Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


mélykék76

Recommended Posts

reggel megkaptam a coolant level low feliratot a -20 fokban :) de aztán elmúlt délutánra

tavaly télen nekem is volt ilyen gondom, sajnos nem csak egyszer.

pont januárban voltam az első éves szervízen és akkor mondták, hogy visszahívás van az autóra. tartályt kellett cserélni a rossz folyadék szint jelzés miatt

Link to comment
Megosztás:

Gratula neked is meg nekem is :D

Ma megnéztük,gyönyörű power red cosmo, pár apró plusszal.Jó másfél hét múlva vesszük át.

Képet miképp lehet ide feltenni amúgy ?

feltöltöd mondjuk a kepfeltoltesre és aztán belinkeled ide. és mi lesz az a pár apró plusz?

Link to comment
Megosztás:

Több oka van.Próbáltam este a normál lámpás verziót,nekem tökéletes fényt ad.Nem szerettem volna 8 millát fizetni az autóért full opcióval,főleg,hogy este alig autózok és az amúgy is magas önsúlyt nem akartam tovább emelni.

A Cosmon felül kapott Aisin váltót ,/AT 6/riasztót,Agr ülést,sötétitést,pótkereket a kit helyett és power red szint /állitóllag dual layer/

Jóizű flottakedvezménnyel-1 miska- igy sem lett valami olcsó.Reméljük beválik.Jó másfél hét múlva gépátvétel.

Link to comment
Megosztás:

Több oka van.Próbáltam este a normál lámpás verziót,nekem tökéletes fényt ad.Nem szerettem volna 8 millát fizetni az autóért full opcióval,főleg,hogy este alig autózok és az amúgy is magas önsúlyt nem akartam tovább emelni.

A Cosmon felül kapott Aisin váltót ,/AT 6/riasztót,Agr ülést,sötétitést,pótkereket a kit helyett és power red szint /állitóllag dual layer/

Jóizű flottakedvezménnyel-1 miska- igy sem lett valami olcsó.Reméljük beválik.Jó másfél hét múlva gépátvétel.

Link to comment
Megosztás:

Tetszetős :) Nekem sincs xenonom, nem is hiányzik. teljes pótkerék nekem is van :) az enyém ilyen volt 20110628_megerkezett_www.kepfeltoltes.hu_.jpg de a fél év alatt változott rajta már sok minden. tavasszal gondolkozom a fekete tetőben. :)

A te géped is tetszetős, fehérben is tetszik.Mit változtattál eddig rajta?

Link to comment
Megosztás:

A te géped is tetszetős, fehérben is tetszik.Mit változtattál eddig rajta?

hát kapott fekete felniket, aztán a hűtőrács le lett cserélve fekete jel nélküli Irmscherre. Az első toldat Irmscher helyett Steinmetz lett. A gyári kipufogó dupla lett (jobb és bal oldalon is). Tavasszal jönnek a rugók meg talán a fekete fólia a tetőre.

Link to comment
Megosztás:

hát kapott fekete felniket, aztán a hűtőrács le lett cserélve fekete jel nélküli Irmscherre. Az első toldat Irmscher helyett Steinmetz lett. A gyári kipufogó dupla lett (jobb és bal oldalon is). Tavasszal jönnek a rugók meg talán a fekete fólia a tetőre.

Kiváncsi lennék az aktuális külsejére,fekete felnikkel....Kép?

Link to comment
Megosztás:

most kaptam értesitest , hogy a JŐVŐ héten meglesz .. Enjoy Technikai szürke. Majd lesznek képek ..

Tökéletes....Akkor nagyjából 1 időben vesszük át.Bár én már pénteken átvehettem volna,de a fosch idő miatt eltolom jövő hét elejére az átvételt.

Bizom benne,hogy mi új tulajok kicsit beinditjuk ezt az alvó tocsikot.Az eddigi autóm topikja kicsit más látogatottságú mint eme.Nosza,dobjuk fel. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.