van szaga :lol:

Végeredményben nem is lett rossz, hogy csak így hirtelen kipattant ötlet volt :excl:

Vagy szólni kell Alexnak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egy kis festegetési tapasztalat:

Spray festékkel festegetek még mindig... még nem volt időm utánajárni hol tudnék normális festéket venni, amit a kompival tudnék fujni...na meg kellene még vizleválasztó, meg egy hobbi célra használható festékszóró is, mert amit adtak vele szerintem radiátorfestésre jó esetleg....

Szerintem ez a tapasztalat igaz minden festegetésre.

Szóval: kint gariba lefujtam pár elemet, szép fényes volt, meg minden, gyorsan behoztam a szobába, de amint beértem foltokban bamattult :lol: 3xri nekifutásra megfigyeltem, hogy amint kinyitom az ajtót egyből foltosodik, így arra jutottam, hogy a pára csapódik ki rá rögtön, és a friss festéknek ez nem tett jót...

Vagy kint kell hagyni, de ugye már hideg van, és ki tudja mikorra szárad meg :lol: Vagy bent kell festeni, de akkor meg lehet szellőztetni, mert nem kicsit van szaga :lol:

Végeredményben nem is lett rossz, hogy csak így hirtelen kipattant ötlet volt :(

Szerintem nem feltétlen a páralecsapódás...Hanem a hirtelen hőmérséklet-változás okozhatja ezt a jelenséget! Mivel ezek a festékek, még mindig fizikai úton száradó cuccok....ezért tréfál meg téged! És bepattintanál egy kis fűtőtestet a gariba? Csak legalább a 20fok eléréséhez.... :excl:

Vagy szólni kell Alexnak. :lol:

;) :o :D

Hát én nem akarok mindennel Alexhoz szaladgálni :D

Elég nagy távolság lenne ahhoz a szaladgáláshoz..... B)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem feltétlen a páralecsapódás...Hanem a hirtelen hőmérséklet-változás okozhatja ezt a jelenséget! Mivel ezek a festékek, még mindig fizikai úton száradó cuccok....ezért tréfál meg téged! És bepattintanál egy kis fűtőtestet a gariba? Csak legalább a 20fok eléréséhez.... :excl:

:lol: :( :lol:

20 fokot elérni elég necces lenne :S a kazánházan is alattavan, pedig a öntött vas kazán ott van, és nincs nagyon leszigetelve... esetleg egy kályhát majd, és szeméttel befűteni gyorsan amíg fújom, meg egy darabig tartaná, de nem tervezek már festést az idén.

Nyáron majd hátha sikerül elszaladni arrafelé is balcsizás közben :lol:

Link to comment
Megosztás:

20 fokot elérni elég necces lenne :S a kazánházan is alattavan, pedig a öntött vas kazán ott van, és nincs nagyon leszigetelve... esetleg egy kályhát majd, és szeméttel befűteni gyorsan amíg fújom, meg egy darabig tartaná, de nem tervezek már festést az idén.

Nyáron majd hátha sikerül elszaladni arrafelé is balcsizás közben :excl:

Azért a kályha mellett fújogatással vigyázz. Az akár szépet durranhat is ha pb hajtógázas spayel fújogatsz.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Alex... vettem ugye ezt a kompit.

Még vennem kell egy olyan szórópisztolyt mint Brekinek van,+ szűrőket, mert az már nem szar, de még nem is olyan drága, de festéket honnan vegyek? Még sose keresgéltem ilyet, van egy helybeli fényező, tőle érdemes venni?? Színt kellene vele kevertetni, és úgy venni+ lakkot.

Árban mi az ami elfogadható??

Illetve ezekből a festékekből mennyi kell... mondjuk egy lökháítóra? Első körben persze csak középkonzolt festenék ilyen kisebb dolgokat.

Szóval árak ilyesmik?

Link to comment
Megosztás:

Alex... vettem ugye ezt a kompit.

Még vennem kell egy olyan szórópisztolyt mint Brekinek van,+ szűrőket, mert az már nem szar, de még nem is olyan drága, de festéket honnan vegyek? Még sose keresgéltem ilyet, van egy helybeli fényező, tőle érdemes venni?? Színt kellene vele kevertetni, és úgy venni+ lakkot.

Árban mi az ami elfogadható??

