Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

Királyul pörög ez a tocsik,még szerencse,hogy van ez az új nickem,különben még ennyi hsz se lenne :goofy:

Szóval,tegnap megvolt az I. éves szerviz 23000 km nél.Olaj.szűrő csere,légszűrő, fojtószelepház csekkelés-fémtiszta-stb.23.150 Ft :D :D :D Királyság..... A szomszéd 75 e ft ot fizetett uilyen kategóriájú autója hasonló szervizéért nemrég. :goofy:

Két első ajtó kédert cserére vetettem gariban,mert kezd a gumi töredezni....... Ezenkivül volt már egy garis cserém,bal hátsó lámpa kiállt a kasztni sikjából,cseréltettem.Fél év alatt sikerült elérni a cserét :evilgrin: :smartass:

Idáig nagyon elégedett vagyok a géppel,a napsütés az étvágyának is kedvez,már most kisebb az étvágya mint a télen-lement 6l re egy tank átlagában-remélem ezután sem lesz gond vele.

Na ja,remélem azé' ilyen kevés a hozzászólás,mert olyan ######ányos ez a J Astra,hogy semmi gond nincs vele,és nem azért,mert a szervízben és a kocsi alatt töltik az időt a tulajok netezés helyett.(nekem sem volt még gondom vele,35e km alatt egy termosztát tömítés csere)

Amúgy hova jársz(jártok) szervízbe,és vajon nagyjából azonos a díjszabás az Opel márkaszervízekben?

Én eddig egyszer a Schillernél voltam,korrektek és ott lehettem a szervízállásban a szerelővel,miközben ügyködött,ami nagyon pozitív.

Az Opel Dunáról van valami tapasztalatotok?

Nekem ők lennének közel,és ott is szimpatikus volt a szerelő hozzáállása,mikor kérdeztem tőle.

Link to comment
Megosztás:

akkor a gumitömítés széria lehet, mert nálam is, de még nem tört ki, így nem foglalkoztam vele, van még idő a garihoz, amúgy is jön a nyár, egy kis szellőzés nem árt :D

Még nekem sem tört ki,de repedezés indult meg 2 helyen is.Mivel garis,csere......

És mint lejjebb irják,ez legyen a legnagyobb gond vele....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Minden átolvasva azthiszem jól döntöttem, amikor megrendeletem az autót!

Astra Sports Tourer 1.4 T :) Cosmo felszereltséggel, + egy két extra!

Ha minden igaz március végére érkezik! Ha esetleg érdekel majd valakit teszek fel képeket! Illetve majd ha végre használom arok vélemyényt is! :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Minden átolvasva azthiszem jól döntöttem, amikor megrendeletem az autót!

Astra Sports Tourer 1.4 T :) Cosmo felszereltséggel, + egy két extra!

Ha minden igaz március végére érkezik! Ha esetleg érdekel majd valakit teszek fel képeket! Illetve majd ha végre használom arok vélemyényt is! :)

Képek jöhetnek mindig :)

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Megnéztem jobban,ez még csak gyűrődés,nem repedezik-de már látni hol fog.Kissé túloztam,elnézést.

Amúgy nekem az első ajtónyílások felső kanyarjainál öregecskedik az anyag.

Egy képet esetleg dobnál fel? Tegnap megnéztem én is de nagyon nem látszik semmi.

Link to comment
Megosztás:

Persze,ahogy van időm lefotózom. Lehet ez attól is függhet,hogy ki tartja garázsban,ki nem az autóját.Én sajnos nem.

Ez sajna nem attól függ.Egyszerűen hulladék anyag.Nekem mindegyik autóm garázsban állt-sok volt- és nem szoktak kifáradni nemhogy egy de volt amelyik 5 év alatt sem,pedig nagyrészük

"szarolasz" volt.Az über dajcse meg egy év alatt gyűrődik.Mindegy, 3 évig nekem hibátlan lesz tutkó,mert minden hulladékot cseréltetek. :D

Link to comment
Megosztás:

Volt már vkinek az elektromos tükörrel gondja? Az a hibajelenség, hogy azokon a vezetékeken, amik a behajtást/kihajtást vezérlik eddig 0V volt alapállapotban, most meg mindkettőn 10-12V közötti érték van. Esetleg külföldi topicban olvasott-e vki hasonlóról?

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Hülye kérdés: amelyik tükör elektromosan állítható, az alapból fűthető is? Mert a G-ken jelezték kis ikonnal, de az enyémen nem látom rajt a jelet. Valamint a tükörbehajtást külön kell kérni, vagy felszereltségfüggő? Elég sok szirsz.rt rendeltünk, mégsem hajlik be :)

Link to comment
Megosztás:

Hülye kérdés: amelyik tükör elektromosan állítható, az alapból fűthető is? Mert a G-ken jelezték kis ikonnal, de az enyémen nem látom rajt a jelet. Valamint a tükörbehajtást külön kell kérni, vagy felszereltségfüggő? Elég sok szirsz.rt rendeltünk, mégsem hajlik be :)

Nemrég böngésztem és úgy van ha jól tudom, hogy ami elektromosan állítható, az fűthető is. De a behajtás az külön opció. A mozgató joystick is 2 féle. Felszereltségben a Cosmo és a Sportban alapból benne van.

Ez a behajtható tükör joystickja:

http://www.e-quatro....09/P8206687.JPG

Ez pedig a sima elektromosan állítható tüköré:

http://i.ebayimg.com...o,tw~~60_35.JPG

Itt foglalkoznak a kérdéssel az angol fórumon:

http://www.astraownersnetwork.co.uk/showthread.php?145152-Retrofit-Research-Power-Folding-Mirrors&highlight=electric+folding+mirrors

Link to comment
Megosztás:

http://www.kephost.c..._iqbqmjp95f.jpg

Szerintem ítt törik akinél kezd törni. Nálam ez kb fél éves állapot, fagymentes garázsban.

Szerk: chromeban a képre jobb katt, kép megnyitása új lapon, ekkor normál méretben jelenik meg, lehet nagyítani, ott jobban látszik.

3 évesen 77e km-rel ugyan így néz ki. nem szakad még ki, bár az első évben észrevettem.

minden tél előtt azért szilikont adok neki meg az összesnek is, de inkább csak azért, hogy a fagyokban ne legyen gondom a nyitással.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.