Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektromos


gsi.tamás

Recommended Posts

Megvan!Gyújtásra kell rakni,s egyből világít,nem is kell felkapcsolni a lámpát!Érdekes!!A tietek is ilyen?

Ezért égnek ki olyan gyakran. Én már gondoltam rá, hogy át kéne kötni, hogy csak a világítással együtt égjenek, de még nem valósítottam meg.

Link to comment
Megosztás:

köszönöm széppen :huh:

Igazán nincs mit. :)

Már látom is az Opeles Bibiliában:

Halandó ki eme járműbe tévedtél, becsüld meg amid van és oszd meg másokkal mert nagy kincs ez... De a messiás nem jő el vala ha a gyújtás nincs rája kapcsolva.

A vége elég parasztos lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tudja valaki miért van az, hogy a Philips CAR 400-as rádióm F Astrám 8 karakteres kijelzőjén miért nem mutat semmit?? Sötét marad gyújtáson. Azt sem írja, hogy SAFE.

Ki volt szedve a rádió, a TID kijelző középső része amúgy működik, eddig minden jó volt. Asszem vásárláskor a 10 karaktert átállítottam 8-asra de nem rémlik hogyan?? Tud valaki segíteni ebben, vagy abban, hogy mi lehet a gond ha nem ez?

köszi!

Lajos

06-30-690-0310

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma nem indult az autóm, sajnos olyan problémám akadt hogy elfordítom a kulcsot és egy kattanás és semmi több. 

Nem is kezdi el pörgetni.

Gondoltam lemerült az akkumulátor ,bemérem de az rendben még akkor is mikor az önindító kattan nem esik vissza a feszültség. Akkor kontaktra gyanakodtam, megreszelgettem a csatlakozókat az aksinál és az önindítónál is.

De semmi minden változatlan :huh:

Teljesen bekészült volna az önindítóm? Egyik percről a másikra?

Nem volt vele gondom.

Van ötletetek ??

Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma nem indult az autóm, sajnos olyan problémám akadt hogy elfordítom a kulcsot és egy kattanás és semmi több. 

Nem is kezdi el pörgetni.

Gondoltam lemerült az akkumulátor ,bemérem de az rendben még akkor is mikor az önindító kattan nem esik vissza a feszültség. Akkor kontaktra gyanakodtam, megreszelgettem a csatlakozókat az aksinál és az önindítónál is.

De semmi minden változatlan :huh:

Teljesen bekészült volna az önindítóm? Egyik percről a másikra?

Nem volt vele gondom.

Van ötletetek ??

Köszönöm

Leírásod alapján számomra úgy tűnik, hogy nem húz be a bendix.

Annyit még megpróbálhatsz, hogy sebességbe rakod a kocsik és kicsit megmozgatod, ha utánna sem indítózik, akkor valszeg ki kel venni az önindítót.

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem lenne:

Jelenleg sc-202 rádió van a járműben. Ez milyen típusokra lehet cserélni, ami vezérli a kijelzőt is (Astra DID)?

Esetleg a gyári CD-s rádiókat bele lehet rakni CD-300; CDR-600, azok hajtják a kijelzőt? Ezek kb mennyibe fájnak, bontóban szoktak lenni ilyenek?

Link to comment
Megosztás:

Kérdésem lenne:

Jelenleg sc-202 rádió van a járműben. Ez milyen típusokra lehet cserélni, ami vezérli a kijelzőt is (Astra DID)?

Esetleg a gyári CD-s rádiókat bele lehet rakni CD-300; CDR-600, azok hajtják a kijelzőt? Ezek kb mennyibe fájnak, bontóban szoktak lenni ilyenek?

Én a Vaterá-n vettem CD-300-at, az jó lett a 202 helyére. Aktuális árat nem tudok, de most pl.: ilyenek vannak fent: www.vatera.hu/opel_car_400_50506802.html. Esetleg még itt van info: www.opelbonto.hu/ A többi típusról a hozzáértők többet tudnak mondani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.