Illetve ezekből a festékekből mennyi kell... mondjuk egy lökháítóra? Első körben persze csak középkonzolt festenék ilyen kisebb dolgokat.

Szóval árak ilyesmik?

Hűha...Te aztán készültél! :lol:

Az hogy a helybeli fényezőnek milyen keverő rendszere van, azt nem tudom, (árul metál színt? Foglalkozik árusítással?)..... de általában a metál színek átlagosa 1200Ft/dl-től 2200Ft/dl-ig kaphatók. Sok mindentől függ...gyöngyház, vagy sima metál, gyártó függő is! Pl a Mipa(én ezzel dolgozok) viszonylag drága de nagyon jól kezelhető (jól takar, stb) Body olcsó, de már egy párszor beleszaladtam rosszul takaró bázisba! Egy lökhárítóra átlagosan 3-4dl színt, és kb ugyanennyi lakkot fújok. A bázisból marad is! Természetesen most oldószeres dolgokról beszélek. Bázisból is, és lakkból a HS rendszert ajánlom! Vizes bázis nehézkes cucc...nagyon drága, és gondolom nem akarsz dry Jet-et venni. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hűha...Te aztán készültél! :D

Az hogy a helybeli fényezőnek milyen keverő rendszere van, azt nem tudom, (árul metál színt? Foglalkozik árusítással?)..... de általában a metál színek átlagosa 1200Ft/dl-től 2200Ft/dl-ig kaphatók. Sok mindentől függ...gyöngyház, vagy sima metál, gyártó függő is! Pl a Mipa(én ezzel dolgozok) viszonylag drága de nagyon jól kezelhető (jól takar, stb) Body olcsó, de már egy párszor beleszaladtam rosszul takaró bázisba! Egy lökhárítóra átlagosan 3-4dl színt, és kb ugyanennyi lakkot fújok. A bázisból marad is! Természetesen most oldószeres dolgokról beszélek. Bázisból is, és lakkból a HS rendszert ajánlom! Vizes bázis nehézkes cucc...nagyon drága, és gondolom nem akarsz dry Jet-et venni. :lol:

Szerintem nem vízbázisúval dolgozik, és asszem forgalamz is. 3-4 deciből elmegy egy lökös.. hm, akkor ha kevertetek 4 decit, abbol kijönnek a belső dolgok szerintem, meg lehet a tüköröket is megpróbálom lefesteni :lol:

Köszi, egyelőre szűrő, és pisztoly kell, aztán a festék. :)

Lefestettem a tetőleceket, és ráment majd egy spray... az 1000ft. , meg egy lak az megint 1000... a minőségről, és tartósságról nem is beszélve, szerintem a spray-s festéstől így olcsóbban kijöhetek...

Link to comment
Megosztás:

Alex Mester! :lol:

Hogyan lehet hosszabb távon tárolni ezeket a bekevert festékeket? Ugye a müa alapozóm beszáradt, a színek még folyékonyak, de már jóval sűrűbb, mint volt? Mit lehet velük csinálni, hogy ne száradjanak be? :lol:

én beraktam kicsi befottesuvegbe azt meg vastag muanyag zacskoba amibol leszivtam a levegot es lehegesztettem foliahegesztovel

mukodik....

annyira mukodik a dolog hogy a 2k-s edzo se doglott meg egy ev alatt igy...

meg regebben azt is csinaltam hogy beraktam a fagyaszztoszekrenybe

az is jo volt egy darabig csak anyamnak nem tetszett...:)

Link to comment
Megosztás:

Alex Mester! :lol:

Hogyan lehet hosszabb távon tárolni ezeket a bekevert festékeket? Ugye a müa alapozóm beszáradt, a színek még folyékonyak, de már jóval sűrűbb, mint volt? Mit lehet velük csinálni, hogy ne száradjanak be? :lol:

Én speciel direkt erre használatos műanyagedényekben tárolom a festéket. (A légmentes lezárás titka: a két középső ujjammal leszorítom a tetejét középen, és a hüvelykujjammal kicsit megnyitom a szélén! Olyankor lehet hallani egy kis szisszenést, akkor távozik a benne lévő levegő.) Mármint a bázist, és az akrilt is. Utóbbit csak akkor ha nincs benne edző.... Mivel kémiai a száradás, akárhogy zárod légmentesen, az edzővel kevert anyag előbb vagy utóbb beszárad.

Természetesen ambruzsq verziója is helytálló :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.